The Sims Medieval

بازی The Sims Medieval یکی از نسخه های متفاوت سری بازی های زندگی مجازی بود که در سال ۲۰۱۱ برای رایانه های شخصی و هم چنین آی او اس منتشر گردید و به یکی از بازی های پر فروش کمپانی الکترونیک آرتس در سال ۲۰۱۱ تبدیل شد.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
شبیه سازی
Electronic Arts
2011
Reloaded

بازی The Sims Medieval یکی از نسخه های متفاوت سری بازی های زندگی مجازی بود که در سال ۲۰۱۱ برای رایانه های شخصی و هم چنین آی او اس منتشر گردید و به یکی از بازی های پر فروش کمپانی الکترونیک آرتس در سال ۲۰۱۱ تبدیل شد.

این بازی با حفظ اصول اصلی گیم پلی سری و وارد کردن برخی شخصیت های جدید توانست به یکی از جذاب ترین نسخه های این مجموعه بازی تبدیل شود و برای مدت ها به یکی از مهم ترین بازی های عرضه شده در سبک شبیه سازی تبدیل گردد.

امروز ما نسخه ای ویژه از بازی The Sims Medieval که با نام سیمز قرون وسطی هم شناخته می شود آماده کرده ایم. امیدواریم که تجربه ی این بازی لحظات مفرحی را برای شما فراهم آورد.

درباره بازی The Sims Medieval :

با توجه به تغییر زمانی و محتوایی که The Sims Medieval داشته، خط داستانی پر رنگ تری نسبت به نسخه های گذشته دارد. همان طور که از نام بازی مشخص است، بازی در زمان قرون وسطا اتفاق می افتد. بازیکن همانند سایر نسخه های The Sims ابتدا شخصیت دلخواهش را می سازد و راهی بازی می شود.

شخصیت بازی را می توان یک قهرمان یا شخصیت بسیار مهم دانست، چرا که او دارای یک قلمروی بسیار بزرگ است و همه از دستوراتش اطلاعت می کنند. در این بازی باید به یک فرد بسیار مهم، یک قهرمان یا یک حاکم خوب تبدیل شوید. برای رسیدن به این هدف بازی مأموریت های بسیاری پیش روی شما قرار می دهد که باید آن ها را انجام دهید.

روند کلی بازی به همین صورت است و طبیعتاً داستان بازی نیز شامل همین کارهای مختلف می شود که در بازی انجام می دهید.

این نسخه از سری بازی های The Sims را می توان یک شروع دوباره دانست. EA تغییرات بسیار خوبی در این بازی ایجاد کرده و بازیکنان در این بازی نه تنها با یک Sims بلکه با یک بازی ماجراجویی روبرو خواهند شد. سیمز قرون وسطی می تواند برای ساعت ها شما را سرگرم کند.

این بازی چه در بخش داستانی و چه در گرافیک و گیم پلی بهترین عملکرد ممکن را داراست و اگر به این ژانر علاقه مند باشید، مطمئنا می توانید برای مدت ها با این اثر سرگرم شوید. امیدواریم که از انجام این بازی لذت ببرید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

CPU: XP: 2.0 GHz P4 processor or equivalent – 7, Vista: 2.4 GHz P4 processor or equivalent
RAM: XP: 1 GB RAM – 7, Vista: 1.5 GB RAM
VGA: 128 MB Video Card with support for Pixel Shader 2.0 (ATI Radeon 9500 / NVIDIA GeForce FX 5900
DX: The latest version of DirectX 9.0c
OS: Microsoft Windows XP Service Pack 2, Microsoft Windows Vista Service Pack 1 , Windos 7
HDD: At least 5.3 GB of hard drive space with at least 1 GB of additional space for custom content and saved games

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش