Super Volley Blast

اگر از علاقه مندان به والیبال ساحلی هستید، با دانلود بازی Super Volley Blast می توانید وارد یک دنیای جذاب شوید و این ورزش هیجان انگیز را تجربه کنید.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
ورزشی
Unfinished Pixel
2018
SiMPLEX

اگر از علاقه مندان به والیبال ساحلی هستید، با دانلود بازی Super Volley Blast می توانید وارد یک دنیای جذاب شوید و این ورزش هیجان انگیز را تجربه کنید. با این بازی می توانید تنهایی یا با دوستان خود سرگرم شوید و تا می توانید از ویژگی های منحصربفرد بازی لذت ببرید. در این بازی باید با یک یا دوبازیکن وارد مسابقات شوید و شخصیت های خود را بسازید. شما وارد یکی از تیم های هفتگانه می شوید و می توانید تیم خود را راهی رقابت ها کنید. شما می توانید از قدرت های جادویی خود هنگامی که روبان پر می شود استفاده کنید و ضربات برق آسای خود را وارد زمین حریف کنید. قوانین مشابه قوانین والیبال در دنیای واقعی هستند و کمی چالش های سرگرم کننده به بازی اضافه شده است که می تواند به خوبی سرگرم تان کند.

در بازی Super Volley Blast می توانید در سواحل مختلف به رقابت بپردازید. بازی از نظر طراحی محیطی، عملکرد عالی داشته است و از رنگ بندی های مناسبی در همه زمین ها استفاده شده است. شخصیت های بازی بسیار دوست داشتنی هستند و حتی می توانید با امتیازتات خود، آنها را سفارشی سازی کنید و وارد رقابت های فصل شوید. هر کدام از شخصیت ها قدرت خاص خودشان را دارند و باید در زمین همکاری داشته باشید تا پیروزی از آن شما شود.

گیم پلی بازی بسیار روان است و تنها کافی است که شخصیت های خود را خرکت دهید و با چند پرش، توپ را وارد زمین حریف کنید. می توانید نقطه ضعف حریف را شناسایی کنید و ضربه های خود را به جاهای بهتری ارسال کنید. المان های گرافیکی بازی، نتایج را نشان می دهند. در حالت کلی، دانلود بازی Super Volley Blast طراحی ساده ای دارد و زمین ها و روند طراحی شخصیت ها این مهم را اثبات می کنند.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Core 2 Duo
Memory: 512 MB RAM
Graphics: DX10 capable
Storage: 600 MB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش