Sherlock Holmes CAP

این بازی در لندن و حومه آن در سال 1894 و 1895 اتفاق می‌افتد و گیم‌پلی با هدف یافتن مجرمان واقعی ساخته و انتخاب اخلاقی آن‌ها را محکوم می‌کند. شرلوک هولمز شخصیت اصلی بازی همراه با دکتر جان واتسون، توبی و مامور Constable Marrow است.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
هیجانی
Frogwares
2014
PROPHET
1083
بالای 18 سال

Sherlock Holmes Crimes and Punishments عنوانی رازآلود است که از روی سریال شرلوک هولمز و بر گرفته از رمان روسی جنایت و مکافات داستایوفسکی ساخته شده که با همکاری دو شرکت Frogwares و Focus Home Interactive برای پلتفرم های مختلفی منتشر شد. از دیگر تولیدات موفق شرکت ناشر می‌توان از World War Z و The Surge نام برد که همگی بازی‌های قابل توجهی در سبک‌های خود به‌شمار می‌آیند.

این بازی در لندن و حومه آن در سال 1894 و 1895 اتفاق می‌افتد و گیم‌پلی با هدف یافتن مجرمان واقعی ساخته و انتخاب اخلاقی آن‌ها را محکوم می‌کند. شرلوک هولمز شخصیت اصلی بازی همراه با دکتر جان واتسون، توبی و مامور Constable Marrow است. اکثریت بازی شامل بررسی صحنه‌های جرم و کشف سرنخ‌ها می‌شود. با اکتشاف سرنخ‌ها، آن‌ها به “Board Deduction” اضافه می‌شوند که قسمتی از مکانیزم گیم‌پلی است و به منظور اتصال قطعات معما به هم طراحی شده و سرانجام به استنباط و نتیجه‌گیری‌های احتمالی مختلف منجر خواهد شد. هنگامی که این دلایل با یکدیگر متصل می‌شوند، بازیکن دارای یک درخت کامل از نتیجه‌گیری‌ها است. بسته به اینکه چگونه بازیکنان سرنخ‌ها را تفسیر می‌کنند، نتیجه‌های مختلفی خواهند داشت بنابراین، بازیکن می‌تواند در یافتن مجرمان موفق شود یا ناکام بماند. هم‌چنین توانایی آن‌را دارد که متهم را آزاد کند یا محکوم نماید.

این بازی اولین سری ساخته شده با موتورهای Unreal Engine 3 است و از داستان‌های اصلی آرتور کانن دویل الهام گرفته شده است و به شش مورد از قتل، ناپدید شدن و سرقت ادبی از رمان‌های Doyle تقسیم شده است. دو نمایشگر دوربین وجود دارد – دیدگاه اول شخص و یک دوربین شخص ثالث ساکن. بازیکن می‌تواند در هر زمان بین آن‌ها تغییر ایجاد کند. شرلوک هم‌چنین می‌تواند شواهد و مستنداتی را از طریق کالبدشکافی اجساد و اسکن کردن افرادی که با آن‌ها ملاقات می‌کند، به‌دست آورد. بازیکنان با استفاده از دوربین اول شخص با بازنگری نزدیک در مورد چهره و احساسات، جواهرات و اموال، زخم‌ها و کبودی‌ها و کیفیت لباس تن آن‌ها، جزئیات زیادی در مورد شخصیتشان جمع‌آوری خواهند کرد. محیط لندن با استفاده از موتور جدید ویکتوریا، کاملا دقیق است و هم‌چنین می تواند مورد بررسی قرار گیرد.

با استفاده از استعدادهای چشمگیر، هوش و قدرت تصمیم‌گیری گنجانده شده در بازی، به مشهور ترین کارآگاه تمام دوران: شرلوک هولمز! تبدیل شوید. با وجود گیم‌پلی ساده و روان بازی، علاقه‌مندان زیادی از جمله دوستداران حل معما و سبک‌های نقش‌آفرینی گرفته تا علاقه‌مندان به زبان انگلیسی نیز می‌توانند از تجربه‌ی این بازی لذت زیادی ببرند ضمن اینکه، گرافیک عالی و صداگذاری حرفه‌ای به کار گرفته شده توسط سازندگان باعث افزایش جذب مخاطب شده و در همین راستا، خود بازی از سایت‌های مختلف منتقدین و بازیکنان حرفه‌ای نمرات خوبی گرفته است. از دیگر بازی‌های موجود در این سبک می‌توان به The Invisible Hours و نیز قسمت جدیدتر این بازی با نام Sherlock Holmes The Devils Daughter اشاره کرد.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8
Processor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.4 GHZ
Memory: 2048 MB RAM
Graphics: 256 MB 100% DIRECTX 9 COMPATIBLE AMD RADEON HD 3850/NVIDIA GEFORCE 8600 GTS OR HIGHER
DirectX: Version 9.0c
Storage: 14 GB available space
Sound Card: DIRECTX 9 COMPATIBLE
Additional Notes: INTERNET CONNECTION REQUIRED FOR THE GAME ACTIVATION

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش