A Jugglers Tale

در بازی A Jugglers Tale قرار است که کنترل یک عروسک را با کمک تارهای مخصوصی که به آن وصل می‌شود، در اختیار بگیرید. او در معماهای مختلفی در دنیای بازی قرار گرفته و باید راه خود را به سمت اطراف موانع بازی پیدا کند.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
هیجانی
Mixtvision
2021
FitGirl

در بازی A Jugglers Tale قرار است که کنترل یک عروسک را با کمک تارهای مخصوصی که به آن وصل می‌شود، در اختیار بگیرید. او در معماهای مختلفی در دنیای بازی قرار گرفته و باید راه خود را به سمت اطراف موانع بازی پیدا کند. باید از رودخانه‌های خروشان عبور کرده و به سمت اردوگاه راهزنان بروید. عبور کردن از آن‌جا، اولین قدم شما برای رسیدن به آزادی خواهد بود. باید از تله‌های خطرناک عبور کرده و به سمت مقصد نهایی بروید. بازی با الهام از افسانه‌ای سنتی ساخته شده است و قرار است که دنیایی زیبا و در عین تلخ را برای شما داشته باشد. داستان بازی دارای المان‌های امیدبخش بوده و می‌تواند توانمندی شما را در زندگی بالا ببرد.

برای رهایی از تمام رشته تارهایی که به بدن عروسک چسبیده است، باید ابزارهای لازم را پیدا کرده و از آن‌ها استفاده کنید. حال و هوای داستان بازی شدیدا شما را درگیر کرده و دوست خواهید داشت که با سرنوشت این عروسک آشنا شوید. ابی هنرمندی است که در سیرک اسیر شده است . روزهای خود را صرف سرگرم کردن تماشاگران و شب‌های خود را هم در قفس می‌گذراند. او در آرزوی رسیدن به آزادی است و روزی از روزها، از سیرک فرار می‌کند. او قصد این را پیدا کرده است که دنیای عرفانی پیرامون خود را کشف کرده و با آزادی همراه شود.

ابی می‌داند که آزادی بهایی دارد و به‌زودی هم متوجه خطرات این جهان خواهد شد. بازی در جهانی قرون وسطیی جریان دارد و توسط شهروندانی احاطه شده است که گرسنه به‌دنبال شکار در این جهان هستند. حال ابی در بازی A Jugglers Tale باید از این خطرات دوری کرده و بتواند خودش را از اطراف تله‌ها دور نگه داشته و در نهایت از رودخانه عبور کند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7+ (64-bit OS required)
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce GTX 660 / Radeon HD7870
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7+ (64-bit OS required)
Processor: Intel Core i5-6600K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA Geforce GTX 980 / Radeon 5300
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش