The Sims 4 Island Living

The Sims 4 Discover University

بازی Sims 4 به شما اجازه زندگی در دنیای مجازی را به طوری که هیچ وقت آن را بدین صورت تجربه نکرده اید، بدهد! در چهارمین نسخه از این بازی فوق العاده موفق، شما به کنترل و مدیریت سیمز با چهره ها، شخصیت ها، رفتارها و احساسات جدید و منحصر به فرد خواهید پرداخت.

با خرید این محصول شما می توانید تا 5,500 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

ویندوز
11 عدد
شبیه سازی
Electronic Arts
2014
Codex
دارد ( پشتیبانی آنلاین )

به دستور واحد اجرای دستورات دبيرخانه كارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه این بازی غیر قابل فروش است .

بازی Sims 4 به شما اجازه زندگی در دنیای مجازی را به طوری که هیچ وقت آن را بدین صورت تجربه نکرده اید، بدهد! در چهارمین نسخه از این بازی فوق العاده موفق، شما به کنترل و مدیریت سیمز با چهره ها، شخصیت ها، رفتارها و احساسات جدید و منحصر به فرد خواهید پرداخت. دانلود بازی سیمز ۴ یک بازی شبیه‌سازی زندگی است که در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۳۹۳ در آمریکای شمالی برای رایانه‌های شخصی وارد بازار شد. این بازی قسمت چهارم مجموعه بازی‌های سیمز است. این بازی دارای همان مفهوم سیمز ۳ است؛ بازی‌باز رفتار خود را در پویایی‌های گوناگون کنترل می‌کند و می‌تواند روابط را تشکیل دهد و با مردم دوست شود و سر کار رود. در این بازی برای لباس نیاز نیست به مغازه بروید.

The Sims 4: Discover University همان‌طور که از اسم آن هم مشخص است بازیکنان را درگیر زندگی دانشجویی خواهد کرد. در ابتدا باید انتخاب کنید که دوست دارید وارد دانشگاه Britechester که قدمتی تاریخی دارد شوید یا اینکه در موسسه Foxbury مشغول شوید که ظاهری مدرن‌تر دارد. شخصیت‌های بازی در بسته الحاقی اکتشاف دانشگاه (زندگی دانشجویی) امکان زندگی در خوابگاه را خواهند داشت و البته می‌توانند در خانه‌های شخصی هم زندگی کنند و در صورتی که مسافت آن‌ها از دانشگاه زیاد باشد، می‌توانند سراغ استفاده از وسیله نقلیه جدید بازی یعنی دوچرخه هم بروند.

در صورتی که در خوابگاه زندگی کنید، قادر خواهید بود تا با برخی آیتم‌های تزئینی مثل پوستر و مواردی از این دست اتاق خودتان را شخصی‌سازی کنید و ظاهر دلخواه‌تان را به آن ببخشید. اما یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این بسته الحاقی، امکان شرکت در کلاس‌های مختلف است و همینطور کارهایی مثل انجام تکالیف یا ارائه سمینار را هم خواهید داشت؛ کار‌هایی که روی آینده شغلی و زندگی شخصیت تحت کنترل شما تاثیرگذار خواهند بود. علاوه بر این فعالیت‌های جانبی مختلفی مثل شرکت در کلاس‌های رباتیک و مواردی از این دست هم وجود دارند که در ساعت‌هایی که مشغول شرکت در کلاس‌های درسی نیستید، می‌توانید سراغ آن‌ها بروید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8, or Windows 8.1

PROCESSOR: 1.8 GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ or equivalent (For computers using built-in graphics chipsets, the game requires 2.0 GHz Intel Core 2 Duo, 2.0 GHz

AMD Turion 64 X2 TL-62 or equivalent)

MEMORY: At least 2 GB RAM

HARD DRIVE: At least 9 GB of free space with at least 1 GB additional space for custom content and saved games

DVD-ROM: DVD ROM drive required for installation only

VIDEO CARD: 128 MB of Video RAM and support for Pixel Shader 3.0. Supported Video Cards: NVIDIA GeForce 6600 or better, ATI Radeon X1300 or better, Intel GMA X4500 or better

SOUND CARD: DirectX 9.0c Compatible

DIRECTX: DirectX 9.0c compatible

از طریق پیج اینستاگرام ما به آدرس : https://www.instagram.com/pcgamescenter.ir میتوانید کلیه ی بازی های فروشگاه را بصورت مستقیم سفارش دهید !

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها

نماد اعتماد ستاد ساماندهی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

لوگوهای تایید درگاه پرداخت

امنیت شما را تضمین میکنیم !

مجوزهای فعالیت فروشگاه

https://pcgamescenter.ir/img/Dargah/Mojavez1.jpg

پشتیبانی 24 ساعته در مسنجرها :

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

بنیاد ملی بازی های رایانه ای

Bonyad.png

فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

محصولات جدید

» محصول جدیدی وجود ندارد

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: