Serious Sam 3

نکته جالب در مورد اتفاقات بازی Serious Sam 3 BFE این است که در واقع وقایع بازی قبل از اتفاقات نسخه اول این فرنچایز یعنی Serious Sam: The First Encounter رخ می‌دهند. نیروهای Mental‌ به زمین حمله کرده و درحال نابودسازی آن هستند و حالا این سم است که باید از زمین دفاع کند. اتفاقات بازی هم در مصر رخ می‌دهند.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
تیر اندازی اول شخص
Devolver Digital
2011
ElAmigos
28443
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

نکته جالب در مورد اتفاقات بازی Serious Sam 3 BFE این است که در واقع وقایع بازی قبل از اتفاقات نسخه اول این فرنچایز یعنی Serious Sam: The First Encounter رخ می‌دهند. نیروهای Mental‌ به زمین حمله کرده و درحال نابودسازی آن هستند و حالا این سم است که باید از زمین دفاع کند. اتفاقات بازی هم در مصر رخ می‌دهند.

شما در همه نسخه‌های این فرنچایز کاراکتری به نام Sam Stone را کنترل می‌کنید و همیشه هم نقش ناجی زمین را بر عهده دارید. تفاوت خاصی را در داستان نسخه‌های مختلف Serious Sam شاهد نیستیم و همین هم سبب می‌شود که کسی به خاطر داستان به سراغ این بازی نرود. البته Serious Sam اگرچه همواره کاربران زیادی داشته و افراد زیادی از نسخه‌های مختلف آن لذت برده‌اند، اما فراموش نکنید که تعداد منتقدین این مجموعه هم کم نیست!

به هر حال از ویژگی‌های بازی همین نداشتن یک داستان جذاب و دنبال‌کردنی است و بهتر است با این قضیه کنار بیایید. البته نجات دنیا به خودی خود سناریوی خیلی بدی نیست و نباید بی‌انصافی کرد ولی خب حقیقت این است که بازی Serious Sam 3 BFE در بعد داستانی چیز جدیدی نسبت به نسخه‌های گذشته خود ندارد.

عنوان Serious Sam 3 BFE شاید یک بازی همه‌پسند نباشد. مشکلاتی دارد و نمی‌توان از آن به عنوان یک بازی کامل یاد کرد با این حال به عنوان یک شوتر اول شخص برای طرفداران این سبک، می‌تواند بازی سرگرم‌کننده‌ای باشد. در بخش داستانی یا Campaign بازی شما با انواع و اقسام سلاح‌ها کار خواهید کرد.

اغلب مبارزات شما مثل نسخه‌های گذشته در محیط‌های بزرگ و وسیع رخ می‌دهند و شما مطابق انتظار باید با لشکری از دشمنان عجیب و غریب رو به رو شوید. معمولا مبارزات بازی بدین صورت هستند که شما با تکیه بر سلاح‌ها و مهارت خودتان باید در مقابل انبوهی از متجاوزان به زمین قرار بگیرید و در نهایت برنده از میدان خارج شوید. دشمنان شما که انواع مختلفی هم دارند هیچ‌گاه کم تعداد نبوده و همیشه به صورت گروهی به سمت شما حمله‌ور می‌شوند.

به طور کلی در Serious Sam 3 BFE شما باید سرعت عمل خوبی داشته باشید تا بتوانید در جنگ‌ها علیه دشمنان زمین پیروز خارج شوید. از نکات منحصر به فرد Serious Sam 3 BFE می‌توان به حمل سلاح اشاره کرد. برخلاف دیگر بازی‌های موجود در بازار، در این بازی شما می‌توانید به تعدادی نامحدود سلاح با خود حمل کنید. در اکثر بازی‌ها شما نهایتا دو سلاح سنگین و یک سلاح سبک به علاوه مواد منفجره را همزمان می‌توانید با خود داشته باشید. حتی در بازی‌هایی چون GTA نیز محدودیت‌هایی در این زمینه وجود دارد ولی در این بازی این‌گونه نیست.

شاید از خود بپرسید که آیا واقعا حمل تعداد زیادی اسلحه به صورت همزمان لازم است؟ همان‌طور که گفته شد دشمنان شما در این بازی همه یک مدل نیستند و از تنوع خوبی برخوردارند. هر کدام به شکل خاص خود به شما حمله می‌کنند و به عبارت دیگر، الگو و Pattern‌های منحصر به فرد خودشان را دارند. علاوه بر وضعیت ظاهری، حرکات مختلفی که از خود بروز می‌دهند این دشمنان را از هم متمایز می‌کند. برای نابود کردن نیروهای Mental شما می‌توانید از سلاح‌های مختلفی چون چکش، چاقوی نظامی، انواع شات‌گان، سلاح کمری، راکت لانچر و دیگر سلاح‌ها استفاده کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP 32-bit (with service pack 2 or 3)
Processor: Dual-core from Intel or AMD at 2.0 GHz
Memory: 1GB
Graphics: nVidia GeForce 7800/7900/8600 series, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 or 1800/X1900 series
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 10 GB free hard drive space
Sound: DirectX9.0c Compatible Sound Card

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Quad-core from Intel (i5/i7-series) or AMD (Phenom II) at 3.0 GHz
Memory: 4GB
Graphics: nVidia GeForce 480/580 GTX, ATI/AMD Radeon HD 5870/6970
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 10 GB free hard drive space
Sound: DirectX9.0c Compatible Sound Card

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش