Mortal Kombat Komplete

نبرد مرگبار یا همان بازی Mortal Kombat Komplete نام مجموعه بازی رایانه ای در سبک مبارزه ای و ماجرایی است که ایده اصلی آن متعلق به اد بون و جان توبیاس می باشد که تاکنون ۱۱ نسخه از آن به صورت رسمی و در ژانر فایتینگ و ۳ نسخه در ژانر ماجرایی منتشر شده است

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
جنگی
Warner Bros
2011
FLT
29500
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

نبرد مرگبار یا همان بازی Mortal Kombat Komplete نام مجموعه بازی رایانه ای در سبک مبارزه ای و ماجرایی است که ایده اصلی آن متعلق به اد بون و جان توبیاس می باشد که تاکنون ۱۱ نسخه از آن به صورت رسمی و در ژانر فایتینگ و ۳ نسخه در ژانر ماجرایی منتشر شده است، رایدن شخصیت محبوب و اشنایی که از اولین نسخه های بازی Mortal Kombat در بازی نقش اصلی را داشت. او با کمک یک نشان شیشه ای می توانست آینده را ببیند، او در این داستان متوجه می شود که شائو خان شخصیت منفی این داستان سعی دارد تا اتحاد بین اعضای مورتال را از بین ببرد و خودش بتواند بر دنیا تسلط داشته باشد.

رایدن که از این نقشه شوم شائو خان مطلع شد سعی کرد تا مانع این کار او شود. بازی Mortal Kombat در چند شماره ی آخر خود بویژه زمانی که به بعد سوم پا گذاشت عمق گیم پلی خود را از دست داد و دل طرفدارانش را آزرد اما Mortal Kombat 9 به ریشه های حقیقی سبک بازی Mortal Kombat بازگشته طوری که تمام طرفداران قدیمی این سری با گیم پلی سریع و خونین آن ارتباط برقرار می کنند و تمام ضربات و فنون تک به تک در ذهنشان مرور می شود.

گیمرهای جدید هم که تازه می خواهند پای در دنیای بازی Mortal Kombat Komplete Edition بگذارند فراموش نشده اند زیرا در عین حال که باید با ضربات مبارزان آشنا باشید می توانید در همان دقایق اول با گیم پلی بازی آشنا شده و از آن لذت کافی را ببرید. هوش مصنوعی همان روال قدیمی را در پیش گرفته و اگر کمی با بازی های اولیه این سری آشنا باشید می توانید به راحتی حرکات هوش مصنوعی را تشخیص داده و طی یک ضد حمله جان هوش مصنوعی را به خطر بیندازید!

گیم پلی سریع و آتشین این بازی به قدری اعتیادآور است که شما را مجبور می کند بازیهایی مثل Street Fighter و Tekken را به کلی فراموش کنید و از این پس به لذت بردن از Mortal Kombat 9 بپردازید، ضربات تنوع کمی دارند ولی ترکیب این حرکات چند ضرب های فوق العاده ای را ترتیب می دهد.

جلوه های خون و بیرون ریختن معده و روده ی حریفان همواره در بازی های Mortal Kombat وجود داشته اند ولی در این بازی به بیشترین حد خود رسیده اند و مرزهای خشونت در یک بازی کامپیوتری را شکسته و پا را بسیار فراتر از عواطف انسانی گذاشته اند. بسیاری از شخصیت های معروف این سری در این بازی قرار گرفته اند و طراحی و انیمیشن های ملموسی دارند که برای همه بویژه طرفداران قدیمی قابل شناسایی هستند.

طراحی شخصیت ها در بازی Mortal Kombat Komplete با دقت خاصی انجام شده و جزئیات لباس ها و اندامشان قابل تحسین است، محیط ها و پس زمینه ها دارای نکات ریز هستند که توجه بسیار ویژه ی گروه سازنده به این بخش را نشان می دهد که همین توجه باعث شده محیط ها به قدری زیبا باشند که حتی گاهی حواستان را پرت کنند، نورپردازی محیط در کنار رنگ بندی مناسب لباس و فضاها هر بیننده ای را مجبور به تحسین می کند، صحنه های سینمایی و صحنه های اجرای Fatality های مرگبار بسیار خونین طراحی و اجرا شده اند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:32-bit: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel Core 2 Duo, 2.4 GHz | AMD Athlon X2, 2.8 GHz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce 8800 GTS | AMD Radeon 3850 or better
DirectX®:10
Hard Drive:10 GB HD space
Other Requirements:Broadband Internet connection
Additional:Windows XP and DirectX® 9.0c and below not supported.

سیستم پیشنهادی:

OS:64-bit: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel Core i5 750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4GHz or better
Memory:4 GB RAM
Graphics:NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950 or better
DirectX®:11
Hard Drive:10 GB HD space
Other Requirements:Broadband Internet connection
Additional:Windows XP and DirectX® 9.0c and below not supported.

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش