Batman Arkham Origins

داستان بازی Batman Arkham Origins به پنج سال قبل از وقایع نسخه های قبلی می پردازد، در شب های تاریک گاتهام و خصوصا شب کریسمس، فردی به نام Black Mask طی اطلاعیه ای به تمام خلافکاران این شهر وعده یک جایزه ۵۰ میلیون دلاری را به ازای کشتن بتمن و آوردن سر وی می دهد

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
هیجانی
Warner Bros
2013
FitGirl

داستان بازی Batman Arkham Origins به پنج سال قبل از وقایع نسخه های قبلی می پردازد، در شب های تاریک گاتهام و خصوصا شب کریسمس، فردی به نام Black Mask طی اطلاعیه ای به تمام خلافکاران این شهر وعده یک جایزه ۵۰ میلیون دلاری را به ازای کشتن بتمن و آوردن سر وی می دهد، خلافکارانی نظیر Killer CORC، Deadshot، Deathstroke، Bane، Shiva و سایرین به دنبال به قتل رساندن بتمن هستند. در این بین Penguin و Joker هم برای انتقام و همچنین ادامه کارهای شرورانه خود قصد کشتن بتمن را دارند.

بتمن که به جز آلفرد هیچ کس را ندارد تصمیم می گیرد که بلک ماسک را پیدا کند و در این بین با این خلافکاران نیز مواجه می شود.بازی Batman Arkham Origins یک Flashback برای این سری است که داستان بتمن جوان را روایت می کند، وی هنوز با جوکر رو به رو نشده است و چیزی از حقه های هوشمندانه وی نمی داند، او گیج شده است و در این بین با وجود آن که انسان قدرتمندی از نظر فیزیک بدنی و هوش است اما کم تجربه است و سعی می کند علاوه بر نجات و پاکسازی گاتهام از شر خلافکاران، به فکر نجات خودش نیز باشد.

سری Arkham در هر نسخه نسبت به گذشته پیشرفت داشته و این ادعا با مقایسه دو نسخه قبلی به خوبی ثابت می شود. همچون گذشته، Arkham Origins با موتور Unreal Engine 3 ساخته شده که با سایر خروجی های آن تفاوت های محسوسی دارد. در ابتدا، پیشرفت گرافیکی بازی در ابعاد تکنیکی و هنری نسبت به نسخه قبلی کاملاً مشخص است. کیفیت جزئیات و میزان بافت های بازی به لطف آخرین ارتقاهای انتهای نسلی UE3 بهبود یافته و صحنه های پویاتری از شهر در مقایسه با گذشته به چشم می خورند.

اصلی ترین ویژگی ظاهری بازی، اتسمفر سنگین، تاریک و سرد Arkham است که ریشه دار شدن ظلم و فساد در آن را نمایان می کند و این مزیت با بارش برف در شب های زمستانی کریسمس به اوج خود رسیده است. بطوری که در طول بازی، دوست دارید که بی هدف بر فراز آسمان تاریک شهر پرواز کنید و از زیبایی های بی رنگ و روح آن لذت ببرید. سیستم نورپردازی، عملکرد تحسین برانگیزی از خود بجا گذاشته و تأثیر مستقیمی بر سایه زنی وسواس گونه و نسبتاً دینامیک بازی داشته است.

این نسخه شامل DLC های Initiation و Cold Cold Heart نیز می باشد. در Initiation DLC به روزهایی باز می گردید که بتمنی وجود نداشته و کنترل شخصیت جوانی با نام بروس وین را در حالی که وی مشغول به عملیات هنرهای رزمی خود می باشد به دست می گیرید و از فضاهای جذاب بازی که شامل جنگل بامبو و معبدی بر فراز کوه می باشد لذت می برید. این DLC پوسته هایی از بروی وین و ویجیلانت، چهار نقشه ی مرحله ای و یک سری کامل ماجرایی را شامل می شود.

در Cold Cold Heart DLC گیمرها با ماجرای اصلی Mr.Freeze و چگونگی توانمندی وی برای تبدیل شدن به یکی از دشمنان اصلی بتمن روبرو خواهند شد. در این DLC بتمن دارای Extreme Environment برای پوشش خود و گدجت های جدیدی برای مبارزه خواهد بود. از این گدجت ها می توان دستکش حرارتی و باتارانگ های حرارتی را نام برد. در این بازی گیمرها در فضای یخ بندان به نبرد خواهند پرداخت و با Mr.Freeze که اولین بار در Dark Knight دیده شد، بیشتر آشنا خواهند گشت.

لیست بسته های الحاقی موجود در نسخه The Complete Edition :

* Batman: Arkham Origins (main game)

* Cold, Cold Heart DLC

* Initiation DLC

* New Millennium Skins Pack

* Infinite Earths Skin Pack

* Black Mask Challenge Pack

* Online Supply Drop 1

* Online Supply Drop 2

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:32-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor:Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz / AMD Athlon X2, 2.8 GHz
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 8800 GTS / AMD Radeon HD 3850 or better with 512 MB of VRAM
DirectX®:9.0c
Hard Drive Space:20 GB
Other Requirements:Broadband Internet connection
Additional Notes:Windows XP and DirectX® 9.0b and below not supported

سیستم پیشنهادی:

OS:64-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor:Intel Core i5-750, 2.67 GHz / AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory:4 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 6950 or better with 768 MB+ of VRAM (DirectX 11 Compatible)
DirectX®:11
Hard Drive Space:20 GB
Other Requirements:Broadband Internet connection
Additional Notes:Windows XP and DirectX® 9.0b and below not supported

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش