Goat Simulator 3

امروزه نام کلمه شبیه‌ساز یا همان Simulator را در کنار عناوین بسیاری در بازی‌های ویدیویی مشاهده می‌کنید. این سبک از بازی‌ها با انواع و اقسام ویژگی‌های سرگرم‌کننده و جذاب، تجربیات بسیاری را برای ما در دنیای مجازی خود شبیه‌سازی می‌کنند.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
شبیه سازی
Coffee Stain
2022
ElAmigos

امروزه نام کلمه شبیه‌ساز یا همان Simulator را در کنار عناوین بسیاری در بازی‌های ویدیویی مشاهده می‌کنید. این سبک از بازی‌ها با انواع و اقسام ویژگی‌های سرگرم‌کننده و جذاب، تجربیات بسیاری را برای ما در دنیای مجازی خود شبیه‌سازی می‌کنند. شما در قالب این بازی‌ها می‌توانید تبدیل به یک مکانیک یا مزرعه‌دار شوید، مدیریت یک رستوران را بر عهده بگیرید، خلبانی را تجربه کرده و در طبیعت به شکار مشغول شوید. گاهی عناصر طنز و خنده‌دار نیز به بازی‌های شبیه‌ساز اضافه شده و تجربه‌ای متفاوت و لذت‌بخش را به خورد بازیکنان می‌دهند. بازی Goat Simulator 3 از استودیو Coffee Stain North جدیدترین شماره از یکی از متفاوت‌ترین شبیه‌سازهای موجود بوده که قدم زدن در ظاهر یک بز را در منطقه‌ای شهری به خوردتان خواهد داد.

گیم پلی بازی تلفیقی از عناصر Sandbox، ماجراجویی و خنده‌دار بوده و با زاویه دوربین سوم شخص طراحی شده است. شما در این بازی کنترل بز بازیگوش و بامزه‌ای را بر عهده می‌گیرید که در یک منطقه زیبا و وسیع با نام جزیره San Angora گشت و گذار می‌کند. در این بازی در کنار سایر دوستان حیوانی خود، هرج و مرج را به سطح شهر برده، انواع چالش‌ها و مسابقات را انجام داده و لحظات لذت‌بخش و سرگرم‌کننده‌ای به خورد خود می‌دهید.

نکته جالب بازی Goat Simulator 3، وجود تنوع بالایی از انواع بزها بوده که هر کدام قابلیت و ویژگی‌های منحصر به فردی ارائه می‌دهند. هر نوع از بز، برتری و ضعف‌های خودش را داشته و برای انجام فعالیت متفاوتی مناسب است. پشتیبانی از قابلیت Co-op به شما اجازه خواهد داد که این بازی جذاب و بامزه را به صورت چندنفره نیز بتوانید تجربه کنید. آزادی عمل نسبی خوب به لطف عناصر Sandbox، استفاده از مکانیک‌های گیم پلی سرگرم‌کننده و همچنین دنیایی وسیع برای گشت و گذار، باعث می‌شود ساعت‌های طولانی در این بازی مشغول بز بازی باشید!حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: i5 4690k
Memory: 8 GB
Graphics: GTX 1050 Ti (4GB VRAM)
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: i5 9400F
Memory: 16 GB
Graphics: GTX 1070 (8GB VRAM)
DirectX: Version 11
Storage: 12 GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش