Yakuza 6 The Song of Life

در بازی Yakuza 6 The Song of Life کازوما کیریو دقیقا متوجه می‌شود که مردم حاضرند برای خانواده خودشان چه کارها انجام دهند. او به خون و پیوند ارتباطی آن پی برده است و قرار است که یک سری حودث بسیار سهمگین را از سر خود بگذراند.

154,000 تومان

ویندوز
7 عدد
هیجانی
SEGA
2021
FitGirl

در بازی Yakuza 6 The Song of Life کازوما کیریو دقیقا متوجه می‌شود که مردم حاضرند برای خانواده خودشان چه کارها انجام دهند. او به خون و پیوند ارتباطی آن پی برده است و قرار است که یک سری حودث بسیار سهمگین را از سر خود بگذراند. در این بازی حوادثی را خواهیم دید که از هر زمان دیگری به قلب وی نزدیک است. کیریو حال پیر و فرسوده شده است و می‌فهمد که دختری که قرار است جانشین وی شود، در یک یتیم خانه بزرگ شده است. در این بازی در خلال داستان، یک ماشین به وی ضربه زده و همه چیز را دوباره تغییر می‌دهد. بازی دچار یک واقع گرایی بزرگ شده است و تجربه‌ی اکشن آن را بیش از پیش لذت‌بخش تر خواهد کرد. بازی از یک ترکیب داستانی جنایی تشکیل یافته است و فضای سنگینی را در برخی از اوقات برای بازیکن فراهم می‌کند.

از دیگر ویژگی‌های بازی Yakuza 6 The Song of Life می‌توانیم به واقع گرایی خارق‌العاده آن بپردازیم که یک شهر بندری زیبا و ساکت را در منطقه‌ی هیروشیما به تصویر می‌کشد. همه چیز را می‌توانیم ترکیبی فراموش نشدنی از جنایت سنگین بدانیم که معمولا در سری بازی‌های یاکوزا رخ می‌دهد. در این بازی مبارزات با حد انفجاری بیشتری در جریان هستند و شما می‌توانید همه‌ی رذایل و حواس پرتی‌های مجموعه را در این نسخه هم مشاهده کنید.

بازی برای سخت افزارهای فعلی طراحی شده است و دنیای زیر زمینی ژاپن را با تصاویر دقیق خودش به تصویر می‌کشد. در این بازی یکسری انیمیشن‌های زنده را نیز شاهد هستیم که به لطف موتور فیزیکی جدید بازی پرداخت شده‌اند. بازی ویترینی از ویژگی‌های هیجان انگیز است که علاقه‌مندان به این سری یقینا با آن لذت خواهند برد. بازی دارای نماهای دیدنی از دنیای اونومیچی است و ساکنین شهر نیز از هرگونه فرصتی برای قدرت نمایی استفاده می‌کنند. شب‌های شهر طولانی و پر سر و صدا است و هیاهوی زندگی یاکوزایی را به خوبی به تصویر می‌کشد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-6300
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 660, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX: Version 11
Storage: 40 GB available space
Additional Notes: Requires a CPU which supports the AVX and SSE4.2 instruction set

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-6700 | AMD Ryzen 5 2600
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1070, 8 GB | AMD Radeon RX Vega 56, 8 GB
DirectX: Version 11
Storage: 40 GB available space
Additional Notes: Requires a CPU which supports the AVX and SSE4.2 instruction set

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش