The Godfather II

فیلم‌های سینمایی نقش عجیبی در زندگی ما دارند و تقریباً تمام منطق زندگی‌مان را نیز از آن‌ها برداشت کرده‌ایم. دنیای بازی‌های ویدیویی نیز مشتاق سینمای هالیوود است و تابه‌حال بازی‌های متعددی از روی فیلم ساخته‌شده است.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
هیجانی
Electronic Arts
2009
CorePack

فیلم‌های سینمایی نقش عجیبی در زندگی ما دارند و تقریباً تمام منطق زندگی‌مان را نیز از آن‌ها برداشت کرده‌ایم. دنیای بازی‌های ویدیویی نیز مشتاق سینمای هالیوود است و تابه‌حال بازی‌های متعددی از روی فیلم ساخته‌شده است. یکی از آن‌هایی که هیچ‌گاه از خاطر ما نمی‌رود، پدرخوانده 2 است که بازی آل‌پاچینو برای همیشه در خاطر ما نقش بسته است. EA آن‌قدر عاشق این فیلم بود که شروع به ساخت یک فرانچایز جدید از آن کرد و نسخه اول توانست طرفداران زیادی را به سمت خود بکشاند. حالا EA با The Godfather Part 2: The Game بازگشته است و ما را وسط وقایع سه سال بعد از نسخه اول قرار می‌دهد و این بار در شهر هاوانا قرار داریم و به جشن بزرگ مافیا در کوبا دعوت‌شده‌ایم.

خانواده کورلئونه در کنار دیگر تبه‌کاران شهر به جشن می‌روند و بزرگ مافیای کوبا همان‌جا اعلام بازنشستگی می‌کند و می‌خواهد که تجارت مافیا میان خانواده‌ها پخش شود. درگیری عجیبی بعدازآن پیش می‌آید و یکی از برادران خانواده کورلئونه کشته می‌شود و اینجاست که جنگ میان خانواده‌ها درمی‌گیرد و به هر نوعی که شده باید انتقام بگیرید و روزهای سختی برای دیگر مافیا بسازید. بازی با شخصی‌سازی شروع می‌شود و می‌توانید چهره شخصیت اصلی را بسازید و هر طور که دوست دارید به تن او لباس بپوشانید. شما از جانب خانواده کورلئونه مشهور وظیفه‌دارید که تجارت آن‌ها را در نیویورک، کوبا و میامی به دست بگیرید و تا می‌توانید برای آن‌ها پول بسازید و حریفان را از دور خارج کنید.

The Godfather Part 2: The Game در بسیاری از جهات به سری بازی GTA شباهت دارد و باید به کمک پول و قدرتی که در دست دارید، تمام شهر را به دست بگیرید و دشمنان متنوع نیز سد راه شما هستند. در این راه جنگ‌های متنوعی خواهید دید و بارها باید دست به تفنگ ببرید. می‌توانید از نیروهای خود افرادی را به کار بگیرید و در مبارزات از آن‌ها استفاده کنید اما هوش آن‌ها اندازه شما نیست و ممکن است و خنگ بودنشان فریاد به آسمان ببرید. در ابتدا می‌توانید دو نفر را به تیم خود اضافه کنید، یکی پزشکی ماهر و دیگری میان‌بر زنی حرفه‌ای. قطعاً پزشک به درد شما خواهد خورد و اگر بمیرید نیز او شمارا به زندگی بر خواهد گرداند.

The Godfather Part 2: The Game تمام تلاشش را برای خلق تجربه‌ای مشابه فیلم به خرج داده است و در این کار موفق نیز عمل کرده است. اگر به پدرخوانده و آل‌پاچینو علاقه زیادی دارید، تجربه این بازی را از دست ندهید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows Vista, 7 or 8
Processor:2.8 GHz processor or equivalent (any Pentium 4 2.8 GHz or better, AMD Athlon64 3000+ or better, any Athlon64 X2 or Core Duo processor)
Memory: 1 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements)
DirectX: The latest version of DirectX 9.0c
Storage: 9 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows Vista, 7 or 8
Processor: 2.8 GHz processor or equivalent (any Pentium 4 2.8 GHz or better, AMD Athlon64 3000+ or better, any Athlon64 X2 or Core Duo processor)
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 6800 or better (7300, 7600 GS, and 8500 are below minimum system requirements)
DirectX: The latest version of DirectX 9.0c
Storage: 9 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش