Melty Blood Type Lumina

بازی MELTY BLOOD TYPE LUMINA را می‌توانید مجموعه‌ای از محتواهای دو بازی ارزشمندی بدانیم که در یک بازی مستقل می‌توانید آن را تجربه کنید. بازی سبک جدیدی از مبارزه‌های دو بعدی براساس یک رمان بصری نوشته شده توسط سوکیهیمه را ارائه می‌کند

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
جنگی
Delightworks
2021
FitGirl

بازی MELTY BLOOD TYPE LUMINA را می‌توانید مجموعه‌ای از محتواهای دو بازی ارزشمندی بدانیم که در یک بازی مستقل می‌توانید آن را تجربه کنید. بازی سبک جدیدی از مبارزه‌های دو بعدی براساس یک رمان بصری نوشته شده توسط سوکیهیمه را ارائه می‌کند و می‌توانید پرده جدیدی از نبردهای دراماتیک را در بازی همراه با شخصیت‌های این رمان تجربه کنید. بازی داستان و شخصیت‌های جالبی دارد و دنیایی کاملا جدید روبروی شما خواهد بود. سناریوهای بازی و اتفاقاتی که برای شخصیت‌های بازی رخ می‌دهد، تماما در این رمان وجود دارد و پیاده‌سازی جالبی در این بازی داشته است.

تصاویری گرافیک بازی کیفیت بالایی داشته و شامل سکانس‌هایی هستند که هنگام انجام حملات ویژه در نبردها خواهید دید. نبردها بیشتر نمادین هستند و مکانیسم خاصی در آن‌ها وجود ندارد. تنها کافی است که شخصیت‌های بازی را درک کرده و از نیروی منحصربه‌فرد هرکدام در نبردهای خود استفاده کنید. بازی دارای نبردهای آنلاین هم بوده و به‌صورت پایدار توسط بازیکنان مختلفی تجربه می‌شود. می‌توانید شخصیت‌های خود را در بازی ارتقا داده و کاستوم آن‌ها را نیز مدام تغییر دهید. گالری تصاویر بازی هم مملو از تصاویری است که به رمان ارتباط پیدا می‌کند و در نهایت، می‌توانیم به موسیقی متنی اشاره کنیم که در کنار گرافیک هنری، تجربه جالبی برای‌تان رقم خواهد زد.

بازی برحسب عناوین ژاپنی توسعه داده شده است و همان صداگذاری‌های حماسی و صحنه‌های اغراق شده را مدام در این بازی نظاره خواهید کرد. بازی مدیریت خوبی به نبردهای بازی داده است و می‌توانید از سیستم کنترل ساده بازی همراه با تکنیک‌های جالب در بازی MELTY BLOOD TYPE LUMINA استفاده کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5, 3.2 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 680 / Radeon HD 7970
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 12 GB available space
Additional Notes: Display Resolution 1280×720 and above recommended.

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش