God of War Collection

God of War Collection

God of War Collection مجموعه ای استثنائی و بی نظیر شامل نسخه های اول و دوم و سوم سری بازی های خدای جنگ می باشد که امروز ما نسخه ی رایانه های شخصی آن را برای شما جمع آوری کرده ایم.

15,000 تومان

با خرید این محصول شما می توانید تا 1,500 تومان امتیاز وفاداری جمع کنید

ویندوز
3 عدد
هیجانی
Steve Caterson
2010
UPD
دارد ( پشتیبانی آنلاین )

God of War Collection مجموعه ای استثنائی و بی نظیر شامل نسخه های اول و دوم و سوم سری بازی های خدای جنگ می باشد که امروز ما نسخه ی رایانه های شخصی آن را برای شما جمع آوری کرده ایم. خدای جنگ که به خاطر سبک خاص گیم پلی و داستان بی نقص خود به یکی از محبوب ترین بازی های تاریخ تبدیل شده است، عنوان انحصاری سونی پلی استیشن می باشد اما چند سال قبل به جهت علاقه ی زیاد بازیبازان به این بازی طرفداران تصمیم گرفتند نسخه ی ویژه ای از این بازی را که شامل سه نسخه ی اول است را در یک مجموعه برای PC جمع آوری کنند و آن را در اختیار عموم قرار دهند. حال ما هم این نسخه را آماده کرده ایم و امیدواریم که از این کالکشن که در حقیقت نسخه ی تبدیلی PS2 به PC است نهایت لذت را ببرید.

God of War Collection را می توان بهترین راه حل موجود برای PC بازانی دانست که به سری خدای جنگ علاقه دارند ولی توانایی تهیه کنسول های سونی ندارند، معرفی کرد. تجربه ی خدای جنگ 1 و 2 و 3 قطعا لحظات شگفت انگیزی را برای شما رقم خواهد زد و این حقیقت که یک تیم کوچک این چنین توانسته یک بازی را به این شکل برای رایانه های شخصی تبدیل کند، واقعا فوق العاده است. بیش از این وقت شما را نمی گیریم، چرا که God of War Collection نیازی به معرفی بیشتر از این ندارد؛ اگر ذره ای به مجموعه بازی های خدای جنگ علاقه دارید، قطعا این بازی می تواند یکی از بهترین تجربه های گیمینگ شما لقب بگیرد.

روند بازی God of War Collection در این سری، ترکیبی از سبک‌های اکشن ماجرایی، سکوبازی و معمایی است. دوربین بازی نیز به صورت سوم شخص می باشد و البته بازیکن کنترلی روی تعیین زاویه دوربین ندارد. کریتوس یک شمشیر دو زنجیره در اختیار دارد و با استفاده از این شمشیر به جنگ غول ها و موجودات اهریمنی می رود. کریتوس هم چنین قدرتی به نام خشم خدایان دارد که در این حالت در برابر ضربات دشمنان به طور موقت مقاومت می کند و آسیب حملاتش افزایش پیدا می کنند.

God of War بی شک یکی از محبوب ترین مجموعه های حاضر در نسل ششم بازی های کامپیوتری و کنسول Play Station 2 بود که کمی بعد در قالب نسخه ی سوم و همچنین نسخه ای فرعی (Ascension) راه خود را به نسل هفتم بازی های کامپیوتری و کنسول Play Station 3 نیز باز کرد. اگر چه درخشش کریتوس (قهرمان محبوب و بی اعصاب سری God of War) در نسل هفتم بازی های کامپیوتری به اندازه ی نسل پیش از خود نبود و به موجب آن گام های آتی این مجموعه ی پر طرفدار اندکی دچار لغزش و تزلزل شد، اما عده ی فراوانی از هواداران سریGod of War  همچنان چشم انتظار معرفی رسمی و پس از آن انتشار تازه ترین نسخه از این مجموعه یعنی بازی God of War 4 هستند. اثری که مدت هاست فرآیند تولید آن از سوی سازندگان این اثر یعنی اعضای استودیو سونی سانتا مونیکا مورد تایید قرار گرفته اما در عین حال تا این لحظه هیچ نکته ای از این بازی در اختیار علاقه مندان قرار نگرفته است. با این حال به تازگی شاهد درز کردن اطلاعات جالبی از بازی God of War 4 به بیرون از فضای استودیوی سازنده ی آن هستیم که در نوع خود نکات هیجان انگیزی را در بر می گیرند.


بر اساس این اطلاعات جدید داستان نسخه ی چهارم از سری God of War هیچ ارتباطی به اساطیر یونان باستان (که داستان و شخصیت های حاضر در نسخه های پیشن این مجموعه از آن منشعب شده بودند) نخواهد داشت و به طور کامل بر اساطیر قدیمی مردمان محدوده ی اسکاندیناوی متمرکز خواهد بود. به این ترتیب و بر اساس این اطلاعات جدید، در بازی God of War 4 دیگر هیچ خبری از خدایانی نظیر زئوس یا پوزیدون نیست و پس از قلع و قمع شدن کامل آن ها توسط جناب کریتوس در نسخه های پیشین سری God of War ، به نظر می رسد که اکنون نوبت به ملاقات با خدایانی نظیر اودین یا ثور رسیده باشد. البته وجود هیچ کدام از این شخصیت ها در بازی God of War 4 به طور قطع مشخص نیست و حتی هویت قهرمان اصلی داستان این بازی هم همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد. با این حال برخی از تصاویر جدید منتشر شده از این بازی (که می توانید آن ها را در لابلای این مطلب مشاهده نمایید) شخصیتی را به تصویر کشیده اند که شباهت فراوانی به کریتوس دارد و نسخه ای جا افتاده تر از او با ریشی انبوه (بخوانید محاسن!) را تداعی می کند. اگر چه با توجه به سرنوشت کریتوس در نسخه ی سوم از مجموعه بازی های God of War حضور او در بازی God of War 4 کمی عجیب به نظر می رسد؛ اما با توجه به فضا و دنیایی که رویداد های مجموعه بازی های God of War  در آن اتفاق می افتد حضور کریتوس در بازی God of War 4 ، آن هم در قامت نسخه ای استحاله یافته از این شخصیت محبوب، چندان غیر ممکن و دور از انتظار نیست. خصوصاً این که بر اساس اطلاعات درز کرده از بازی God of War 4 شخصیت نخست این بازی مدت های مدیدی را در زندان سپری کرده است. بنا بر این به موجب بازی کردن با مفاهیم فلسفی می توان جناب کریتوس را از دنیای نیستی به هستی مجدد باز گرداند و او را از زندان نابودی رهایی بخشید تا باز هم در دنیایی کاملاً جدید پاشنه ها را ور کشیده و در قالب شخصیتی استحاله یافته تمام عالم و آدم را از دم تیغ خشم خود بگذراند.

بر اساس اطلاعاتی که همراه با تصاویر جدید بازی God of War 4 به بیرون درز کرده اند، داستان بازی God of War 4 در یکی از مهم ترین سرزمین های نه گانه ی موجود در اساطیر مردمان شمال اروپا یعنی سرزمین آزگارد رخ می دهد و پل معروف بیفراست (ملقب به پل رنگین کمان که خود وامدار پل های قدیمی تر موجود در باور های دیگری نظیر پل چینوات است) نیز یکی از لوکیشن های اصلی بازی God of War 4 خواهد بود (بنا بر این رویارویی قهرمان بازی God of War 4 با خدای آذرخش یعنی ثور در این بازی چندان دور از انتظار نیست). همچنین اطلاعات مذکور حکایت از این دارند که شخصیت اصلی بازی God of War 4 قادر است به کمک تبر خود شاخه های در هم تنیده ی تاک را بریده و از آن ها پل های متعددی برای عبور از مناطق نا هموار و دور از دسترس موجود در مراحل این بازی بسازد. همچنین گفته می شود که محیط بازی God of War 4 با برخی فعالیت های قهرمان داستان (از جمله همین بریدن شاخه های تاک) تعامل های متعددی را برقرار خواهد ساخت.

از جمله سرزمین هایی که از آن ها به عنوان یکی از لوکیشن های اصلی موجود در بازی God of War 4 نام برده می شود، سرزمین پریان است که منزلگاهی برای سکونت الف ها و سایر شخصیت های شاخص حاضر در ادبیات فولکلور اروپا به شمار می رود. بر این اساس می توان در بازی God of War 4 انتظار ملاقات با شخصیت های کاملاً جدید و متفاوتی را نسبت به نسخه های پیشین سری God of War  کشید.   

از شواهد امر پیداست که تصاویر جدید منتشر شده از بازی God of War 4 از طریق فردی به نام فینین مک مانوس به دست آمده اند. طراحی که در واپسین ماه های سال گذشته ی میلادی مدت کوتاه و دو سه ماهه ای را به عنوان یکی از طراحان بخش هنری در استودیو سونی سانتامونیکا سپری کرده بود و بر روی پروژه ای اعلام نشده (که به نظر می رسد پروژه ی ساخت بازی God of War 4 بوده باشد) مشغول به کار بوده است. البته تصاویر مذکور بیش از هر چیز به طرح هایی مفهومی از بازی God of War 4 شباهت دارند و هیچ تضمینی وجود ندارد که موارد به تصویر کشیده شده در دل آن ها به طور مو به مو در طراحی نسخه ی نهایی بازی God of War 4 پیاده سازی شوند. با این حال حتی پیش از انتشار تصاویر مذکور هم یکی از فعالان حاضر در دنیای بازی های کامپیوتری، که با نام شینوبی شناخته می شود، در حساب تویتر رسمی خود به صورت بسیار کوتاه اشاراتی به بازی God of War 4 و همچنین پل رنگین کمان و تالار مشهور والهالا (محل استقرار اودین و یارانش) کرده بود. بنا بر این شاید بتوان گذر کردن از اساطیر یونان باستان و ورود به دنیای اساطیر مردمان ژرمن و وایکینگ های اروپای شمالی (که شباهت های انکار پذیری به اساطیر یونان باستان دارد) را به عنوان فرضیه ای بسیار قدرتمند در بازی God of War 4 پذیرفت و به انتظار تایید آن در مهم ترین رویداد پیش رو یعنی نمایشگاه E3 سال جاری نشست (گفتنی است که چندی پیش جناب شینوبی خبر از وقوع داستان نسخه ی بعدی سری Call of Duty در کهکشانی دور دست و در قالب نبرد های فضایی داده بود که راست و دروغ بودن این فرضیه هم به احتمال فراوان در حول و حوش برگزاری نمایشگاه E3 سال جاری محک خواهد خورد).

اما آن چه که از اطلاعات جدید منتشر شده در رابطه با بازی God of War 4 جالب تر به نظر می رسد، سرنوشتی است که نخستین منتشر کنندگان این اخبار به آن دچار شده اند. همان گونه که در سطور پیشین این مطلب نیز به آن اشاره شد به نظر می رسد که این تصاویر از طریق طراحی به نام فینین مک مانوس به دست آمده اند و برای نخستین بار در وب سایتی به نام Nerd Leaks (که یکی از تمرکز های اصلی آن بر انتشار اطلاعات درز کرده در رابطه با پروژه های اعلام نشده ی حاضر در دنیای بازی های کامپیوتری استوار بوده است) منتشر گردیده اند. جالب این جاست که در فاصله ی کوتاهی پس از انتشار اطلاعات مذکور، علاوه بر بسته شدن کامل و ناگهانی وب سایت Nerd Leaks و در معرض فروش قرار گرفتن دامنه ی این وب سایت (در کنار محو شدن ناگهانی حساب توییتر رسمی این وب سایت) حساب کاربری فینین مک مانوس در وب سایت Linkedin نیز به همراه وب سایت رسمی او بلافاصله از دسترس کاربران خارج گردیده است. علاوه بر آن حذف ناگهانی برخی حساب های کاربری موجود در فروم ها و سایر منابع معتبر مربوط به بازی های کامپیوتری که برای نخستین بار به اشتراک گذاری این اطلاعات اقدام کرده اند نیز از گوشه و کنار گزارش می شود. در واقع نخستین منتشر کنندگان اطلاعات جدید مربوط به بازی God of War 4 (البته به جز جناب شینوبی که تنها اشاره ای گذرا و نسبتاً نا مفهوم به محتوای جدید این بازی داشته است) به گونه ای از صفحه ی روزگار (آن هم به شکل گاز انبری) محو شده اند که گویی از ابتدا وجود خارجی نداشته اند (امری که تنها می توان آن را در سکانس نهایی فیلم پدر خوانده مشاهده کرد!). به هر حال شوخی با جناب کریتوس عواقب وخیمی دارد که باید آن را با جان و دل پذیرفت! از سوی دیگر شایعات متعدد دیگری هم به گوش می رسد مبنی بر این که بازی God of War 4 احتمالاً یکی از عناوین لانچ کنسول نیم چاشت نسل هشتمی سونی یا همان پلی استیشن 4.5 خواهد بود (بنا بر این به نظر می رسد که در انتهای سال جاری میلادی یا اوایل سال 2017 میلادی باید چشم انتظار ملاقات با بازی God of War 4 باشیم). شایعاتی که البته هنوز هیچ کدام از آن ها توسط شرکت سونی به طور رسمی مورد تایید قرار نگرفته اند. در هر صورت ملاقات با شخصیت های مشهور حاضر در اساطیر اروپای شمالی نکته ی بسیار جالبی است که باید دید آیا در بازی God of War 4 شاهد به تحقق پیوستن آن خواهیم بود یا این که سازندگان بازی God of War 4 خیالات دیگری را در سر می پرورانند.

سیستم مورد نیاز :

Operating System: Microsoft Windows XP / Windows Vista / 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4000
Memory: 1.5 GB (Windows XP) / 2GB (Windows Vista / 7 / 8 / 10 )
Hard Drive Space: 10.44 GB (the game itself is 7.84)
Sound device: Compatible With DirectX
Video: Compatible With Direct X 9.0c, 256 MB with support for Shader 3.0

نظر خود را در مورد این محصول با دیگران به اشتراک بگذارید

برچسب ها

نماد اعتماد ستاد ساماندهی

لوگوهای تایید درگاه پرداخت

امنیت شما را تضمین میکنیم !

مجوزهای فعالیت فروشگاه

https://pcgamescenter.ir/img/Dargah/Mojavez1.jpg

پشتیبانی 24 ساعته در مسنجرها :

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

بنیاد ملی بازی های رایانه ای

Bonyad.png

فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

محصولات جدید

» محصول جدیدی وجود ندارد

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: