FUSER VIP Edition

بازی FUSER را می‌توانیم یک جشنواره موسیقی نام‌گذاری کنیم که بدون توقف دنبال می‌شود. المان‌هایی را در بازی می‌بینیم که از محبوب‌ترین آهنگ‌های جهان الهام گرفته شده است.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
شبیه سازی
NCSoft
2020
FitGirl

بازی FUSER را می‌توانیم یک جشنواره موسیقی نام‌گذاری کنیم که بدون توقف دنبال می‌شود. المان‌هایی را در بازی می‌بینیم که از محبوب‌ترین آهنگ‌های جهان الهام گرفته شده است. شما باید همراه با پارتنر خود یک آهنگ آماده کرده و صداهایی که موردنیاز برای موفقیت در بازی است را تولید کنید. شما باید با دوستان خود همکاری کرده و آهنگ‌های ترکیبی را بیرون بدهید. بازی از میکس‌های شگفت انگیز و اجرای آهنگ مختلف تشکیل شده است که علاقه‌مندان موسیقی یقینا از آن لذت خواهند برد.

این اثر از سازندگان Rock Band و Dance Central عرضه شده است و می‌توانید تجربه‌ی متفاوتی را تجربه کنید. بازی درواقع نسخه‌ی دیجیتالی عنوان فوزر است و همراه با پکیج‌های ویدیویی جدید و ۲۵ آهنگ اضافی در اختیار شما قرار می‌گیرد. لباس‌های خاص به بازی اضافه شده است و می‌توانید موارد ویژه را نیز با گذراندن مراحل جدید کسب کنید. این بازی از ۱۰۰ آهنگ در کتابخانه‌ی خود برخوردار است و بهترین هنرمندان جهان در آن حضور دارند. در این بازی می‌توانید مهارت‌ها و محتواهای جدیدی را در بخش کمپین در اختیار داشته باشید.

در بازی FUSER بازیکنان از سرتاسر جهان در بخش چندنفره حضور پیدا کرده و می‌توانند باهمدیگر رقابت یا همکاری داشته باشند. گزینه‌های سفارشی سازی بیشتری در این اثر وجود دارد که با سبک منحصربه‌فرد بازی شما تناسب خواهند داشت. عملکردهای جذابی که در این بازی می‌بینیم از ترکیبات آثار پیشین سازندگان الهام گرفته است و اگر آن‌ها را تجربه کرده باشید، به‌خوبی متوجه چنین مواردی خواهید شد. بازی موفق به دریافت جوایز بسیاری شده است و به‌دلیل استقبال بازیکنان، چندین بسته الحاقی داستانی نیز از جانب سازندگان برای آن ارائه شده است. بخش کوآپ بازی جذابیت بیشتری دارد و می‌توانید همراه با دوستان خود آن را تجربه کنید. بازی به‌صورت رنگارنگ دنبال می‌شود حس خوبی از جضور در چنین دنیایی خواهید داشت.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 (64 bit) or Newer (64 bit) Windows OS
Processor: 8 Core Custom AMD 1.75 MHz or Core i5-4690 series
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD HD 7790, NVIDIA GeForce GTX 750
Network: Broadband Internet connection
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 (64 bit) or Newer (64 bit) Windows OS
Processor: Intel Core i7-4790k @ 4.0 GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon R9 390, NVIDIA GeForce GTX 970
Storage: 10 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش