Dauntless

Dauntless در دنیایی فانتزی پیگیری می‌شود که همه‌چیز ازهم‌پاشیده است و دنیا دچار چنددستگی شده است. در این میان موجوداتی هیولا مانند به نام بهیموث پیداشده‌اند که برای بقا نیاز به خوردن و نابودی انسان‌ها دارند.

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
هیجانی
Epic Games
2019
EpicGames BackUp
29493
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

چند وقتی است ناشران بازی‌های ویدیویی دست به انتشار بازی‌های مجانی اما با خریدهای درون برنامه‌ای زده‌اند. استیم شاید جزو اولین کمپانی‌ها باشید که چنین کاری را انجام داد و در سال 2019 نیز شاهد تکرار این امر توسط استودیو Phoenix Labs و به کمک Epic Games بودیم. بازی Dauntless یک عنوان اکشن نقش‌آفرینی مجانی است که شمارا مستقیم وارد نبردی بزرگ در گوشه دنیا می‌کند. شما به‌عنوان یک قاتل بزرگ، به دنبال شکار موجوداتی غول مانند به نام Behemoths خواهید بود که سراسر دنیا را تسخیر کرده‌اند. همه‌چیز در کشتن خلاصه‌شده است و باید نشان دهید که بهتر از همه قادر به کشتن و سلاخی هستید.

Dauntless در دنیایی فانتزی پیگیری می‌شود که همه‌چیز ازهم‌پاشیده است و دنیا دچار چنددستگی شده است. در این میان موجوداتی هیولا مانند به نام بهیموث پیداشده‌اند که برای بقا نیاز به خوردن و نابودی انسان‌ها دارند. در این میان شما نقش یکی از قاتلین را خواهید داشت و با به دست آوردن آیتم‌های مختلف و به‌کارگیری آن‌ها برای ارتقای سلاح و زره خود، نبردی سنگین را شروع می‌کنید که به‌ظاهر زود تمام می‌شود اما با ورود به آن، هیچ افقی برای پایان دیده نمی‌شود. درحالی‌که شما باید به شکار این هیولاها بپردازید، خود بازی توسط یک سیستم سوم شخص شمارا با زیروبم کار آشنا می‌کند. درواقع باید به این موجودات حمله کنید و همچنین از سیستم‌های نبرد خاص آن بهره بگیرید تا شیره وجودی این حال به همزن‌ها را بدوشید و به گوشه تاریک جهان پرتابشان کنید. هر بار 20 دقیقه برای جستجو فرصت دارید و بعدازآن است که شروع به سلاخی می‌کنید.

بازی Dauntless به‌صورت تک‌نفره و هم به‌صورت آنلاین پیش می‌رود و بخش آنلاین بازی است که شمارا به هیجان خواهد آورد. در این بخش با افرادی مختلفی هم‌تیمی خواهید شد و سلاح‌های کشنده‌ای را خواهید ساخت و در مقابل هیولاها خواهید ایستاد. تجربه این بازی مجانی است و توسعه‌دهندگان سعی کرده‌اند در طول آپدیت‌های مختلف و رویدادهای گوناگون، مزه آن را برایتان شیرین‌تر کنند. توسعه‌دهندگان نهایت تلاش خود را در ساخت Dauntless به خرج داده‌اند و خریدهای درون بازی نیز آیتم‌های مختلفی را دربرمی گیرد. اوایل انتشار بازی حضور لوت باکس‌ها چندان به مذاق طرفداران خوش نیامد اما به‌مرور این بخش نیز حذف شد و حالا می‌توانید تجربه‌ای کاملاً عادلانه داشته باشید. در این سبک نگاهی هم به بازی‌های Monster Hunter World و Warframe هم بیندازید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 DX11 Support
DirectX: DirectX11
Processor: Intel Core i5
Memory: 4 GB RAM
GPU: Nvidia 660Ti
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
DirectX: DirectX11
Processor: Intel Core i7
Memory: 8 GB RAM
GPU: Nvidia GTX 970
Storage: 15 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش