The Witcher 2

استودیو بازی سازی CD Projekt RED در سال 2011 با معرفی بازی The Witcher 2 بار دیگر قدرت خود را به رقیبان نشان داد. ویچر 2 که Geralt of Rivia عنوان اصلی آن را یدک میکشد یک ترکیب بسیار خوب بین بازیهایی با داستان فانتزی، حماسی و کهن است.

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
نقش آفرینی
CD Projekt Red
2011
FitGirl

استودیو بازی سازی CD Projekt RED در سال 2011 با معرفی بازی The Witcher 2 بار دیگر قدرت خود را به رقیبان نشان داد. ویچر 2 که Geralt of Rivia عنوان اصلی آن را یدک میکشد یک ترکیب بسیار خوب بین بازیهایی با داستان فانتزی، حماسی و کهن است. گیم‌ پلی بازی The Witcher 2 Assassins of Kings از الگوی بازی‌ هایی نظیر Skyrim تبعیت میکند. یعنی شما میتوانید در آن واحد از سلاح‌ها و Spell‌ ها خود استفاده کنید.

اگر شما نسخه اول این بازی یعنی The Witcher 1 را تجربه کرده باشید حتما با شخصیت های اصلی بازی یعنی گرالت و ادا آشنا هستید. Witcher در اصل به کسی اطلاق میشود که توانایی‌های فراطبیعی داشته باشد و با آموزش‌هایی که در Kaer Morhen میبیند، تبدیل به یک نابودگر هیولاها می‌شود. هوش مصنوعی دشمنان The Witcher 2 Assassins of Kings خوب میباشد و اگر دقت کافی نداشته باشید سریع توسط آنها محاصره میشوید. از سوی دیگر نمیتوانید با خیال راحت تمامی ضربات را به آنها وارد کنید، زیرا که آنها میتوانند با ضربات شمشیر شما جا خالی دهند.

در بازی The Witcher 2 به جزئیات ریز بسیار توجه شده به طور مثال زمانی که شما از زندان فرار میکنید زندانیان با دیدن شما شروع به داد و فریاد میکنند. شما هم میتوانید با صحبت کردن، آنها را آرام کنید تا نگهبانان باخبر نشوند. دیالوگ های بسیار ظریفی در بازی وجود دارد که توجه سازنده بازی را به این عنوان میدهد. به هنگام تاریک شدن هوا نگهبان شهر با مشعلی که در دست دارد، مشعل دانی های شهر را روشن میکند و مردم را به رفتن به خانه هایشان سوق میدهد، این بازی و حتما یکبار امتحان کنید.

اتمسفر بازی The Witcher 2 Assassins of Kings یکی از ویژگی‌های بارز این بازی میباشد. کیفیت بالای صداگذاری‌، در کنار طراحی میحط بی‌نظیر، جوی خوفناک را در بازی پدید می‌آورد. موسیقی‌های بکار رفته در بازی نیز کیفیت مطلوبی دارند و به مبارزات حس و حال بهتری میدهند. نوعی رفتار مرموز بین شخصیت‌های بازی نیز به این اتمسفر خوش ساخت تاثیر میگذارد. در نهایت The Witcher 2 یک تجربه ی ناب میباشد که اگر در توجهی در حد و اندازه ی گرافیک بازی به آن میشد، یکی از شاهکارهای بازی‌های رایانه‌ای مبدل میشد. بازی از تکسچر (بافت) های بسیار با کیفیتی برخوردار است که یکی از نقاط قوت بازی به شمار میرود.

سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel 2.2 GHz Dual-Core or AMD 2.5 GHz Dual-Core
Memory: 1.5 GB (Win XP), 2GB (Win Vista/Win 7)
Graphics: GeForce 8800 (512 MB) or Radeon HD3850 (512 MB). Resolution: 1280×720.
DirectX®: DirectX 9.29 has to be installed.
Hard Drive: 25GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows XP/Vista/7
Processor: Intel or AMD Quad-Core
Memory: 3 GB (Win XP), 4GB (Win Vista/Win 7)
Graphics: GeForce 260 (1 GB) or Radeon HD 4850 (1 GB). Resolution: 1440×900.
DirectX®: DirectX 9.29 has to be installed.
Hard Drive: 25GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش