RoboCop Rogue City

RoboCop Rogue City یک بازی تیراندازی اول شخص بسیار جذاب است که بازیکنان را وارد دنیای دیستوپیایی RoboCop می‌کند و فرصتی منحصر به فرد برای تجربه این فرنچایز از طریق چشمان مجری قانون رباتیک نمادین ارائه می‌دهد.

176,000 تومان

ویندوز
8 عدد
تیر اندازی اول شخص
Nacon
2023
FitGirl

RoboCop Rogue City یک بازی تیراندازی اول شخص بسیار جذاب است که بازیکنان را وارد دنیای دیستوپیایی RoboCop می‌کند و فرصتی منحصر به فرد برای تجربه این فرنچایز از طریق چشمان مجری قانون رباتیک نمادین ارائه می‌دهد. این بازی که توسط Teyon، استودیوی سازنده Terminator: Resistance و Rambo: The Video Game ساخته شده، قول می‌دهد که نامه‌ای عاشقانه برای طرف‌داران روبوکاپ باشد و قصد دارد قدرت فیلم‌های این فرنچایز را به تصویر بکشد. این مجموعه فیلم‌ها که سال‌ها پیش وارد بازار شدند، شما را در نقش پلیسی قرار می‌دهند که به دلیل جراحت‌هایش، تبدیل به روباتی هوشمند شده است.

RoboCop Rogue City در بازه زمانی بین رویدادهای فیلم‌های RoboCop 2 و RoboCop 3 در شهر بدنام قدیمی دیترویت اتفاق می‌افتد. تهدید جدیدی پدیدار شده است، و این وظیفه RoboCop، در کنار شریک خود Anne Lewis، حفظ قانون و نظم و در عین حال جلب اعتماد عمومی است. این بازی یک داستان کاملاً اورجینال ارائه می‌کند که از فیلم‌ها متفاوت است. فضای بازی مطابق با دیستوپیای طنزآمیز است که در فیلم‌ها به تصویر کشیده شده است و دیترویت قدیم به دقت بازسازی شده است، حتی پیتر ولر، چهره و صدای اصلی RoboCop، برای هنرنمایی مجدد در بازی مشارکت دارد. بازیکنان مکان‌های نمادین این سری را تماشا می‌کنند.

RoboCop در این بازی یک کاراکتر کند و با ابهت است که شخصیت فیلم را منعکس می‌کند. با این حال، استودیوی Teyon مطمئن شده که علی‌رغم تحرک محدود خود، بازیکنان می‌توانند به طور مؤثر با دشمنان درگیر شوند. به جای تکیه بر چابکی، باید از نقاط قوت RoboCop استفاده کنید که تغییری تازه از گیم پلی معمولی سریع در شوترهای مدرن است. شما به دو سلاح دسترسی خواهید داشت: Auto 9 قابل اعتماد RoboCop با مهمات نامحدود و سلاح‌هایی که توسط دشمنان پرتاب می‌شود، اما این سلاح‌ها دارای مهمات محدود هستند. درجه سختی بازی با عبور از مراحل آن، افزایش پیدا کرده و چالش قابل توجهی را به شما می‌دهد.

RoboCop می‌تواند مقدار قابل توجهی آسیب را تحمل کند و بازیکنان باید موقعیت استراتژیک خود را داشته باشند و هدف خود را برای از بین بردن مؤثر دشمنان قرار دهند. این بازی همچنین دارای مکانیک زوم برای برجسته کردن دشمنان دوردست است که سبک فیلم را منعکس می‌کند. علاوه بر اکشن، بازی شامل یک درخت مهارت جامع بر اساس توانایی شما در جمع آوری شواهد و رسیدگی به جرایم مختلف است. این سیستم علاقه‌مندان و پیشرفت‌های گیم‌پلی مختلفی را ارائه می‌دهد و به تجربه عمق و تنوع می‌افزاید. این بازی همچنین یک محیط جهان باز با مناطق و مأموریت‌های متعدد برای انجام، را به بازیکنان ارائه خواهد کرد.

RoboCop Rogue City از Unreal Engine 5 استفاده می‌کند که محیط‌های خیره کننده و دقیقی را ارائه می‌دهد. شهر دیترویت قدیم به وضوح به تصویر کشیده شده است، از ساختمان‌های ویران شده تا خیابان‌های آغشته به نئون آن و تبلیغات طنز و عناصر تخریب پذیر در محیط به اصالت آن می‌افزاید. بازآفرینی وفادارانه دنیای RoboCop، گیم پلی انتخاب محور و پایان‌های متعدد، آن را به عنوان یک افزوده امیدوارکننده و هیجان انگیز به فرنچایز RoboCop تبدیل کرده است. پس اگر به این سری فیلم و دنیای جالب و هیجان انگیزشان علاقه دارید، توصیه می‌کنیم که هر چه سریع‌تر بازی RoboCop Rogue City را خریداری و تجربه کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hellboy Web of Wyrd و Star Wars Jedi Survivor Deluxe Edition را نیز بررسی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-4790 or Ryzen 5 2600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1650, 4 GB or AMD Radeon RX 480, 4 GB
Storage: 51 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-10700K or AMD Ryzen 7 3800XT
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3070, 8 GB or AMD Radeon RX 6800, 16 GB
Storage: 51 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش