Fishing North Atlantic

طرفداران دنیای شبیه‌سازی می‌توانند این‌بار با بازی Fishing North Atlantic کلاه کاپیتانی را بر سر کرده و وارد اقیانوس بزرگ اسکوشیا شوند. روش‌های جدیدی برای ماهی‌گیری در اختیار شما قرار گرفته است و می‌توانید طیف وسیعی از کشتی‌های متنوع و مختلف را داشته باشید.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
شبیه سازی
Misc Games
2020
FitGirl

طرفداران دنیای شبیه‌سازی می‌توانند این‌بار با بازی Fishing North Atlantic کلاه کاپیتانی را بر سر کرده و وارد اقیانوس بزرگ اسکوشیا شوند. روش‌های جدیدی برای ماهی‌گیری در اختیار شما قرار گرفته است و می‌توانید طیف وسیعی از کشتی‌های متنوع و مختلف را داشته باشید. این کشتی‌ها می‌توانند برای تجارت به‌کار رفته و ماموریت‌های متنوعی نیز برای‌تان داشته باشند. تنها کافی است که وارد اقیانوس اطلس شمالی شده و مهارت‌های خود را یک به یک بیشتر کنید. بازی تحسین منتقدین را در پی داشته است و قرار است که یک زندگی تمام‌عیار و البته حرفه‌ای در اقیانس داشته باشیم.

دنیای باشکوه اسکوشیای کانادایی را باید کشف کرده و با پیشرفت در حرفه‌ای خود، مناطق ماهی‌گیری بسیاری را با کشتی خود سیر و سیاحت کنید. شما می‌توانید تجهیزات ماهی‌گیری و تجارت خود را ارتقا داده و کم کم وارد میدان رقابت اصلی شوید. این بازی همانند دیگر آثار شبیه‌ساز، یک دنیای واقع‌گرایانه با جوی هیجان‌انگیز را براساس نقشه‌های واقعی، قایق‌ها و گونه‌های مختلف ماهی ارائه می‌دهد. از سیستم‌های جوی جدید با جلوه‌های بصری جدید گرفته تا شناورهایی که از برندهای مختلف جهان در اختیار شما خواهند بود.

در بازی Fishing: North Atlantic می‌توانید ۲۵ نوع کشتی در دریای آتلانتیک در اختیار داشته باشید و سبک متنوعی از ماهی‌گیری در اختیار شما خواهد بود. البته خود شما باید در این زمینه مهارت پیدا کنید و تکنیک‌های ماهی‌گیری را بلد باشید. می‌توانید برای شکار ماهی‌های ارزشمندتر، وارد نقاط مختلف دریا شوید. بازی شبیه‌ساز است و باید بلد کار باشید تا بتوانید بهترین ماهی‌ها را صید کرده و تجارت موفقی در دنیای بازی داشته باشید. می‌توانید خرچنگ و شمشیرماهی را صید کرده و خط طویلی از افتخارات را جلوی نام خود صف کنید. بازی چالش‌های بیشتری به‌صورت روزانه و هفتگی برای‌تان خواهد داشت و کافی است که وارد میدان رقابت شوید. رقابتی که تنها مهارت و پشتکار تعیین کننده‌ی پیروز آن خواهد بود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 8.1 64-bit
Processor: 3 GHz Dual Core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DirectX 11 compatible graphics card with 2 GB VRAM (Nvidia Geforce GTX 750 or better or comparable AMD card)
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Quad-Core Processor with 3 GHz or better recommended
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DirectX 12 compatible graphics card with 3 GB+ RAM (Nvidia Geforce GTX 1060 or better or comparable AMD card)
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 15 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش