Marvels Midnight Suns

بازی کامپیوتر Marvel’s Midnight Suns یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی است که توسط Firaxis Games و با همکاری Marvel Games ساخته شده است.

286,000 تومان

ویندوز
13 عدد
هیجانی
2K Games
2022
Steam BackUp
34608
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

بازی کامپیوتر Marvel’s Midnight Suns یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی است که توسط Firaxis Games و با همکاری Marvel Games ساخته شده است. شخصیت‌های کتاب کمیک از چندین ویژگی کمیک مارول، مانند پسران نیمه شب، انتقام‌جویان، مردان ایکس و فراری‌ها در آن حضور خواهند داشت. بازیکنان می توانند ابرقهرمان خود را با نام «شکارچی» با انتخاب بیش از 40 قدرت مختلف بسازند

بازیکنان نقش «شکارچی» را خواهند داشت، یک ابرقهرمان قابل تنظیم که توسط Firaxis Games با همکاری مارول برای Midnight Suns ساخته شده است. فهرست قابل بازی شامل مرد آهنی، کاپیتان آمریکا، ولورین، مرد عنکبوتی، ونوم، موربیوس، اسکارلت ویچ، دکتر استرنج، کاپیتان مارول، بلید، گوست رایدر، استورم، مجیک، ددپول، هالک و نیکو مینورو است. شکارچی می تواند مرد یا زن باشد و از نظر ظاهری سفارشی شود. بازیکنان می‌توانند از بین بیش از 30 توانایی مختلف، ابرقدرت‌های شکارچی را انتخاب کنند. این بازی شامل 13 قهرمان مختلف از جمله شکارچی خواهد بود. Combat شبیه به سری XCOM Firaxis Games خواهد بود. در بین ماموریت‌های جنگی، بازیکنان پایگاه عملیاتی قابل ارتقای خود به نام «ابی» را مدیریت می‌کنند که می‌توانند در نمای سوم شخص قدم بزنند تا زمین‌ها را کشف کنند و با قهرمانان دیگر تعامل کنند. عناصر نقش آفرینی مانند تعامل با شخصیت های دیگر بر گیم پلی و توانایی های آن قهرمانان تأثیر می گذارد. در شروع یک ماموریت جدید، بازیکنان اجازه خواهند داشت از بین سه قهرمان برای جنگ انتخاب کنند. به آنها دسته ای از کارت های توانایی تصادفی داده می شود که در طول ماموریت به آنها محدود می شوند. این توانایی‌ها بر روی دشمنان، قهرمانان خود بازیکن یا محیط تأثیر می‌گذارند تا دشمنان را شکست دهند.

Marvel’s Midnight Suns یک رویداد متقاطع نهایی است که داستان غنی، روابط شخصیت‌ها، سفارشی‌سازی و پیشرفت یک RPG را با استراتژی تاکتیکی و مکانیک‌های رزمی یک بازی تاکتیکی جدید انقلابی مبتنی بر کارت ترکیب می‌کند. در قسمت تاریک‌تر دنیای مارول، شما پیوندهای ناگسستنی با ابرقهرمانان افسانه‌ای مارول و جنگجویان خطرناک فراطبیعی در مبارزه با بزرگترین تهدید جهان… نیروهای اهریمنی لیلیت و خدای بزرگ چتون ایجاد خواهید کرد

از سازندگان سری XCOM تاکتیکی تحسین شده، یک سیستم جنگی مبتنی بر کارت جذاب و عمیقا قابل تنظیم است که تفکر هوشمندانه را با استعداد Super Hero پاداش می‌دهد. یک جوخه از سوپر قهرمانان را در ماموریت های نوبتی تاکتیکی برای خنثی کردن نیروهای شیطانی مستقر کنید. از محیط خود استفاده کنید، در میدان نبرد حرکت کنید و یک شات یا ترکیب کامل را به نمایش بگذارید، و سپس توانایی های قهرمان ویرانگر را برای به دست آوردن مزیت در هر رویارویی حماسی راه اندازی کنید. این مبارزه از بهترین عناصر بازی های تاکتیکی و نبردهای مبتنی بر کارت در یک تجربه واقعا منحصر به فرد و هیجان انگیز استفاده می کند.

حداقل سیستم مورد نیاز

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: AMD Ryzen 3-2200G / Intel Core i5-4430
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD RX 470 / GeForce GTX 960 – 4GB
DirectX: Version 12
Storage: 60 GB available space

سیستم پیشنهادی

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: AMD Ryzen 5-2600X / Intel Core i7-6700
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD RX 5700 / GeForce GTX 1070
DirectX: Version 12
Storage: 60 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش