Turok

بازی Turok بر اساس سری کمیک‌های با همین نام ساخته‌شده ولی داستان و فضای آن با مجموعه بازی‌های Turok: Dinosaur Hunter ارتباطی ندارد. بازیکن نقش یک سرباز آمریکای به نام جوزف تاروک را بر عهده دارد که برای دستگیری ژنرال رونالد کین فرستاده می‌شود.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
تیر اندازی اول شخص
Touchstone Games
2008
R.G.Mechanics

بازی Turok بر اساس سری کمیک‌های با همین نام ساخته‌شده ولی داستان و فضای آن با مجموعه بازی‌های Turok: Dinosaur Hunter ارتباطی ندارد. بازیکن نقش یک سرباز آمریکای به نام جوزف تاروک را بر عهده دارد که برای دستگیری ژنرال رونالد کین فرستاده می‌شود. منتها پس از ورود به آنجا متوجه می‌شوید که تنها مأموران کین نیستند که باید با آن‌ها مبارزه کنید، بلکه دایناسورهای عظیم جسته‌ای آنجا وجود دارند که شما برایشان حکم گوشت تازه را دارید.

استدیو Propaganda Games بازی Turok را در سبک تیراندازی اول‌شخص ساخته است و کمپانی Disney Interactive Studios آن را در آوریل 2008 برای سیستم‌عامل ویندوز منتشر کرد. بازی نظرات مثبت و منفی دریافت کرده و امتیاز آن در سایت‌ها تقریباً متوسط رو به بالا است. مجله‌های زیادی حالت چند بازیکن (مولتی پلیر) آن را تحسین کردند ولی طراحی و سیستم هوش دشمنان بازی را زیر سؤال برده‌اند. البته وب‌سایت GameTrailers به بازی امتیاز 8.3 از 10 را داده است و گفته «بازی از بهترین موتور بازی‌سازی زمان خود، یعنی Unreal Engine 3 تا حد توان ممکن استفاده کرده است». بااین‌حال قضاوت اصلی را به می‌سپاریم به شما که قصد دارید این بازی را امتحان کنید. داستان بازی دربارهٔ سرجوخه جوزف تاروک است، یکی از اعضای سابق «دستهٔ گرگ‌ها» که توسط ژنرال رنالد کین رهبری می‌شد. بعد از فروپاشی گروه، تاروک وارد ارتش شد و به او مأموریت دستگیری رئیس سابق خود یعنی ژنرال کین داده شد. کین یکی از مجرمان دوران جنگ بوده و پس از مدتی از سیاره زمین فرار کرده و به سیارهٔ رها شده می‌رود. تاروک و گروهش به سیارهٔ متروک نزدیک می‌شوند ولی سفینهٔ آن‌ها سقوط می‌کند و تاروک از بقیه گروه جدا می‌افتد. فضای سیاره دارای پوشش جنگلی و هوایی حاره‌ای است. حال تاروک باید دست‌تنها به پایگاه ژنرال برسد.

بازی Turok مانند اکثر بازی‌های تیراندازی اول‌شخص است و تمرکز ویژه‌ای روی نجات یافتن در محیط طبیعی خطرناک را دارد. مأموران ژنرال کین دشمنان اصلی بازیکن هستند، ولی دایناسورها نیز اینجاوآنجا سرک می‌کشند. دایناسورها به‌عنوان بخش از نیروی طبیعت عمل می‌کنند و گاهی می‌توانند کمک دست شما باشند، برای مثال می‌توانید خود را طعمه دایناسور قرار دهید و به سمت مقر دشمن بروید. پوشش طبیعی جنگل به شما کمک می‌کند تا با مخفی‌کاری به دشمنان خود حمل کنید. سلاح‌های شما در ابتدای کار چاقو و تیر کمان است. از ویژگی‌های جدید که در بازی استفاده‌شده، سیستم کشتن بدون سر و صدا (Silent Kill) است. شما با مخفی‌کاری می‌توانید از پشت به انسان و دایناسور حمل کرده و با چاقو او را از پای دربیاورید بدون آنکه توجه دیگران را جلب کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

CPU: Intel Pentium IV 2.4 GHz or AMD Athlon 3400+
CPU SPEED: 2.4 GHz
RAM: 1 GB
OS: Windows XP or Vista
VIDEO CARD: 128 MB DirectX 9.0c 3D graphics card (NVIDIA GeForce 6600+ / ATI Radeon x1300+)
DIRECTX VERSION: 9.0c
SOUND CARD: Yes
FREE DISK SPACE: 18 GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش