Nerf Legends

بازی Nerf Legends شما را به دنیایی آینده نگرانه و علمی تخیلی سوق می‌دهد که در آن با لشکر بزرگی از دشمنان خود روبرو خواهید شد و می‌توانید با باس‌های بسیاری هم نبرد داشته باشید.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
تیر اندازی اول شخص
GameMill Entertainment
2021
FitGirl

بازی Nerf Legends شما را به دنیایی آینده نگرانه و علمی تخیلی سوق می‌دهد که در آن با لشکر بزرگی از دشمنان خود روبرو خواهید شد و می‌توانید با باس‌های بسیاری هم نبرد داشته باشید. سلاح‌هایی که در اختیار دارید، نمادین هستند و دشمنان را به سبک مهیبی می‌توانند نابود کنند. چالش‌هایی در بازی وجود دارد که از محیط‌های بی نظیر عبور پیدا کرده و شگفت انگیزترین سیستم نبرد و پرواز را در اختیار شما می‌گذارد. بازی دارای مهارت‌های جذابی است و شما را به افسانه تبدیل خواهد کرد. می‌توانید به محاصره قلعه پرداخت و مسابقاتی را در قالب راگناروک انجام دهید. بازی امکان جمع‌اوری پاور آپ‌های مختلف را فراهم کرده است و می‌توانید از قابلیت‌های مغناطیسی کاراکتر خود استفاده کنید.

در این بازی پازل‌های جالبی هم وجود دارد که برای عبور از یک مرحله لازم و ضروری هستند. با شکست دادن نرف‌های مختلف می‌توانید جوایزی را پیدا کرده و از آن‌ها برای ارتقا کاراکتر خود استفاده کنید. نبردها در قالب تیم‌های ۴ در برابر ۴ هم می‌تواند دنبال شود و می‌توانید بعد از کسب مهارت در بخش کمپین، به سراغ نبردهای چند نفره بروید. می‌توانید از شخصیت‌های خود را برای سفارشی سازی آواتار خود هم استفاده کرده و از نمایش آن‌ها به بازیکنان دیگر لذت ببرید. بازی جذابیت‌های بالایی دارد و یقینا آن را دوست خواهید داشت.

بازی محیط‌های بزرگ هم دارد که هر کدام شخصیت‌های منحصربه‌فردی را در خودی جای داده است و شناسایی توانایی‌های آن‌ها برای چیره شدن لازم و ضروری خواهد بود. بازی در یک فضای علمی تخیلی جریان دارد و می‌توانیم این ویژن را داشته باشیم که در آینده شاهد چنین نبردهایی در گستره‌ای بسیار بزرگ خواهیم بود.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows
Processor: Core i5 3 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 660
DirectX: Version 10
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 10 or higher
Processor: Core i7 3.5 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش