Prince of Persia

اگر نسخه ی پیشین این سری را بازی کرده باشید حتما به تغییرات عمده ی این نسخه ی پی خواهید برد، یکی از عمده تغییرات، گرافیک بازی Prince of Persia است که بسیار زیبا و خوش قیافه شده است

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
ورزشی
Ubisoft
2008
GOG

اگر نسخه ی پیشین این سری را بازی کرده باشید حتما به تغییرات عمده ی این نسخه ی پی خواهید برد، یکی از عمده تغییرات، گرافیک بازی Prince of Persia است که بسیار زیبا و خوش قیافه شده است، اصلا به این فکر نباشید که با تغییر ظاهر گرافیک ، بازی افت کرده است، بلکه بسیار پویا و جالب تر شده. گرافیک بازی به قول خودمون کارتونی (Cel-Shaded) شده و این بد نیست اما شاید مورد پسند همه نباشد، نور پردازی واقعا به صورت عالی انجام شده ولی باز هم در کل دارای مشکلات و باگ هایی است که پس از گذشت چهار نسخه از بازی Prince of Persia هنوز مشکلات گرافیکی به طور کامل بر طرف نشده است ولی در کل گرافیک بازی Prince of Persia مورد پسند است.

کاراکتر اصلی بازی دیگر آن شاهزاده ای که مدت ها با شما همراه بود نیست و تغییر کرده است، کاراکتر جدید هم از کاراکتر نسخه های پیشین جوان تر و هم ورزیده تر مینمایاند، شاید سازندگان به این خاطر خواهان تغییر کاراکتر اصلی شده باشند، چون که دیگر کاراکتر قبلی پیر و فرسوده شده بود و دیگر آن شاهزاده ی نسخه ی اول نبوده.

فنون مختلفی به کاراکتر اصلی اضافه شده که از بین آنها می توان به پریدن روی دیوار بدون استفاده از تکیه گاه و فقط با دست خالی، استفاده از دست غیر طبیعی برای بالا رفتن از دیوار ها و … اشاره نمود، یکی از ویژگی های جدید و مثبت بازی اضافه شدن دختری جوان با نام الیکا که همراه و یار همیشگی شما به حساب میآید است . این دو کاراکتر با همکاری و کمک به یکدیگر همدیگر را تکمیل می کنند مثلا موقعی که شما پرش ناموفقی داشتید ، یار شما با گرفتن دستهایتان شما را به بالا میکشاند .

اکثر نبرد ها در بازی به صورت تک به تک و تن به تن انجام می شود و دیگر خبری از مبارزات پی در پی نیست اما دشمنان دارای قدرت و نیروی بیشتر نسبت به نسخه های قبلی هستند و برای کشتن و از سر راه برداشتن آنها باید با تمام وجود خود به مبارزه با آنها بپردازید و از تمام دکمه های کیبرد یا دسته ی کنسولتان استفاده نمایید، صداگذاری کاراکتر ها همانند نسخه های قبلی بی نقض و بدون اشکال طراحی شده است . صدای شاهزاده ی جدید نسبت به شاهزاده ی نسخه های پیشین بسیار شاداب تر و جذاب تر به نظر می رسد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

System:Windows XP / Vista / 7
Processor:Dual core 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 X2 3800+
Memory:2 GB RAM
Graphics:256 MB DirectX® 10.0 compliant video card or DirectX 9.0 compliant card with Shader Model 3.0 or higher
Storage:2+ GB
Sound:DirectX 9.0 or 10.0 compliant sound card (5.1 sound card recommended)DirectX®:DirectX 9.0 or higher

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش