Witchfire

Witchfire یک شوتر اول شخص چالش برانگیز و غیر قابل بخشش است که در دنیایی تاریک و اتمسفریک که توسط جادوگران شیطانی و نیروهای ماوراء طبیعی گرفتار شده است جریان دارد.

132,000 تومان

ویندوز
6 عدد
تیر اندازی اول شخص
The Astronauts
2023
P2P

Early Access نسخه آزمایشی یا در حال توسعه بازی است و جهت اجرا نیاز به کرک ندارد

Witchfire یک شوتر اول شخص چالش برانگیز و غیر قابل بخشش است که در دنیایی تاریک و اتمسفریک که توسط جادوگران شیطانی و نیروهای ماوراء طبیعی گرفتار شده است جریان دارد. Witchfire که توسط The Astronauts، تیم کوچکی که به خاطر کارشان بر روی عناوینی مانند Bulletstorm و Painkiller معروف‌اند ساخته شده، ترکیبی از عناصر روگ لایک و شوترهای مبتنی بر مهارت را تحویل بازیکنان می‌دهد. برای ایجاد یک تجربه گیم پلی وحشیانه و هیجان انگیز سازندگان از هر ابزاری که در دست داشته‌اند استفاده کرده‌اند. این بازی تأکید زیادی بر مهارت بازیکن، بازتاب سریع و تصمیم گیری استراتژیک و دقیق دارد.

Witchfire دست شما را نمی‌گیرد و باید از سختی آن لذت ببرید. این اثر از مدل سنتی پیشرفت موجود در بسیاری از بازی ها پیروی نمی‌کند. در عوض، بر تعقیب بی امان بازیکن توسط نیروهای دشمن که به طور فزاینده‌ای قدرتمند و متنوع هستند، تمرکز می‌کند. همان‌طور که برای بهبود توانایی یا استقامت شخصیت خود سرمایه گذاری می‌کنید، دشمنان با قدرتمندتر شدن، با معرفی انواع جدید هیولاها و تله‌های مرگبار خود را پیشرفت می‌دهد. این موارد یک تجربه گیم پلی چالش برانگیز و پویا را ایجاد می‌کند که در آن بقا به قرارگیری سریع و دقیق شلیک و موقعیت استراتژیک بستگی دارد. پس محصولی عالی برای گیمران حرفه‌ای است.

سیستم مبارزه ای بازی حول اسلحه‌های گرم و جادوهای تاریک ساخته شده است و طیف وسیعی از سلاح‌ها، طلسم‌ها و آیتم‌های جادویی را با توانایی‌های منحصر به فرد ارائه می‌دهد. این آیتم‌ها دارای قدرت‌های ناشناخته‌ای هستند که با رعایت شرایط خاصی قفلشان باز می‌شود. هر چقدر با این ابزارهای قدرتمند مهارت بیشتری پیدا کنید، شانس بیشتری برای زنده ماندن در مناطق مرگبار بازی خواهید داشت. با این حال، پیشرفت شخصیت تنها تمرکز این بازی نیست. تجهیزات شما نیز نقش مهمی در بقای شما دارد. هرچه در این اثر قوی‌تر باشید، بازی با افزایش تعداد دشمن، تله‌ها و باس‌فایت‌ها چالش‌برانگیزتر و متنوع‌تر از قبل می‌شود.

گیم پلی Witchfire بر روی گشت و گذار مراحل متمرکز است، جایی که هدف اصلی شکست دادن یک جادوگر است. برای رسیدن به این هدف، شما باید برای ارتقاء سطح، جمع آوری منابع و تکمیل اهداف، Witchfire را جمع آوری کنید. مردن قبل از فرار از طریق پورتال به معنای از دست دادن منابع ارزشمند، ایجاد یک چرخه بی پایان روگ لایک است که بازیکنان را به چالش می‌کشد تا در هر دست پیشرفت کنند. این بازی در نحوه برخورد شما با هر مرحله انعطاف پذیری دارد. می‌توانید سبک‌های مختلف بازی را آزمایش کنید، سلاح‌های مختلف را تست کنید، منابع را استخراج کرده و در نهایت با باس‌های قدرتمند و سخت روبرو شوید.

داستان Witchfire تاریک و جذاب است که در محیطی گوتیک و ماورایی اتفاق می‌افتد. به عنوان یک شکارچی، شما وظیفه دارید جادوگران و وحشت‌های ماوراء طبیعی را به عنوان آخرین تلاش برای نجات بشریت در یک جنگ مرگبار شکار کنید. فضای بازی بسیار پیچیده است و از عناوینی مانند The Vanishing of Ethan Carter الهام گرفته و عناصر ترسناک گوتیک را با مکانیک‌های سبک شوتر ترکیب می‌کند. در حالی که داستان در مقابل گیم پلی خیلی نمی‌درخشد، همان بخش‌های کوچک نیز باعث ایجاد حس ترس و دسیسه می‌شوند. پس زمینه بازی دنیایی جنگ زده است که هر گوشه آن خطرناک است و جادوگران شرور زندگی می‌کنند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Demonic Supremacy و Supplice را نیز بررسی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 64-bit
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-6600K CPU @ 3.50GHz (4 cores)
Memory: 8 GB
Graphics: NVIDIA GTX1050 Ti
DirectX: DirectX 12
Additional Notes: Xbox Controller support, more coming soon

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 or later 64-bit
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-8400 CPU @ 2.80GHz (6 cores)
Memory: 16 GB
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش