Ancestors The Humankind

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey که رونمایی آن به سال ۲۰۱۵ باز می‌گردد، یک بازی اکشن ماجراجویی است و بازی‌کننده‌ها را در نقش اجداد انسان قرار می‌دهد.

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
نقش آفرینی
Private Division
2020
FitGirl

بازی Ancestors: The Humankind Odyssey که رونمایی آن به سال ۲۰۱۵ باز می‌گردد، یک بازی اکشن ماجراجویی است و بازی‌کننده‌ها را در نقش اجداد انسان قرار می‌دهد. بازی در افریقا و در میلیون‌ها سال پیش اتفاق می‌افتد. دوره‌های زمانی مختلف، از ۲ میلیون سال پیش تا ۱۰ میلیون سال پیش، در بازی وجود دارند و روند شکل‌گیری انسان امروزی در آن به تصویر کشیده می‌شود. این بازی، اثری از “پاتریس دسیله” می باشد که سازنده ی اصلی مجموعه بازی های Assassin’s Creed می باشد. استودیوی جدید پاتریس دسیله به اسم Panache Games بازی Ancestors را در موتور پایه‌ی آنریل انجین ساخته. روند بازی Ancestors مقابله و تعامل با محیط و در عین حال تامین بقا است. بازی‌کننده‌ها هم‌چنین می‌توانند روند حرکت و جریان شکل‌گیری انسان را با رفتار خود، تعییر دهند.

با این حال بازی Ancestors The Humankind Odyssey محدود به دست و پای شکسته، میوه‌های سمی، حیوانات وحشی، نیش‌های زهرآگین مارها، پرندگان قدرتمند و مرگبار و مرگ از طریق گرسنگی نمی‌شود. مخاطب با تجربه‌ی این بازی می‌آموزد که باید از تجربه‌ها و شکست‌های پیشین خود درس بگیرد. پیام بازی را نیز می‌توان همین دانست؛ یادگیری، رشد و انتقال اطلاعات. بازی Ancestors The Humankinds Odyssey معجونی جذاب از بقای خالص و اجتماع موجودات خودآگاه است. مخاطب با کنترل یک میمون، می‌تواند دانش خود را با مطالعه‌ی نقاط مهم جنگل و بررسی آن‌ها افزایش دهد. این نقاط شامل مواردی چون غذا، مکان‌های خاص، حیوانات خطرناک، گیاهان و دیگر موارد می‌شوند. بررسی جنگل به این طریق شما را به کارآگاهی هوشمند که می‌تواند با دقت به بررسی موارد مختلف بپردازد، تبدیل می‌کند.

با پیشروی مخاطب در بازی و آشنایی او با مکانیزم‌ها و محیط‌های آن، توانایی‌های جدیدی باز می‌شوند که به او اجازه‌ی تعامل‌های متفاوتی را با محیط می‌دهند. با ورود اعضای جدید به گروه، اجتماع شما قوی‌تر شده و شما می‌توانید روابط میمون‌ خود با دیگران را از راه برقراری ارتباط از طریق توانایی‌هایی چون جمع‌آوری گروه برای انجام کاری مشخص در کنار یکدیگر یا شکار دست جمعی افزایش دهید. بخش دیگر پیشروی به صورتی نامعلوم و در پس زمینه و با رشد و تکامل میمون شما و مغز او صورت ‌گرفته و توانایی‌های متفاوت دیگری را در دسترس قرار می‌دهد.

برای مثال، یکی از نخستین توانایی‌های بازی قابلیت تغییر دست مورد استفاده در نگه‌داری اشیا است. این مسئله ممکن است در نگاه اول بسیار ابتدایی به نظر بیاید، اما این‌گونه نیست. میمون‌ها بر پایه‌ی این موارد جزیی تکامل پیدا می‌کنند. شاخه‌ی خشکی که به نظر در دستان میمون شما بی‌استفاده می‌آید، با باز شدن این توانایی می‌تواند به دست چپ منتقل شده و استفاده‌های فراوانی پیدا کند. شما می‌توانید با جدا کردن شاخک‌ها و برگ‌های کوچک آن را به چوبی خشک و در نتیجه ابزاری کارآمد تبدیل کنید. شما می‌توانید با استفاده از آن در مقابل حیوانات متخاصم از خود دفاع کنید، می‌توانید از آن به عنوان اهرمی برای بلند کردن صخره‌های سنگین که ممکن است حشراتی مغذی در زیرش مخفی شده باشند، استفاده کنید و شاید حتی بتوانید روزی با ترکیب آن و سنگی کوچک و نوک‌تیز، نخستین نیزه‌ی جنگی تاریخ را بسازید. در هر صورت، هر وسیله‌ در بازی Ancestors The Humankind Odyssey کاربردهای فراوانی دارد و این را می‌توان بزرگترین نقطه‌ی قوت آن دانست.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 Sp1 64-bit
GPU: GeForce GTX 760 (4GB) or Radeon HD 7950 (3GB)
CPU: Intel Core i5-2500K or AMD Phenom II X6 1100T
RAM: 8 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10 64-bit
GPU: GeForce GTX 980 (4GB) or Radeon RX 480 (8GB)
CPU: Intel Core i7-4770K or AMD Ryzen 5 1600
RAM: 8 GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش