Grounded

بازی Grounded جهانی زیبا، گسترده و البته خطرناکی را برای‌مان نمایش می‌دهد و این در حالی است که کاراکتر اصلی بازی هم به اندازه مورچه کوچک شده است.

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
هیجانی
Xbox Game Studios
2022
ElAmigos

بازی Grounded جهانی زیبا، گسترده و البته خطرناکی را برای‌مان نمایش می‌دهد و این در حالی است که کاراکتر اصلی بازی هم به اندازه مورچه کوچک شده است. در این بازی اول شخص و ماجراجویانه، قرار است که با همدیگر ساخت و کاوش در این جهان را شروع کنیم. ما در کنار انبوهی از حشرات غول پیکر قرار خواهیم گرفت و باید در تلاش برای رشد و نمو باشید. برای زنده ماندن از خطرات حیاط خلوت، می‌توانید تلاش خود را بالا برده و از منابع داخل جنگل استفاده کنید. در حین بازی می‌توانید اسرار مختلفی را کشف کرده و به این حقیقت برسید که چرا اینگونه به یک موجود کوچک تبدیل شوید.

باید بفهمید که چه کسی این کار را با شما انجام داده است. این‌ها پاسخ‌هایی می‌خواهند که شما باید در حین داستان به آن‌ها برسید. شما می‌توانید با حداکثر سه دوست، به تنهایی یا با هم، به‌صورت آنلاین با همدیگر روبرو شوید. بازی یک جهان مشترک هم دارد و حتی اگر میزبان مشترکی هم داشته باشید، باید در این دنیای مشترک بازی کرده و با تمام پیشرفت‌ها جلو بروید. هیچ جایی در این بازی امن نیست و حتی پایگاه شما ممکن است که جایی برای دشمنان‌تان باشد. موجودات می‌توانند در محیط‌هایی مانند عمق حوضچه، غارهای دن موریانه و حتی گرمای جاذبه موجود در ماسه‌های حیاط پیدا شوند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 (SP1) 64bit
Processor: Intel Core i3-3225
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 650 Ti
Storage: 8 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش