Assassins Creed Mirage

بازی Assassins Creed Mirage یا اساسینز کرید میراژ، جدیدترین قسمت در فرنچایز قدیمی و مشهور یوبی سافت، نوید بازگشتی هیجان انگیز به ریشه‌های سری را می‌دهد.

176,000 تومان

ویندوز
8 عدد
هیجانی
Ubisoft
2023
Uplay BackUp
34905
دریافت نکرده است

این بازی کرک نشده است و جهت اجرا نیاز به تهیه آکانت ( سی دی کی اشتراکی یا اختصاصی ) خواهید داشت .
آخرین آپدیت بازی با آموزش نصب

بازی Assassins Creed Mirage یا اساسینز کرید میراژ، جدیدترین قسمت در فرنچایز قدیمی و مشهور یوبی سافت، نوید بازگشتی هیجان انگیز به ریشه‌های سری را می‌دهد. این بازی که در بغداد قرن نهم می‌گذرد، عمیقاً به داستان آغاز سفر باسیم بن اسحاق در پیوستن به گروه اساسین‌ها می‌پردازد و فرصتی تازه برای بازیکنان فراهم می‌کند تا نوع اکشنی را که قسمت‌های اول سری Assassins Creed را تعریف می‌کرد، تجربه کنند. سیستم پارکور با سرعت بیشتر و معرفی مجدد انیمیشن‌های دوست داشتنی عناوین قبلی، جزئی از گیم پلی بازی باقی می‌ماند. بازیکنان به ابزارهای جدیدی مانند مین‌های متنوع و دارت‌های سمی برای کمک به مبارزه و فرار دسترسی دارند.

یوبی سافت دوباره Assassins Creed Mirage (اساسینز کرید سراب) را بر روی عناصر اصلی که این سری را مورد علاقه طرف‌داران قرار داده است، متمرکز کرده است: مخفی کاری، پارکور و حملات آکروباتیک به هدف‌های تعیین شده. برخلاف دنیای باز گسترده عناوینی مانند Assassins Creed Valhalla و Assassins Creed Odyssey، این قسمت جدید مقیاسی کوچک و محدودتر را انتخاب می‌کند. این تغییر انتظارات قابل توجهی را به همراه داشته است، زیرا طرف‌داران مشتاق بازگشت به ریشه‌های این فرنچایز هستند و از گشت و گذار در دنیاهای بزرگ و بی هدف تا حدودی خسته شده‌اند. این بازی همچنین تمرکز ویژه‌ای بر مأموریت‌های ترور و اهداف تاریخی دارد.

بازی Assassins Creed Mirage در قرن نهم بغداد و به طور خاص در سال 861 در دوران طلایی اتفاق می افتد. در این زمان، بغداد مرکز دانش، هنر، نوآوری، علم، تجارت و قدرت بود. یوبی سافت به دقت این شهر تاریخی را بازسازی کرده و از اسناد تاریخی و چیدمان شهرهای مشابهی مانند سامارا برای اطمینان از اصالت استفاده کرده است. بغداد به چهار منطقه مجزا تقسیم شده است که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارند. از مکان های صنعتی گرفته تا باغ‌های سرسبز، شهر به گونه‌ای طراحی شده است که شلوغ و متراکم باشد و ساکنان آن بیشتر از بازی‌های قبلی سری به صورت پویا به اقدامات شما واکنش نشان می‌دهند.

اساسینز کرید میراژ با تمرکز بر مخفی کاری پیچیده، پارکور سریع و انجام قتل‌های چابک و سرعتی، گیم پلی را به دوران طلایی و کلاسیک خود بازمی گرداند. Ubisoft Bordeaux، توسعه‌دهنده بازی، ادعا می‌کند که عناصری از عناوین مختلف Assassins Creed را در خود جای می‌دهد و در عین حال تغییری مدرن در این ویژگی‌های نمادین ارائه می‌دهد. سیستم‌های تشخیص بازیکن اصلاح شده‌اند و جزئیات و بازخورد بیشتری را برای رویکردهای مخفی ارائه می‌دهند. طراحی شهر، از جمله پشت‌بام‌های آن، برای تسهیل تاکتیک‌های مخفی کاری خلق شده تا بتوانید هر مأموریت را به شکل متفاوت و جدیدی انجام دهید.

روایت بازی در مقایسه با عناوین اخیر این سری رویکرد خطی‌تری دارد. در حالی که بازیکنان هنوز آزادی کاوش و آزمایش دارند، داستان به گونه‌ای فشرده با شروع و پایان روشن طراحی شده است. باسیم که نقش مهمی در Assassins Creed Valhalla داشت، در Mirage در مرکز توجه قرار می‌گیرد. این بار، بازی به بررسی پیشینه او می‌پردازد و سفر او را از یک دزد خیابانی به یک شاگرد و در نهایت یک استاد قاتل دنبال می‌کند. به نظر می‌رسد این بازی با جدا شدن از دنیای گسترده و تأکید بر مخفی کاری، آماده است تا ماهیت سری را دوباره به تصویر بکشد و تجربه‌ای متقاعدکننده را برای هم برای طرف‌داران قدیمی و هم جدید خلق کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Assassins Creed Valhalla و Assassins Creed Odyssey The Fate of Atlantis را نیز بررسی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Operating system Windows 10, Windows 11 (64-bit versions)
Processor AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz, Intel Core i7-4790K @ 4.4 GHz (Intel Core i5-8400 @ 4.0 GHz for Intel Arc with ReBAR), or better
RAM 8 GB (running dual-channel mode)
Video card AMD Radeon RX 570 (4 GB), Intel Arc A380 (6 GB), NVIDIA GeForce GTX 1060 (6 GB), or better
Hard drive 40 GB available storage (SSD recommended)
DirectX version DirectX 12

سیستم پیشنهادی :

Operating system Windows 10, Windows 11 (64-bit versions)
Processor AMD Ryzen 5 3600 @ 4.2 GHz, Intel Core i7-8700K @ 4.6 GHz, or better
RAM 16 GB (running dual-channel mode)
Video card AMD Radeon RX 5600 XT (6 GB), Intel Arc A750 (8 GB), NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6 GB), or better
Hard drive 40 GB available storage (SSD recommended)
DirectX version DirectX 12

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش