حراج! Max Payne 3

Max Payne 3 Complete Edition

مکس پین ۳ (به انگلیسی: Max Payne 3)، یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی سوم شخص از مجموعه بازی‌های مکس پین که توسط استودیوهای راک‌استار ساخته و توسط شرکت راک‌استار گیمز در مارس ۲۰۱۲ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و در ژوئن همان سال برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است.

  • بله
  • خیر

20,000 تومان

با خرید این محصول شما می توانید تا 2,000 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

ویندوز
4 عدد
تیر اندازی سوم شخص
Rockstar Games
2012
FitGirl
دارد ( پشتیبانی آنلاین )

مکس پین ۳ (به انگلیسی: Max Payne 3)، یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی سوم شخص از مجموعه بازی‌های مکس پین که توسط استودیوهای راک‌استار ساخته و توسط شرکت راک‌استار گیمز در مارس ۲۰۱۲ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و در ژوئن همان سال برای مایکروسافت ویندوز منتشر شده‌است. این اولین بازی از مجموعه مکس پین می‌باشد که توسط شرکت رمدی انترتینمنت ساخته نشده و همچنین توسط خالق این بازی یعنی سم لیک نیز نوشته نشده‌است. رهبری نویسندگی بازی بر عهدهٔ دن هوسر بوده‌است؛ کسی که اکثر نسخه‌های مجموعه اتومبیل‌دزدی بزرگ را نوشته است.

گیم‌پلی


یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های بازی استفاده آن از موتور بازی ریج است که همچنین در بازی اتومبیل‌دزدی بزرگ ۴ استفاده شده‌است. از دیگر امکانات بازی می‌توان به انجام بازی در شبکه‌های آنلاین، گذشت چرخه شبانه‌روزی و قابلیت «Bullet Time» اشاره کرد. شخصیت اول بازی می‌تواند در حالت دفاع و پناه گرفتن وارد شود. توانایی حمل اسلحهٔ مکس در این بازی همانند نسخه‌های پیشین نمی‌باشد و او قادر به استفاده بیش از سه سلاح گرم و دو سلاح سرد نیست. نسخهٔ مایکروسافت ویندوز بازی دو کیفیت مختلف منتشر شده‌است.

داستان

چند سال پس از کشتن ولادیمیر لم، مکس پین (جیمز مک‌کارفی) خود را از اداره پلیس نیویورک بازنشست کرد و به هوبوکن نیوجرسی مهاجرت کرد و در این مدت میزان مصرف الکل و مواد مخدرش را هم افزایش داد. همه چیز از جایی شروع شد که مکس در یک کافه تریا در یک درگیری با پسر آنتونی دی مارکو رئیس یک گروه مافیایی محلی با رائول پاسوس (جولیان دین) برزیلی آشنا شد. رائول از مکس درخواست کرد تا برای انجام یک مأموریت شخصی و حفاظتی با او به آمریکای جنوبی سفر کند، چون با شرایط ایجاد شده ماندن در نیوجرسی برای هر دوی آن‌ها نا امن است؛ ولی مکس از این درخواست سرباز می‌زد ولی کشته شدن فرزند دی مارکو توسط مکس تنها چیزی بود که باعث شد مکس همراه با پاسوس به برزیل برود.

پس از مهاجرت به برزیل مکس و پاسوس برای حفاظت از خانواده برانکو که ساکن سائوپائولو بودند در قالب محافظ برای این خانواده مافیایی انجام مأموریت می‌کنند. سه برادری که متشکل از رودریگو (بیزینسمن) ویکتور (سیاستمدار) و مارسلو (عیاش و برگزارکننده پارتی) در یکی از پارتی‌ها که در پنت هاوس رودریگو جریان داشت رودریگو و همسرش فابیانا توسط یک گروه گنگستر که معروف به کوماندو سومبرا هستند ربوده می‌شوند. اما مکس هر دوی آن‌ها را نجات می‌دهد. یک بار دیگر فابینا و خواهرش جیوانا که عاشق رائول پاسوس است همراه با مارسلو در یک نایت کلاب توسط همان گروه گنگستری مورد هدف قرار می‌گیرند و این عملیات آدم ربایی با به دام افتادن فابیانا همراه می‌شود؛ بنابراین چاره‌ای جز پرداخت غنیمت برای آزادسازی آنان برای خانواده رودریگو باقی نمی‌ماند، از طرفی جیوانا و رائول عاشق هم بودند و جیوانا از پاسوس انتظار داشت تا خواهرش را آزاد کند بنابراین مکس و پاسوس همراه با پول به قرارگاه که یک استادیوم فوتبال می‌باشد می‌روند؛ ولی این معامله توسط گروه یاغی شبه نظامی جناح راستی مشهور به کراچا پره تو مورد کمین قرار می‌گیرد و در لحظه تحویل دادن پول توسط آنان دزده می‌شوند.

ماکس و پاسوس تصمیم می‌گیرند به پایگاه کوماندو سومبرا حمله و گروگانها رو نجات داده و فرار کنند. اما در نهایت علی‌رغم نجات جیوانا و مارسلو گنگسترها همراه با فابینا فرار می‌کنند. جلسه ویژه‌ای با حضور مکس پین٫ رائول پاسوس٫ رودیرگو و ویکتور برانکو و آرماندو بیکر که فرمانده واحد پلیس ویژه (در زبان پرتغالی: یونیداده فورچاس اسپسیاز: UFE) برزیل است برگزار می‌شود شبه نظامیان کراچا پره تو از دیوار امنیتی شرکت رودریگو عبور کرده و موفق به دخول می‌شوند و رودریگو را به قتل می‌رسانند. در بین درگیری شرکت به آتش کشیده می‌شود ولی مکس موفق به فرار از مهلکه می‌شود. مکس متوجه می‌شود که فابیانا در محله فاوه لا سائوپائولو نگهداری می‌شود و هدف اصلی گروه خود مکس پین است؛ و دلیل اصلی تمام حمله‌ها به خانواده برانکو اوست.

بار دیگر ناراحتی و غم تمام وجود مکس را فرا می‌گیرد و خود را به خاطر تمام مشکلاتی که برای خانواده برانکو ایجاد شده سرزنش می‌کند. او بانی تمام مشکلات ایجاد شده‌است. بار دیگر مصرف زیاد الکل و داروهای مسکن ضد درد ذهن و بینایی او را تحت تأثیر قرار می‌دهد. مکس پین تنها کاری که باید انجام می‌داد جبران مشکلاتی بود که باعث آن‌ها شده بود. مکس موهایش رو ته می‌تراشد و از خوردن زیاد مشروبات الکلی خودداری می‌کند و خود را برای یک تلاش دیگر برای نجات فابیانا آماده می‌کند.

ویلسون داسیلوا که یک مامور کمیسر محلی است و به عنوان کارآگاه فعالیت می‌کند اسراری را برای مکس در مورد رودریگو برانکو فاش می‌کند. اسراری که حاکی از ارتباط مخفیانه رودریگو با شبه نظامیان یاغی کراچا پره تو است. طبق مدارک رودریگو آنان را اجیر کرده تا روستاهای زمین‌ها اطراف سائوپائولو را پاک سازی کنند. تا به شکل زمین‌هایی در بیایند که رودریگو بتواند برای ساخت و ساز در آن‌ها اقدام به کسب مجوز کند. داسیلوا به مکس توضیح می‌دهد که معتقد است UFE و ویکتور برانکو کاملاً با مخمصه‌ای که مکس در آن افتاده در ارتباط هستند.

مکس در منطقه فاولای سائوپائولو به جستجوی مارسلو و فابینا و جیوانا می‌پردازد و موفق به یافتن آن‌ها می‌شود ولی با صحنه دلخراش کشته شدن فابینا توسط سرانو سردسته گروه کوماندو سومبرا مواجه می‌شود قبل از اینکه مکس بتواند کاری را صورت دهد سرانو پس از تمام کردن کار فابیانا، مارسلو و جیوانا را برداشته و پا به فرار می‌گذارد. در این بین مکس متوجه می‌شود که مبلغ غنیمتی که برای آزادسازی گروگان‌ها که در استادیوم فوتبال توسط شبه نظامیان کراچا از گروه سومبرا دزدیده شده بود طی یک معامله بین گنگسترهای کوماندو سومبرا و شبه نظامیان در ازای تحویل گروگان‌ها به شبه نظامیان مبادله شد.

حالا مکس می‌داند که جیوانا و مارسلو در دست شبه نظامیان کراچا پره تو است و مأموریت نگهداری آن‌ها به شخصی به نام میلو رگو سپرده شده که با قصاوت تمام مارسلو را در آتش می‌سوزاند و به صورت فجیعی به قتل می‌رساند تا یک سناریو فرمالیتو برای توجیه حمله کراچا باشد چراکه مارسلو برادر کوچک ویکتور سیاستمدار است که جزو سران شبه نظامیان است و با بیکر هم دست است. مکس میلو رگو را پیدا می‌کند و او را از بین می‌برد و جیوانا را نجات می‌دهد رائول پاسوس به موقع با هلیکوپتر سر می‌رسد و همراه با جیوانا پرواز می‌کند ولی مکس از همراهی با آنان باز می‌ماند که البته توسط داسیلوا نجات داده می‌شود.

فلش بک به گذشته:

مکس و پاسوس در پاناما کانال در یک پارتی که در کرجی تفرجی برگزار می‌شود در حال محافظت از مارسلو هستند که توسط دزدان دریایی موسوم به پارتیزان مورد حمله قرار گرفته‌است؛ و در واقع هدف آنان دسترسی به محتویات جعبه‌ای است که احتمالاً حاوی محتویات مهمی است که پارتیزان‌ها برای به دست آوردن آن به کرجی تفریحی مارسلو حمله کرده‌اند. مکس نمی‌داند که این جعبه حاوی چه چیز مهمی است اما تنها چیزی که متوجه شد این بود که دیگر جعبه در کرجی نیست. پس از درگیری مکس متوجه می‌شود پاسوس همراه مارسلو توسط یک قایق همراه با محتویاتی که پارتیزان‌ها به دنبال آن بودند در حال دور شدن می‌باشند. در این لحظه مکس متوجه شد که او و رائول پاسوس به عنوان سپر بلای برانکوها استخدام شدند و در واقع برانکوها دست در عملیات قاچاقی دارند که به صورت مافیایی مدیریت می‌شود.

داسیلوا مکس پین را از وجود یک هتل که کراچا پره تو و کوماندو سومبرا در حال ورود به آن رویت شده بودند آگاه کرد. مکس پس از بررسی هتل متوجه شد که در واقع اینجا پایگاه اصلی اعضای مافیای قاچاقچی و افسران فاسد UFE است که با همدستی آن‌ها ترتیب انتقال محموله‌ها برای سو استفاده قاچاقچیان داده و راه برای آن‌ها هموار می‌شود. مکس متوجه می‌شود که سرانو یکی از قربانیان این دسیسه است که فقط جنبه سوپاپ اطمینان برای گروه مافیایی دارد و بزودی هم توسط ارگان خلافکار حذف خواهد گردید. مکس تصمیم می‌گیرد که ساختمان را منفجر و نابود کند و پاسوس هم قبل از اینکه آلوارو نوس سردسته کراچا پره تو به سمت مکس شلیک کند ترتیب کشتن نوس را بدهد. مکس متوجه محموله موجود در کشتی می‌شود. همینطور متوجه می‌شود که پاسوس از نقشه‌اش بی‌خبر است. البته مکس پاسوس را به خاطر این مسئله سرزنش نکرد و او را بخشید چرا که پاسوس کسی بود که به کمکش توانست از مخمصه‌ای که در آن گرفتار شده بود بگریزد و به برزیل بیاید.

داسیلوا با داشتن مدارک کافی به این نتیجه می‌رسد که پشت همه مسائل بیکر و ویکتور هستند؛ بنابراین از مکس خواست تا جریان را طوری پیش ببرد که راه را برای به دام انداختنشان به صورت قانونی هموار کند. مکس با با نبرد وارد ساختمان UFE می‌شود تا از مجرم بودن گروه زیر دست بیکر و مزدور بودنشان برای شرکت رودریگو پرده بردارد... پس از مواجهه با ویکتور او به مکس توضیح می‌دهد که از برادرش پول بیشتری را برای تحقق مبارزات سیاسی اش طلب کرده و همینطور او بود که از کراچا پره تو خواسته بود که در استادیوم کمین کنند تا پول را از چنگ مکس و پاسوس در بیاورند تا به اهدافش که با نیت مبارزه بود برسد. پس از درگیری ویکتور و بیکر پا به فرار می‌گذارند ولی مکس آن‌ها را تعقیب می‌کند و در درگیری بیکر به شدت در آتش می‌سوزد و مرگ تلخی تجربه می‌کند. در همین حین ویکتور سوار بر هواپیمای جت در حال گریز می‌باشد که با کمک داسیلوا مکس موفق به متوقف کردنش می‌شود. داسیلوا در حالیکه افتادن تحقیر آمیز ویکتور را دید مکس را متقاعد می‌کند که ویکتور می‌تواند به زندگی فرومایه و پست خود ادامه دهد بنابراین از کشتنش صرف نظر می‌کنند.

هفته بعد:

مکس در یک ساحل آرام در باهیا در حال تماشای خبر می‌باشد... طبق اخبار UFE به دلیل دست داشتن در کارهای غیرقانونی و قاچاق و چند جرم دیگر به صورت نامحدود منحل شده و ویکتور در پی این رسوایی‌ها دست به خود کشی زده... مکس حالا از تعطیلاتی که در باهیای مکزیکو می‌گذراند لذت می‌برد و آماده ادامه زندگی آرامی می‌شود که در پیش رویش است.


Here are the Max Payne 3 System Requirements (Minimum)

    CPU: Intel Dual Core 2.4 GHz / AMD Dual Core 2.6 GHz
    CPU SPEED: Intel Dual Core 2.4 GHz / AMD Dual Core 2.6 GHz
    RAM: 2 GB
    OS: Windows 7 32/64 Service Pack 1, Windows Vista 32/64 Service Pack 2, Windows XP 32/64 Service Pack 3
    VIDEO CARD: NVIDIA 8600 GT 512MB VRAM / Radeon HD 3400 512MB VRAM
    PIXEL SHADER: 3.0
    VERTEX SHADER: 3.0
    SOUND CARD: Yes
    FREE DISK SPACE: 35 GB
    DEDICATED VIDEO RAM: 512 MB

Max Payne 3 Recommended Requirements

    CPU: Intel i7 Quad Core 2.8Ghz or AMD equivalent
    CPU SPEED: Info
    RAM: 3 GB
    OS: Windows Vista/Windows 7
    VIDEO CARD: NVIDIA GeForce 480 or AMD Radeon HD 5870
    PIXEL SHADER: 5.0
    VERTEX SHADER: 5.0
    SOUND CARD: Yes
    FREE DISK SPACE: 35 GB
    DEDICATED VIDEO RAM: 1 GB


نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها

نماد اعتماد ستاد ساماندهی

لوگوهای تایید درگاه پرداخت

امنیت شما را تضمین میکنیم !

مجوزهای فعالیت فروشگاه

https://pcgamescenter.ir/img/Dargah/Mojavez1.jpg

پشتیبانی 24 ساعته در مسنجرها :

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

بنیاد ملی بازی های رایانه ای

Bonyad.png

فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

محصولات جدید

» محصول جدیدی وجود ندارد

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: