Big Rumble Boxing

بازی Big Rumble Boxing Creed Champions شما را به قهرمان بوکس تبدیل خواهد کرد. وارد رینگ شده و مهارت‌های بوکس خود را در یک بازی حذفی به نمایش گذارید. ۲۰ شصیت نمادین در این بازی حضور داشته و از دنیای Creed و Rocky وارد این اثر شده‌اند.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
جنگی
Survios
2021
FitGirl

بازی Big Rumble Boxing Creed Champions شما را به قهرمان بوکس تبدیل خواهد کرد. وارد رینگ شده و مهارت‌های بوکس خود را در یک بازی حذفی به نمایش گذارید. ۲۰ شصیت نمادین در این بازی حضور داشته و از دنیای Creed و Rocky وارد این اثر شده‌اند. مکان‌های مختلف و هیجان انگیزی همراه با کلاس‌های جهانی در بازی وجود دارد و می‌توانید با دوستان و آشنایان خود آن را تجربه کنید. مسابقات بازی شدیدا خشن و همراه با چالش‌های بسیار بالا خواهد بود. پنجه به پنجه باید با حریفان خود رودررو شده و بتوانید با مکانیسم گیم‌پلی بازی آشنا شوید. نوع بازی خود را انتخاب کرده و بعد از آموزش‌های کافی، وارد رینگ بوکس شوید.

بازی سبک‌های پویا و جالبی دارد و حتی می‌توانید آن‌ها را با همدیگر ترکیب کنید. بازی داستان‌های افسانه‌ای جالبی هم برای شما خواهد داشت و می‌توانید با ۲۰ شخصیت نمادین وارد آن‌ها شوید. شخصیت‌ها و لباس‌هایی را در بازی می‌بینیم که از سری فیلم‌ها به بازی اضافه شده‌اند و حتی لحظات آموزشی مشابه با کات سین‌های جالب آن‌ها را نیز خواهیم داشت. سیلوستر استالونه هم در بازی نقش مربی شما را داشته و حتی مینی گیم‌های جالبی را با شخصیت‌های معروف سری خواهید داشت. بیش از ۱۳ ورزش بوکس متنوع در کلاس اصلی و فرعی وجود دارد و هرکدام تجربه‌ای جدید خواهد بود.

بازی از لحظات شاد و مفرح جالبی تشکیل یافته است و می‌توانید آن را در قالب آثار VR نیز تجربه کنید. بازی برای اولین‌بار برای کنسول و PC بهینه‌سازی شده است و می‌توانید یک کلاس پلتفرمینگ عالی هم بین آن‌ها داشته باشید. آدونیس کرید، آپولو کرید، راکی بالبوآ، ویکتور دراگو و شخصیت‌های محبوب دیگر در بازی Big Rumble Boxing Creed Champions حضور دارند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 / AMD R9 290X
DirectX: Version 12
Storage: 8 GB available space
Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-4590 / AMD FX 8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 980 Ti | AMD Radeon R9 Fury X
DirectX: Version 12
Storage: 8 GB available space
Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش