Wanted Weapons of Fate

Wanted Weapons of Fate یک بازی شوتر سوم شخص است که توسط استودیو گرین ساخته شد و کمپانی برادران وارنر آن را در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم هایی چون مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر کرد.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
تیر اندازی سوم شخص
Warner Bros
2009
R.G.Mechanics
1854
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

یک بازی شوتر سوم شخص است که توسط استودیو گرین ساخته شد و کمپانی برادران وارنر آن را در سال ۲۰۰۹ برای پلتفرم هایی چون مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ منتشر کرد. این بازی که بر اساس فیلمی با همین نام منتشر شده است با وجود داشتن برخی المان های جالب توجه در گیم پلی خود، اما باز هم به مانند بسیاری از بازی هایی که از روی فیلم ها ساخته می شوند مورد توجه قرار نگرفت. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

گیم پلی بازی ” تحت تعقیب ” را می توانیم نسخه ی بهبود یافته ی بازی ” نابودگر : رستگاری ” بنامیم. اکنون حرکت در بین کاور ها نسبت به بازی نام برده، نرم تر صورت می پذیرد و هم چنین گان پلی بازی نیز از سرعت بیشتری برخوردار می باشد. هم چنین ویژگی بولت تایم نیز از دیگر ویژگی هایی است که هم چون بسیاری از بازی ها در این عنوان نیز به کار رفته و اتفاقا کارایی جالبی نیز داشته است.

برخی سکانس های دکمه زنی نیز در بازی گنجانده شده است که در مجموع از جذابیت خوبی برخوردار است. شما در بازی کنترل دو شخصیت را بر عهده دارید که هر یک از آن ها ویژگی هایی خاص را دارند. در زمان حال کاراکتر وسلی و در فلش بک ها کاراکتر کراس از شخصیت های قابل بازی هستند که هر یک از این کاراکتر ها ویژگی هایی دارند که دیگری نسبت به آن بی بهره است و این باعث شده تا گیم پلی بازی ” تحت تعقیب ” از تنوع خوبی برخوردار باشد.
Wanted، عنوانی خوب در بین بازی های ساخته شده از روی فیلم!

در بخش گرافیکی نیز بازی تنها در حد مناسبی قرار دارد و شاهد هیچ نوع پیشرفتی که دنیای بازی ها را دچار تحول کند نیستیم. طراحی هنری بازی از زیبایی خوبی برخوردار است اما در بخش فنی مشکلاتی، چون باگ های فراوان و هم چنین هوش مصنوعی نه چندان جالب، دشمنان تجربه ی بازی را خدشه دار کرده است. در بخش موسیقی متن نیز شاهد همان موسیقی متن اصلی فیلم هستیم که ساخته ی دنی الفمن بودند. گرچه برخی از این ترک ها برای هماهنگی با جو بازی ریمیکس شده اند و در کل بخش موسیقی بازی از کیفیت خوبی برخوردار است.

در پایان می توان گفت که Wanted Weapons of Fate بازی خوبی است به شرط آن که آنرا با سایر عناوینی که از روی فیلم ها ساخته شده اند، مقایسه کنیم. گیم پلی بازی هم چون ساخته ی قبلی استودیو گرین یعنی، نابودگر رستگاری، از جذابیت خوبی برخوردار است اما برخی مشکلات از جمله نحوه ی روایت داستان و هم چنین باگ های ریز و درشت از تبدیل بازی به یک اثر لذت بخش جلوگیری کرده است.

سیستم مورد نیاز :

OS: Microsoft® Windows® XP/Vista/7
CPU: Pentium Dual Core E2180 (2 GHz)/AMD Athlon 64 X2 4200+ (2.2 GHz)
RAM: ۱ GB
Video card: ۲۵۶ MB of Video Memory – nVidia GeForce 8 series/AMD Equivalent (Shader Model 3.0)
Hard disk space: ۸ GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش