Olympic Games Tokyo 2020

بازی Olympic Games Tokyo 2020 رقابت‌های المپیک را به خانه شما خواهد آورد. المپیک ۲۰۲۰ توکیو با یکسال تاخیر به دلیل همه گیری ویروس کرونا در ژاپن برگزار خواهد شد و تنها چند هفته مانده به شروع این رقابت‌ها، عنوان رسمی آن را هم می‌توانید به خانه خود بیاورید.

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
ورزشی
SEGA
2021
FitGirl

بازی Olympic Games Tokyo 2020 رقابت‌های المپیک را به خانه شما خواهد آورد. المپیک ۲۰۲۰ توکیو با یکسال تاخیر به دلیل همه گیری ویروس کرونا در ژاپن برگزار خواهد شد و تنها چند هفته مانده به شروع این رقابت‌ها، عنوان رسمی آن را هم می‌توانید به خانه خود بیاورید. این بازی را می‌توانید با دوستان یا خانواده خود تجربه کرده و کسب طلای المپیک را تجربه کنید. شما می‌توانید از بازی‌های این رقابت‌ها لذت برده و ورزشکار مورد علاقه خود را با این اثر بسازید. می‌توانید مهارت‌های وی را شخصی سازی کرده و لباس آن‌ها را هم سفارشی سازی کنید.

بازی Olympic Games Tokyo 2020 با ۱۸ رویداد ورزشی در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید تجربه سرگرم کننده‌ای با هر کدام از آن ها داشته باشید. از تنیس و فوتبال گرفته تا مسابقاتی مانند بسکتبال و بوکس را هم در بازی خواهیم داشت. شما می‌توانید رکوردهای به ثبت رسیده را جا به جا کرده و امتیازات بیشتری را کسب کنید. سعی کنید به سمت کسب مدال طلا رفته و مجموعه طلاهای خود را از دوستان خود بیشتر کنید. بازی گرافیک زیبایی هم دارد و همواره از تجربه آن احساس خوبی خواهید داشت. نباید به یک طلا اکتفا کرده و تلاش خود را برای کسب موفقیت‌های بیشتر بالا ببرید. بازی را همه می‌توانند انجام دهند و محدودیت سنی برای ورزش‌ها مطرح نبوده است.

بازی Olympic Games Tokyo 2020 شما را به عنوان دزد دریایی، فضانورد و گاوچران در دل رقابت‌ها تبدیل خواهد کرد و بخش کاستوم هر ورزشکار، می‌تواند سرگرم کننده و خنده‌دارتر از چیزی باشد که تصورش را می‌کنید. شما می‌توانید وارد جدول جهانی شده و به دنبال طلا باشید. می‌توانید مهمان دعوت کرده و با دوست خود وارد رقابت‌های تیمی شوید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-2300 | AMD FX-4350
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 5770, 1 GB
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 | AMD FX-8350
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 660, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB
DirectX: Version 11
Storage: 15 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش