Company of Heroes 3

بازی Company of Heroes 3 که توسط Relic توسعه داده شده، بازیکنان را به محیط پر فراز و نشیب جنگ جهانی دوم سوق می‌دهد.

88,000 تومان

ویندوز
4 عدد
استراتژی
SEGA
2023
FitGirl
34600
دریافت نکرده است

بازی Company of Heroes 3 که توسط Relic توسعه داده شده، بازیکنان را به محیط پر فراز و نشیب جنگ جهانی دوم سوق می‌دهد. این بازی از نقاط مشهور جنگ مانند نرماندی و استالینگراد که در بازی های دیگر استفاده شده، جدا می‌شوند تا در تاکستان های ایتالیا و بیابان‌های شمال آفریقا کاوش کنند. این بازی که از نظر وسعت جاه‌طلبانه است، دارای دو کمپین و چهار جناح است که نوید یک تجربه همه‌جانبه را در این درگیری عظیم ویرانگر می‌دهد. از بمباران توپخانه گرفته تا مأموریت‌های شناسایی، بازیکنان طیف وسیعی از گزینه‌های تاکتیکی را در اختیار دارند که تجربه کلی بازی را غنی کرده و شما را برای ساعت‌ها درگیر می‌کند.

محور اصلی بازی کمپین بزرگ ایتالیایی است که از سیسیل تا رم امتداد دارد، جایی که بازیکنان از مکانیک‌های استراتژی نوبتی استفاده می‌کنند که تجربه‌ای واقع‌گرایانه از جنگ جهانی دوم را برایشان خلق خواهد کرد. این کمپین ترکیبی هیجان‌انگیز از درگیری‌های تصادفی و مأموریت‌های سفارشی را خلق می‌کند. این بازی یک رویکرد منسجم را اتخاذ می‌کند و عناصر نقشه کشی برای مبارزات را به طور یکپارچه با نبردهای RTS ادغام می‌کند. اقدامات روی نقشه مبارزات، مانند بمباران مکان‌ها، مستقیماً بر نبردهای بعدی تأثیر می‌گذارند، شکل زمین را تغییر می‌دهند و لایه‌ای از پویایی را به تجربه کلی این بازی اضافه می‌کنند.

از نظر عملکرد، Company of Heroes 3 تجربه دقیقی را با کاهش گاه به گاه نرخ فریم در مأموریت‌های خاص ارائه می‌دهد. سیستم پیشرفت کمپین یک آشفتگی درهم‌پیچیده را نشان می‌دهد و بازیکنان را ملزم می‌کند تا مهارت خود را در توانایی‌ها، ارتقاها و واحدها مدیریت کنند. افزودن فرماندهان فرعی لایه دیگری از پیچیدگی را معرفی می‌کند. کمپین آفریقا شمالی یک تجربه خطی سنتی‌تر را ارائه می‌دهد و مأموریت‌های متنوع و سرگرم‌کننده‌ای را به نمایش می‌گذارد. روایت بازی تلاش می‌کند تا ناراحتی ناشی از بازی در نقش شخصیت‌های شرور تاریخی را متعادل کند و تا حد زیادی نیز در داستان گویی خوب و جذاب عمل می‌کند.

حالت‌های چند نفره و حالت ساخت کمپین شخصی‌سازی‌شده، طول عمر بازی را افزایش داده و به بازیکنان این امکان را می‌دهند که در نبرد با دیگران یا جناح‌های کنترل شده با هوش مصنوعی شرکت کنند. با وجود تجربه کمپین تک نفره عالی و به شدت درگیرکننده، تجربه چند نفره بیشتر از آن می‌درخشد و عمق پتانسیل استراتژیک Company of Heroes 3 را آشکار می‌کند. این بازی به جرئت یکی از خوش‌ساخت‌ترین آثار ژانر استراتژیک در نسل فعلی محسوب شده و می‌تواند تمام علاقه‌مندان به بازی های جنگ جهانی را راضی نگه دارد. اگر از طرف‌داران تاریخ هستید، می‌توانید در نبردهای واقعی تاریخی نقش مستقیمی داشته باشید.

در دنیای مملو از بازی‌های با موضوع جنگ جهانی دوم، Company of Heroes 3 با گیم‌پلی استراتژیک جذاب و شدید خود متمایز می‌شود. کمپین ایتالیایی به عنوان پس‌زمینه‌ای برای خلق نبردهای حماسی عمل می‌کند. نبردهای پویا و غنی از نظر استراتژیک در لایه RTS بازی آشکار می‌شوند. عملکرد بازی ستودنی است و تجربه‌ای نرم با تغییر گاه به گاه نرخ فریم در مأموریت‌های خاص را ارائه می‌دهد. حالت‌های چند نفره جذابیت بازی را افزایش داده و بستری برای عمق استراتژیک و رویارویی هیجان انگیز فراهم می‌کند. اگر از طرف‌داران بازی های استراتژیک تاکتیکی هستید، این اثر هیجان انگیز را خریداری کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Company of Heroes 2 Master Collection و Gary Grigsbys War in the East 2 Steel Inferno را نیز بررسی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i5 6th-gen or AMD Ryzen desktop processor with 4 cores @3GHz, or equivalent performance
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 950, AMD Radeon R9 370, or equivalent performance
DirectX: Version 12
Storage: 40 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: Intel i7 8th-gen or AMD Ryzen desktop processor with 8 cores @ 3GHz or equivalent performance
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1660, AMD Radeon RX 5600, or equivalent performance
DirectX: Version 12
Storage: 40 GB available space

1
دیدگاه کاربران
  • 1402-11-18

    سلام
    این بازی قسمت مولتی پلیر دارد یا نه؟

    پاسخ مدیر:

    سلام وقت بخیر ، نسخه آنلاین مولتی پلیر دارد ، این نسخه موجود آفلاین است

نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش