Super Tennis Blast

در بازی Super Tennis Blast شما می توانید کاراکتر خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید و آواتار منحصر به فرد خود را داشته باشید تا مثل یک ورزشکار تنیس حرفه ای در مسابقات حضور یابید.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
ورزشی
Unfinished Pixel
2019
DARKZER0

Super Tennis Blast یک بازی شبیه ساز ورزش تنیس با حال و هوای کارتونی می باشد که می تواند ساعت ها شما و دوستانتان را سرگرم کند. این بازی را می توانید با دوستان خود به صورت مالتی پلیر لوکال (بر روی یک سیستم) تجربه کنید و باهم در یک تیم علیه دیگران یا در مقابل هم مسابقه دهید. این بازی اثری جذاب از استودیو Unfinished Pixel می باشد که با قیمت ۱۴٫۹۹دلاری خود در ۲۴م می ۲۰۱۹ در شبکه استیم منتشر شده است. آیا دلتات برای بازی های ورزشی قدیمی تنگ شده؟ این بازی می تواند هواداران ورزش تنیس و دوست داران بازی های آرکید را جذب خود کند. آماده اید که شور و غوغا به پا کنید؟

در بازی Super Tennis Blast شما می توانید کاراکتر خود را به صورت کامل شخصی سازی کنید و آواتار منحصر به فرد خود را داشته باشید تا مثل یک ورزشکار تنیس حرفه ای در مسابقات حضور یابید. مسابقات جهانی مثل Wimbledon، Australian Open، US Open و Roland Garros در این بازی جذاب شبیه سازی شده اند. شما می توانید در مسابقات به صورت تک نفره حضور یافته و با هوش مصنوعی مسابقه دهید یا دوست خود را دعوت کرده و باهم به رقابت با کامپیوتر بپردازید. تمامی تکنیک های ورزش تنیس از قبیل اسمش، تاپ اسپین، بک اسپین و … در این بازی شبیه سازی شده اند تا بتوانید تاکتیک های مسابقه ای خود را بادقت انتخاب نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7
Processor: Core 2 Duo
Memory: 512 MB RAM
Graphics: DX10 capable
Storage: 600 MB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش