Agony UNRATED

جهنم، طبیعتاً نباید جای لذت‌بخش باشد، منتها هنوز چیزهای جذاب و سرگرم‌کننده در ملاقات با خالق این محل وجود دارد. Agony، فضای وحشتناک غیرقابل‌تصوری را برای مخاطبینش ساخته است. مکانی که آجر‌هایش از جنایات و مریضی‌های مهیب است.

ویندوز
2 عدد
هیجانی
PlayWay
2018
FitGirl

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

جهنم، طبیعتاً نباید جای لذت‌بخش باشد، منتها هنوز چیزهای جذاب و سرگرم‌کننده در ملاقات با خالق این محل وجود دارد. Agony، فضای وحشتناک غیرقابل‌تصوری را برای مخاطبینش ساخته است. مکانی که آجر‌هایش از جنایات و مریضی‌های مهیب است.

در بازی Agony شما به عنوان یک موجودی نیمه زنده در پشت دروازه‌های جهنم بیدار می‌شوید، کسی که تمام خاطرات و نامش را فراموش کرده است. در حالت معمول، عذاب کشیدن شما تا ابد باید شروع شود، ولی از شانس شما، درواز‌ه‌های جهنم برای جستجوی شما باز می‌شوند. تنها یک سرنخ دارید: آن جهنم یک فرشته محافظ دارد، الهه‌ی سرخ. تنها او هست که می‌تواند به شما کمک کند تا خاطرات خود را به دست آوردید و از این جهنم فرار کنید. بدین ترتیب سفر طولانی شما در این مکان وحشتناک آغاز می‌شود.

بدون شک اولین چیزی که در بازی به چشم می‌رسد طراحی محیط آن است، در جای که بازیکن بیدار می‌شود، زمین به رنگ خون و گوشت‌های تکه‌تکه شده است. در طول بازی با معماری کابوس‌واری روبه‌رو خواهید شد، دیوارهای که هنوز افرادی زنده در آن دست و پا می‌زنند و سال‌هاست در آن گیر افتاده‌اند. به‌جز محیط، کاراکتر‌های که با آن‌ها ملاقات می‌کنید جزئیات خاص خود را دارند. از زندانیان گرفته تا شیاطینی که می‌توانید آن‌ها را به کار بگیرید تا به هدف‌‌های خود برسید؛ همه طراحی عجیب و تا حدی ناخوشایند دارند. یکی از نکات مهم در ساخت بازی‌های ترسناک آهنگ‌ها و اصواتی است که در آن استفاده می‌شود و باید گفت Agony در نوع خود در این زمینه موفق بوده است.
بازی در دو حالت داستانی و چالش برانگیز قابل بازی است، در حالت دوم سیستم به طور تصادفی بازیکنان را در سطوح مختلفی از جهنم قرار می‌دهد و آن‌ها برای فرار و زنده ماندن باید امتیازات جدیدتری از قبل بگیرند.

Agony اولین بازی استدیو Madmind است، استدیوی که در سال 2016 تأسیس شد. این استدیو با ایجاد کمپینی در نوامبر 2016 برای جمع‌آوری بودجه بازی اقدام کرد و در دسامبر همان سال موفق شد تا بودجه کافی را به دست آورد. این بازی در سبک فانتزی تاریک است. همان‌طور که گفته شد بازیکن به سفری در اعماق جهنم می‌رود تا خاطرات خود را پس بگیرد. در این مسیر باید جورچین‌های زیادی را حل کند. در اواسط بازی شیطانی از رده‌های بالاتر ظاهر می‌شوند که بازیکن می‌تواند با حبس نفس خود و مخفی شدن از این هیولا‌ها دور بماند. مجسمه‌های مخفی وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را جمع کنید، همچنین نقاشی‌های که در بعضی از اتاق دیده می‌شوند قابل جمع‌آوری هستند. با خوردن میوه ممنوعه یا پیدا کردن قلب‌های تپنده می‌تواند توانایی‌های جدید را در بازی به دست آوردید که از منوی مهارت‌ها امکان فعال کردن آن‌ها وجود دارد.

این بازی به دلیل سطح بالای خشونت تنها مناسب بزرگ‌سالان است. Agony مورد انتظارترین بازی ترسناک سال 2018 شناخته‌شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 / 8 / 10 64 Bit
Processor: Intel Core i3 3.2 GHz, AMD Phenom II X4 955 – 4 Core, 3.2 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Radeon R9 280 or Nvidia GeForce GTX 660
DirectX: Version 11
Storage: 17 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 / 8 / 10 64 Bit
Processor: Intel Core i5-8400, AMD Ryzen 5 1600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Radeon RX 580 or Nvidia GeForce GTX 1060 6GB
DirectX: Version 11
Storage: 17 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش