Persona 5 Strikers

در بازی Persona 5 Strikers قرار است که به گروه دزدان فانتوم پیوسته و علیه فسار در سرتاسر شهرهای ژاپن به پا خیزید. داستان از جایی شروع می‌شود که شما در حال گذراندن تعطیلات تابستانی در کنار دوستان خود هستید، اما ناگهان همه چیز تغییر پیدا می‌کند.

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
هیجانی
SEGA
2021
FitGirl

تعجب نکنین! یه گروه کرکر جدید به اسم SEGA اومده که خودش بازی رو تولید میکنه، خودش قفل Denuvo روی بازی قرار میده و… خودش چندروز قبل از انتشار رسمی، بازیش رو بدون قفل دنوو توی اینترنت پخش میکنه. بازی Persona 5 Strikers جدیدترین ریلیز این گروه P2P هست که قراره پا در جای EMPRESS و CPY بزاره .

در بازی Persona 5 Strikers قرار است که به گروه دزدان فانتوم پیوسته و علیه فسار در سرتاسر شهرهای ژاپن به پا خیزید. داستان از جایی شروع می‌شود که شما در حال گذراندن تعطیلات تابستانی در کنار دوستان خود هستید، اما ناگهان همه چیز تغییر پیدا می‌کند. روایت کاملا جدیدی را در دنیای پرسونا شاهد خواهیم بود و قرار است که در حین آن، نبردهایی انفجاری را شاهد باشیم. شما باید تیم خود را به‌صورت پویا کنترل کرده و کنترل قهرمانان خود را در اختیار داشته باشید. شما باید حقایق را فاش کرده و از قلب کسانی که در مرکز بحران قرار دارند، دفاع کنید. این بحران در اوج خوشبختی ایجاد شده است و بنابراین، هیچ کس آمادگی لازم را ندارد.

در بازی Persona 5 Strikers می‌توانید گرافیک ۴K را تجربه کرده و دنیای آن را در نهایت کیفیت داشته باشید. می‌توانید اچیومنت‌های بیشتری را کسب کرده و حتی زبان بازی را نیز به دلخواه از انگلیسی به ژاپنی تغییر دهید. می‌توانید سازگاری کامل صفحه کلید و ماوس را داشته و به‌صورت اعتیادآوری گیم‌پلی بازی را تجربه کنید. شخصیت‌های همیشگی دنیای پرسونا در این اثر نیز وجود دارد و بازهم دیالوگ‌های جذاب شخصیت‌های دوست داشتنی پرسونا را خواهیم داشت. انیمیشن‌ها زنده‌تر و جذاب‌تر شده است و می‌توانید نظاره گر رقابت‌هایی باشید که این‌بار حالت سینمایی‌تری به خود گرفته است.

در بازی Persona 5 Strikers باید به گروه فانتوم پیوسته و فساد را در شهر نابود کنید. همه‌ی اوضاع تغییر پیدا کرده است و شما باید رفلکس‌های سریعی در برابر حملات دشمنان داشته باشید. شهرهای ژاپن به مکانی برای نبردهای همه جانبه تبدیل شده است و تکنولوژی و حضور نیروهایی که از آن استفاده می‌کنند، نقش بیشتری در بازی پیدا کرده است. گیم‌پلی بازی بسیار روان است و به شکل اعتیادآوری از تجربه آن لذت خواهید برد. باس فایت‌های بازی نیز غول پیکرتر و دارای مهارت‌های بیشتری هستند که یقینا طرفداران سری پرسونا از تجربه‌ی آن لذت خواهند برد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 8.1, 64bits
Processor: Intel Core i5-2300 / AMD FX-6350
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB) / AMD Radeon HD 7870 (2GB)
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 10, 64bits
Processor: Intel Core i5-3470 / AMD FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 (2 GB) / AMD Radeon HD 7970 (3 GB)
DirectX: Version 11
Storage: 25 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش