Steelrising

قطعاً باید با سری بازی‌های Souls از استودیو محبوب Fromsoftware آشنا باشید. این بازی‌ها در اصل عناوینی در سبک نقش‌آفرینی و اکشن با زاویه دوربین سوم شخص بودند که به دلیل چالش‌برانگیز بودن بیش از حد گیم پلی، جلوه‌های تصویری و هنری بسیار زیبا و روایت داستانی مرموز و پرعمق، به‌شدت پرطرفدار شدند.

88,000 تومان

ویندوز
4 عدد
نقش آفرینی
Nacon
2022
FitGirl
34556
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

قطعاً باید با سری بازی‌های Souls از استودیو محبوب Fromsoftware آشنا باشید. این بازی‌ها در اصل عناوینی در سبک نقش‌آفرینی و اکشن با زاویه دوربین سوم شخص بودند که به دلیل چالش‌برانگیز بودن بیش از حد گیم پلی، جلوه‌های تصویری و هنری بسیار زیبا و روایت داستانی مرموز و پرعمق، به‌شدت پرطرفدار شدند. محبوبیت بیش از اندازه سری Souls باعث شد تا خودشان به‌عنوان یک ژانر جدید با نام Souls-Like شناخته شوند و بازی‌های بسیاری از آن‌ها تقلید کنند. بازی Steelrising از استودیو Spiders عنوانی جدید در سبک Souls-Like بوده که دنیایی تاریک، ترسناک و فانتزی را برای گشت و گذار و ماجراجویی در اختیارتان قرار خواهد داد.

بازی در سال 1789 میلادی و در فرانسه جریان دارد، جایی که لویی شانزدهم با موفقیت توانست به کمک ارتش مکانیکی خودش انقلاب کبیر را سرکوب کند و بسیاری را به قتل برساند. شما در نقش یکی از همین موجودات مکانیکی که توسط مهندس‌های خبره ساخته شده باید به‌تنهایی در مقابل ارتش شاه قرار گرفته و انتقام خون بسیاری که قتل عام شدند را بگیرید. کاراکتر شما Aegis نام داشته، در ابتدا قرار بود محافظ ویژه ملکه باشد و به انواع فنون مبارزه و قابلیت‌های تهاجمی ویژه دسترسی دارد. شما یک تنه باید انقلاب نافرجام فرانسه را در این دنیای خیالی به پیروزی برسانید.

از آنجا که بازی خودش را در سبک Souls-Like معرفی کرده باید انتظار یک گیم پلی سخت و چالش‌برانگیز در تمامی ابعاد را داشته باشید. گیم پلی با عناصر نقش‌آفرینی و اکشن و زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده و مبارزات در آن از عمق بسیار بالایی برخوردار است. جاخالی دادن، دفاع به‌موقع در برابر ضربات، پرش و غلت زدن و… از مکانیک‌های اصلی در مبارزات هستند. هر مبارزه در جای‌جای شهر پاریس چالشی متفاوت را مقابل شما قرار می‌دهد.

کاراکتر شما به انواع حالت‌ها و استایل‌های مبارزه دسترسی دارد و با پیشروی و ارتقا هر کدام می‌توانید کلاس مشخصی برای او تعیین کنید. شاید بخواهید یک مبارز قدرتمند باشید که مستقیم وارد مبارزات می‌شود، یا یک مبارز دقیق و تکنیکی بوده که فنونش همراه با رقص اجرا می‌شود، یا با استفاده از هنرهای جادویی دشمنان را از بین ببرید. دست شما در ساختن و قوی کردن کاراکترتان همیشه باز خواهد بود.

از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی نقشه و مراحلش است که نسخه‌ای سورئال و متفاوت از پاریس را در آن به تصویر می‌کشد. جلوه‌های هنری بازی بسیاری زیبا و در عین حال تاریک بوده و نظیرش را شاید در بازی‌هایی شبیه به بلادبورن دیده باشید. بازی مملو از مسیرهای مخفی، تله‌ها و مکان‌های زیبا و وسیع است که با گشت و گذار در آن‌ها رازهای مخفی و گاهی هولناک را کشف خواهید کرد. کاراکتر شما به قلاب ویژه‌ای دسترسی دارد که به کمک آن می‌تواند از ارتفاعات و ساختمان‌ها بالا برود و پیشروی در مراحل هم به‌صورت عمودی و هم افقی شکل بگیرد.

بازی Steelrising تجربه‌ای لذت‌بخش در سبک Soul-Like است که با گرافیک زیبا و خیره‌کننده، گیم پلی سخت و چالش‌برانگیز اما سرگرم‌کننده و روایتی خیالی و جذاب شما را ساعت‌ها سرگرم می‌کند. شما در این پاریس خیالی که توسط شاه ظالمی با ارتشی از موجودات مکانیکی شرور به تباهی کشیده شده، برای به سرانجام رساندن یک انقلاب شکست‌خورده تلاش کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 or AMD Ryzen 5 1400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060, 6 GB
DirectX: Version 12
Storage: 67 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-8700 or AMD Ryzen 5 3600X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti, 8 GB
DirectX: Version 12
Storage: 67 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش