SCARLET NEXUS

بازی SCARLET NEXUS در آینده‌ای بسیار دور جریان دارد. هورمون خاصی به نام psionic در مغز انسان پیدا شده است و قدرت ماورایی را به آن‌ها اعطا می‌کند. این هورمون سبب تغییرات بزرگی در جهان شده است و بشریت دوران جدیدی را تجربه می‌کند.

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
نقش آفرینی
Bandai Namco
2021
FitGirl

بازی SCARLET NEXUS در آینده‌ای بسیار دور جریان دارد. هورمون خاصی به نام psionic در مغز انسان پیدا شده است و قدرت ماورایی را به آن‌ها اعطا می‌کند. این هورمون سبب تغییرات بزرگی در جهان شده است و بشریت دوران جدیدی را تجربه می‌کند. انسان جهش یافته هم اکنون در برابر حملات موجودات بیگانه مقام‌تر شده است و روش‌هایی هم برای به سلطه درآوردن سیاره‌های دیگر پیدا می‌کند. افرادی که این هورمون‌ها را دارا هستند، تبدیل به موجودات شروری شده و زندگی انسان‌ها را به سمت نابودی می‌کشانند. شما تنها امید بشریت برای مقابله با چنین موجوداتی هستید.

بازی SCARLET NEXUS یک داستان دوگانه برای شما خواهد داشت و می‌توانید ماجراجویی خود را با Yuito Sumeragi شروع کنید. او بسیار پر انرژی بوده و در خانواده سیاسی Kasane Randall به عنوان پیشاهنگ فعالیت داشته است. او تجارت زیادی دارد و با آمیختن آن‌ها تلاش خواهد کرد که عضو خوبی در گروه انسان‌ها باشد. داستان این شخصیت را کاملا فاش خواهید کرد و می‌توانید رمز و رازهای آینده جهان Brain Punk را پیدا کنید. توانایی‌های شما در این گروه بالا بوده و می‌توانید از آن‌ها برای پیشبرد نبردهای خود استفاده کنید. سیستم نبرد بازی خاص و تنوع است و دنیای بزرگی را پیش روی شما قرار خواهد داد.

بزرگ‌ترین سلاح شما در بازی SCARLET NEXUS ترکیب حملات است و می‌توانید با این روش دشمنان خود را به زباله دان تاریخ بسپارید. می‌توانید جهش یافته‌های بهم ریخته‌ای که از آسمان بر سر شما نازل می‌شوند را نابود کرده و دفاع جانانه‌ای در برابر آن‌ها داشته باشید. این موجودات هم از جهش یافتگی خود رنج می‌برند و به دنبال مغز موجودات دیگر هستند تا آبی بر آتش جنون خود بریزند. شما باید آینده Brain Punk را کشف کرده و چشم انداز بزرگی را برای کره زمین ایجاد کنید. بازی دارای انیمیشن‌های کلاسیک و داستان‌های علمی تخیلی بوده و می‌توانید از المان‌های کاوش در جهان بازی استفاده کنید.

بازی SCARLET NEXUS تجربه داستانی دوگانه را برای شما خواهد داشت و می‌توانید داستانی پیچیده از پیوند بین شخصیت‌ها را هم داشته باشید. شما باید در جهان بازی شجاع بوده و بتوانید از قهرمانان خود استفاده کنید. ذهن خلاقی پشت تمام این ماجراها وجود دارد و می‌توانید روایتی نمادین از تمام این شخصیت‌ها را داشته باشید. بازی سبک گیم‌پلی خاصی دارد و هیچگاه شما را خسته نخواهد کرد. نبردها می‌توانند چندین ساعت ادامه پیدا کنند و قابلیت تکرار بالا، سبب شده است که بازهم بتوانید از جنبه دیگری این داستان‌ها و نبردها را تجربه کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8350
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7970, 3 GB
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-4690K | AMD Ryzen 5 2600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 970, 4 GB | AMD Radeon R9 290X, 4 GB
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش