Alice Madness Returns

همگی شما الیس را می شناسید.دختر کوچولویی که توانست پا به سرزمین عجایب بگذارد. در این داستان ماجراهای جالب و شیرینی اتفاق میوفتد که سرگرم کننده و جذاب برای هر کودکی است. اما در سال ۲۰۰۰ وضعیت فرق کرد.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
هیجانی
Electronic Arts
2011
ElAmigos
2994
بالای 18 سال

همگی شما الیس را می شناسید.دختر کوچولویی که توانست پا به سرزمین عجایب بگذارد. در این داستان ماجراهای جالب و شیرینی اتفاق میوفتد که سرگرم کننده و جذاب برای هر کودکی است. اما در سال ۲۰۰۰ وضعیت فرق کرد.اقای Mc Gee تصمیم به ساخت بازی الیس در سرزمین عجایب گرفت.البته نه همان الیس خوشحال و خندان ,نه همان سرزمین دوست داشتنی.

Mc Gee الیس و سرزمین عجایبی به وجود اورد که در آن خوشحالی نیست. خنده نیست.بلکه الیسی هست که طعم یتیمی رو چشیده و پاره ای زندگی خود را در تیمارستان گذرانده. Mc Gee در ان زمان توانست بازی خوب و قشنگی را سازد. بعد از ساخت بازی American Mc Gee’s Alice دیگر هیچ خبری از نسخه جدید بازی شنیده نشد .اما شرکت Spicy Horse بعد از چندین سال نسخه جدید این بازی در سال ۲۰۱۱ را با نام Alice Madness Returns منتشر کرد.

داستان بازی Alice Madness Returns بسیار زیباست. سازندگان به خوبی توانسته اند داستانی زیبا و دردناک را از داستان الیس به وجود اورند. الیس یک دختر رنج دیده از زندگی است. هم طعم یتیمی را چشیده هم در تیمارستان زندگی می کرده. در بازی Alice Madness Returns الیس بعد از ۱۰ سال از تیمارستان آزاد شده و ماجراهایی برای او و سرزمین عجایب پیش میاید که در نوع خودش جالب و گیرا برای بازیباز است.

ضرباهنگ داستان بازی زیاد بالا نیست و معمولا بعد از هر مرحله نقطه های مبهم بازی برای بازیباز اشکار می شود. سرزمین عجایب مثل سرزمینی که شما در فیلم تیم برتون دیدید نیست. سرزمین عجایب سراسر رنج و درد هست و تاریکی و خشم سرار سرزمین را فرا گرفته. در پایان هم داستان بازی Alice Madness Returns سوپرایز هایی دارد که واقعا قشنگ کار شده و بازیباز را در گیر خود می کند.

در کل داستان بازی بسیار قشنگ و کمی پیچیده است اما نبود ضرباهنگ بالا در بازی نتوانسته بازیباز را به طور کامل درگیر داستان کند. گیم پلی بازی Alice Madness Returns بسیار جذاب و گیرا طراحی شده و در تمام مدت بازی از آن لذت خواهید برد. به لطف سلاح های قابل ارتقا، از خسته کننده بودن گیم پلی کاسته شده و با ارتقا سلاح ها لذت ادامه راه برایتان بیشتر می شود.

برای این کار باید دندان جمع کنید که حکم واحد پول بازی را در اختیار داشته و البته به همین راحتی به دست نمی آیند. در کل پنج سلاح برای بازی در نظر گرفته شده است. چاقویی خونین که سلاح اصلی آلیس محسوب می شود. سر اسب، که حکم سلاح سنگین را دارد. سلاحی مسلسل مانند که برای درگیری های راه دور مناسب است. قوری که برای هدف گرفتن دست جمعی دشمنان به کمکتان خواهد آمد و یک بمب ساعتی که برای خراب کردن دیوار ها و پرت کردن حواس دشمنان به کار می رود.

یک چتر نیز برایتان در نظر گرفته شده که وظیفه برگرداندن توپ های شلیک شده از سمت دشمنان را بر عهده دارد. دشمنان بازی بیش از حدی که تصور کنید متنوع هستند و برای کشتن هر کدام باید راه کار خاصی را در نظر بگیرید. برای مثال برای کشتن خرچنگ های زیر آب، در ابتدا باید با استفاده از چتر، توپ های پرتابی را به سمتشان بازگردانید تا توپ انداز آن ها از کار بیفتد، سپس با استفاده از سر اسب، دیوار دفاعی آن ها را بشکنید و در پایان با چاقوی خود به زندگی آن ها خاتمه دهید! ترکیب این گونه سلاح ها برای کشتن دشمنان تقریبا اجباری در نظر گرفته شده که جذابیت خاص خود را دارد و شما را مجبور به استفاده از استراتژی خاصی برای مقابله با دشمنان می کند.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS:Windows 7 SP1, Windows Vista with SP2, Windows XP with SP3
Processor:Intel Core2 Duo (or equivalent) running at 1.60GHz or greater; AMD Athlon X2 (or equivalent) running at 1.60 GHz
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 7600 256MB or ATI Radeon X1650 256MB or greater
DirectX®:9.0c
Hard Drive:9 GB available space
Sound:Direct Sound Compatible
Other Requirements:Broadband Internet connection

سیستم پیشنهادی :

OS:Windows 7 SP1, Windows Vista with SP2, Windows XP with SP3
Processor:Intel Core2 Duo (or equivalent) running at 1.60GHz or greater; AMD Athlon X2 (or equivalent) running at 1.60 GHz
Memory:4 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 7600 256MB or ATI Radeon X1650 256MB or greater
DirectX®:9.0c
Hard Drive:9 GB available space
Sound:Direct Sound Compatible
Other Requirements:Broadband Internet connection

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش