Twelve Minutes

نوآوری عنصری است که برای موفقیت یک بازی می‌تواند بسیار مؤثر باشد. شاید اگر یک استودیو بزرگ دست به ساخت عنوانی معروف بزند، نیاز چندانی به نوآوری نداشته باشد.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
هیجانی
Annapurna Interactive
2021
ElAmigos

نوآوری عنصری است که برای موفقیت یک بازی می‌تواند بسیار مؤثر باشد. شاید اگر یک استودیو بزرگ دست به ساخت عنوانی معروف بزند، نیاز چندانی به نوآوری نداشته باشد. این استودیوهای کوچک‌تر هستند که برای ورود به بازار زنده و رقابتی بازی‌های ویدیویی مجبور به ارائه ایده‌های جدید و نو در بازی‌های خود می‌شوند. بازی 12 Minutes از استودیو Luis Antonio بازی ساده، متفاوت و ماجرایی بوده که یک چرخه تکرارشونده از زمان را سوژه اصلی خودش قرار داده است.

همان‌طور که از اسم بازی پیداست، بازه زمانی این بازی، 12 دقیقه است که دائم تکرار می‌شود. شما در نقش مردی هستید که یک‌شب آرام را در کنار همسرتان به خوردن شام مشغول شده‌اید و همه‌چیز ظاهراً خوب به نظر می‌رسد، تا اینکه یک کارآگاه پلیس به‌زور وارد خانه شما شده و مدعی می‌شود که همسرتان مرتکب قتل شده است، همچنین شما را تا سرحد مرگ مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

اما شما بلافاصله در زمان به عقب برگشته و همان لحظه‌ای را می‌بینید که در باز می‌شود. شما محکوم به این هستید که این 12 دقیقه شوم را دائم ببینید و برایتان تکرار شود تا اینکه بتوانید از اوضاع باخبر شده و راهی برای شکستن این سیکل معیوب تکرارشونده پیدا کنید. سازنده عناصر و اتمسفر این عنوان را با الهام از فیلم‌های معروفی مانند The Shining، Rear Window و Memento طراحی کرده است.

گیم پلی بازی با دوربین دید از بالا، این 12 دقیقه شوم را در محیط خانه شما نشان می‌دهد. شما باید بتوانید با هوش و فکر کردن، تغییراتی در صحنه ایجاد کرده و سرنوشت هر لوپ زمانی را عوض کنید تا بتوانید معمای این اتفاق مرموز را کشف کرده و چرخه 12 دقیقه‌ای را بشکنید. پیدا کردن سرنخ‌ها در محیطی تکراری و دقت به جزییات در زمانی محدود، عناصری هستند که این عنوان متفاوت را بسیار سرگرم‌کننده می‌کند. آیا می‌توانید از پس این چرخه تکراری برآمده و 12 دقیقه شوم زندگی خودتان را به زباله‌دان تاریخ بسپارید، یا محکوم هستید که تا ابد همین صحنه‌ها برایتان تکرار شود؟

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی Firewatch یا Disco Elysium را نیز بررسی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-2300 | AMD Phenom II X4 965
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5-2300 | AMD Phenom II X4 965
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش