Agents of Mayhem

Agents of Mayhem یک بازی اکشن، ماجراجویی جهان باز است که در شهر سئول جریان دارد و توسط استودیوی Volition ساخته‌شده است. ساخت بازی‌ها جهان باز یکی از سخت‌ترین کارها در دنیای بازی‌های ویدئویی است

88,000 تومان

ویندوز
4 عدد
هیجانی
Deep Silver
2017
FitGirl

Agents of Mayhem یک بازی اکشن، ماجراجویی جهان باز است که در شهر سئول جریان دارد و توسط استودیوی Volition ساخته‌شده است. ساخت بازی‌ها جهان باز یکی از سخت‌ترین کارها در دنیای بازی‌های ویدئویی است، چون استودیوی سازنده بازی باید علاوه بر اینکه باید محیطی بزرگ را در اختیار کاربر قرار دهد باید تنوع و آزادی عمل را نیز در آن به‌خوبی رعایت کند، همچنین محیط‌های بزرگ و آزادی عمل گسترده در بازی‌های جهان باز بازی جزوی از روند داستانی بازی باشند و به شما این امکان را بدهند که شما داستان بازی را آن‌طور که می‌خواهید پیش ببرید، کاری که بازی GTA V توانست آن را به نحو احسن انجام دهد و همین عامل باعث فروش بسیار خوب این بازی نیز شد. بااینکه بازی Agents of Mayhem توسط یک استودیوی مستقل و کوچک ساخته‌شده اما این استودیو به نحو احسن توانسته یک بازی جهان بازی با تنوع بسیار بالا خلق کند که بازیکن را تا مدت‌ها سرگرم نگه دارد.

داستان بازی Agents of Mayhem در مورد انجام دیوانه‌وار‌ترین کارهای ممکن است، شما از بین 4 شخصیتی که در ابتدای بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد باید یکی را انتخاب کنید و با آن شخصیت به قلب شهر سئول زده و از پایتخت کشور کره جنوبی محافظت کنید، داستان بازی دارای مأموریت‌های متنوع و جذابی است که هیچ‌کدام شبیه یکدیگر نیستند، همچنین ابزار و آزادی عملی که در بخش گیم پلی بازی در اختیار شما قرارگرفته‌اند باعث می‌شود بتوانید بخش داستانی بازی را به روش‌های مختلف پیش ببرید. یکی دیگر از ویژگی‌های گیم پلی Agents of Mayhem انجام کارهای دیوانه‌وار ازجمله انفجار و پرش با ماشین است که به‌خوبی در بازی پیاده‌سازی شده‌اند.

Agents of Mayhem در بخش گرافیک و به‌خصوص گرافیک هنری بسیار عالی عمل کرده و طراحی و رنگ‌بندی‌های شهر سئول بسیار چشم‌نواز و خیره‌کننده انجام‌شده‌اند، در بخش گرافیک فنی نیز بااینکه Agents of Mayhem در حد و اندازه‌های یک بازی نسل هشتمی نیست اما شمارا ناامید و دل سرد نخواهد کرد.

اگر به بازی‌های اکشن و دیوانه‌وار با محیطی بزرگ و آزادی عمل بالا علاقه دارید، Agents of Mayhem یک بازی بی‌نقص است که می‌تواند تمامی نیازهای شمارا برطرف کند.


حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8/10 64bit
Processor: Intel Core i3-3240 or above / or AMD equivalent
Memory: 8192 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 750 Ti or above / or AMD equivalent
Storage: 38 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7/8/10 64bit
Processor: Intel Core i5-4670K or above / or AMD equivalent
Memory: 12288 MB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 or above / or AMD equivalent
Storage: 38 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش