X-Men Origins Wolverine

در بازی X-Men Origins Wolverine تیم سازنده بازی سعی کرده اند نهایت جذابیت و سرگرمی را برای بازیباز به ارمغان آورد و تقریبا به هدف خود رسیده اند حرکات زیبا که شامل انواع کومبوها و با استفاده از چنگال های قدرتمند که خود خشونتی بی نهایت را می آفریند تصور کنید که چگونه یک سرباز را قطعه قطعه می کنید و چگونه مغز دشمن را با چنگال خود متلاشی می کنید

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
هیجانی
Activision
2009
DoDi
27652
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

در بازی X-Men Origins Wolverine تیم سازنده بازی سعی کرده اند نهایت جذابیت و سرگرمی را برای بازیباز به ارمغان آورد و تقریبا به هدف خود رسیده اند حرکات زیبا که شامل انواع کومبوها و با استفاده از چنگال های قدرتمند که خود خشونتی بی نهایت را می آفریند تصور کنید که چگونه یک سرباز را قطعه قطعه می کنید و چگونه مغز دشمن را با چنگال خود متلاشی می کنید و تصور کنید با استفاده از قدرت این مرد مجهول همه جا از خون سیراب خواهد شد، واقعا خشونت این بازی بسیار بالاست و این اولین حیله سازنده برای جذب بازیباز است.

اولین چیزی که باید در مورد داستان بازی X-Men Origins Wolverine بدانید اینکه داستان کلیشه ای است و برای انان که فیلم X-Men را دیده اند چیز جدیدی نیست ولی داستان بازی اینگونه است که X-man در آزمایشگاهی بسیار سری توسط نیروهای امریکایی محافظت می شود بستری و زندانی است. باز هم آزمایشات فراوانی بر روی Wolverine انجام می دهند، در همین لحظه ناگهان سیستم کنترل آزمایشگاه بهم می ریزد و Wolverine به طور ناخداگاه از بند آزاد می شود.

بعد از قتل عام کردن تمام افراد آزمایشگاه پا به فرار در جنگل های پر پیچ خم آفریقا می گذارد، او دیگر از یک انسان خاص هم خاص تر است استخوان هایی که در بدن او وجود دارند هیچ وقت تخریب نمی شوند در موقعی که زخمی می شود حتی یک سوراخ عظیم روی بدنش ایجاد می شود سریع بهبود پیدا می کند، او سلول های نابود نشدنی دارد که که کمتر از چند ثانیه تولید می شوند.

این شخصیت جهش یافته خاص هدفی دارد او به دنبال کسانی است که او را زندانی کرده اند تا از آنها انتقام بگیرد. گیم پلی بازی X-Men Origins Wolverine بسیار زیرکانه و جذاب طراحی شده، بازی از دید سوم شخص روایت می شود و گیم پلی بازی آنچنان زیبا طراحی شده که بازیباز را ترقیب به ادامه بازی خواهد کرد.

در ابتدا شما با کلی فنون و کومبو های خشن رو برو هستید . این کومبوها و حرکات مختلف محدودیتی در اعمال خشونت برای شما بوجود نخواهند آورد . مثلا دشمن را بگیرید و او را به هر جایی پرتاب و یا هر نوع خشونتی شامل قطع اندام ها، خراشیدن بدن و قطع سر و سایر خشونت ها را می توانید سر سربازی های بدبخت انجام دهید و جالب اینجاست که در ابتدا بازی امکان انتخاب نوع دشوار بازی را نخواهید داشت و بازی روی درجه آسان اداره می شود و با بدن اسکلت آهنی و ضد تیر مرد مجهول که بسرعت سلامتی خود را باز مییابد.

بازی دشواری نخواهید داشت و ذخیره مراحل در بازی بصورت خودکار انجام می شود و بخوبی عمل می کند. همیشه گرافیک مهمتر بوده و بازی های با گرافیک بد مردود خواهند شد و سازندگان بازی بخوبی روی این قسمت بازی کار کرده اند. گرافیک با انکه کاملا نسل جدید نیست ولی حتما زیباست، طراحی محیط و تکسچرها بخوبی صورت گرفته و شما را حتمی راضی خواهد کرد. البته گرافیک خالی از اشکال نیست ولی با طراحی خوب محیط و موجودات و خصوصا دموهای باکیفیت که در بعضی مراحل و در میان بازی اجرا می شوند گرافیک بازی را پر بارتر مینماید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: Intel(R) Pentium (R) 4 3.0 GHz or Intel (R) Core (TM) 2 E6300 or AMD Athlon (TM) 64 3000+
CPU SPEED: Intel(R) Pentium (R) 4 3.0 GHz or Intel (R) Core (TM) 2 E6300 or AMD Athlon (TM) 64 3000+
RAM: 1 GB of RAM
OS: Windows XP(TM) and Windows Vista(R)
VIDEO CARD: 3D hardware accelerator card required – 100% DirectX(R) 9.0c-compliant 256 MB video card and drivers. All NVIDIA GeForce 7800 GT 256 MB RAM and better chipsets (excluding 8400 cards). All ATI Radeon (TM) X1800 256 MB RAM and better chipsets (excluding X1800 GTO, Radeon HD2400, Radeon HD2600, and Radeon HD3450).
TOTAL VIDEO RAM: 256 MB
HARDWARE T&L: Yes
PIXEL SHADER: 3.0
VERTEX SHADER: 3.0
DIRECTX VERSION: DirectX(R) 9.0c (Included)
SOUND CARD: Yes
FREE DISK SPACE: 8 GB of uncompressed hard disk space (plus 400 MB for the Windows(R) swap file and 12 KB free for saved games)

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش