Sackboy A Big Adventure

درست مانند دیگر بازی‌های پلتفرمر، در بازی Sackboy A Big Adventure نیز خبری از داستان خاصی نیست و تنها در قامت بهانه‌ای برای شروع گیم‌پلی ظاهر می‌شود.

110,000 تومان

ویندوز
5 عدد
پلتفرمی
Sony Interactive En
2022
ElAmigos
34805
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

درست مانند دیگر بازی‌های پلتفرمر، در بازی Sackboy A Big Adventure نیز خبری از داستان خاصی نیست و تنها در قامت بهانه‌ای برای شروع گیم‌پلی ظاهر می‌شود. موجودی عجیب با نام Vex به Craftworld، دنیای آشنای مجموعه LittleBigPlanet حمله کرده و حالا نوبت سک‌بوی است تا با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف او را شکست دهد. داستان بازی تا انتهای کار در همین حد و اندازه باقی مانده و پیشرفت خاصی را نمی‌بیند.

در این میان شخصیت‌های جانبی مختلفی برای کمک به سک‌بوی معرفی می‌شوند اما هر کدام از آنها هم داستانی خاص را مطرح نکرده و بعد از گذشت چند مرحله از جریان کلی بازی خارج می‌شوند. با این حال داستان این اثر به هیچ‌وجه در میان نکات منفی آن قرار گرفته و این موضوع که تلاشی بیش‌اندازه را از خود به نمایش نمی‌گذارد، شاید دلیلی باشد که داستان را هیچگاه با ظاهری ضعیف مقابل مخاطب قرار نمی‌دهد.

هر آن چیزی که از یک پلتفرمر استاندارد و سه‌بعدی انتظار دارید را بازی Sackboy A Big Adventure پیش روی شما قرار می‌دهد. قابلیت‌هایی همچون پریدن، حرکت کردن برای مسافتی کوتاه روی هوا، ضربه زدن به دشمن یا غل خوردن بدون دستکاری خاصی و مشابه با دیگر بازی‌های این سبک در این ساخته Sumo Digital به خوبی پیاده شده‌اند. مهم‌ترین عامل در طراحی یک پلتفرمر خوب یعنی حرکت روان و متوقف نشدن جریان بازی در این انحصاری پلی‌استیشن وجود دارد و همین موضوع باعث شده در همان لحظات ابتدایی تجربه این اثر متوجه شوید که با یک اثر باکیفیت و خوش ساخت روبرو هستید.

موزیک‌های مورد استفاده در Sackboy A Big Adventure در بالاترین سطح ممکن قرار دارند. از قطعه‌های معروف موسیقی روز یا حتی کلاسیک که بگذریم با مجموعه‌ای از موزیک‌های مخصوص بازی می‌رسیم که هر کدام به نسبت اتمسفر و طراحی ظاهری مراحل متغیر بوده و جو لازم را منتقل می‌کنند. در این میان البته نباید موسیقی‌هایی را نیز فراموش کرد که به شکلی ظریفی سعی دارند به آثار معروف صنعت سرگرمی ادای احترام کنند. از این میان می‌توان به موسیقی سومین دنیای بازی اشاره کرد که با تمی شبیه به آثار علمی‌تخیلی همراه شده و البته به راحتی می‌توان نشانه‌های موسیقی متن سریال Futurama را در آن شنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit (version 1809)
Processor: Intel Core i5-6400 @ 2.7GHz, AMD FX-6300 @ 3.5GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon R7 265
Storage: 60 GB available space
Additional Notes: 60 GB HDD (SSD Recommended)

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit (version 1809)
Processor: Intel Core i7-4770K @ 3.5GHz AMD Ryzen 5 1500X @ 3.5GHz
Memory: 12 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX580
Storage: 60 GB available space
Additional Notes: 60 GB HDD (SSD Recommended)

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش