SCARLET NEXUS

بازی SCARLET NEXUS در آینده‌ای بسیار دور جریان دارد. هورمون خاصی به نام psionic در مغز انسان پیدا شده است و قدرت ماورایی را به آن‌ها اعطا می‌کند. این هورمون سبب تغییرات بزرگی در جهان شده است و بشریت دوران جدیدی را تجربه می‌کند.

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
نقش آفرینی
Bandai Namco
2021
FitGirl
33168
دریافت نکرده است

بازی SCARLET NEXUS در آینده‌ای بسیار دور جریان دارد. هورمون خاصی به نام psionic در مغز انسان پیدا شده است و قدرت ماورایی را به آن‌ها اعطا می‌کند. این هورمون سبب تغییرات بزرگی در جهان شده است و بشریت دوران جدیدی را تجربه می‌کند. انسان جهش یافته هم اکنون در برابر حملات موجودات بیگانه مقام‌تر شده است و روش‌هایی هم برای به سلطه درآوردن سیاره‌های دیگر پیدا می‌کند. افرادی که این هورمون‌ها را دارا هستند، تبدیل به موجودات شروری شده و زندگی انسان‌ها را به سمت نابودی می‌کشانند. شما تنها امید بشریت برای مقابله با چنین موجوداتی هستید.

بازی SCARLET NEXUS یک داستان دوگانه برای شما خواهد داشت و می‌توانید ماجراجویی خود را با Yuito Sumeragi شروع کنید. او بسیار پر انرژی بوده و در خانواده سیاسی Kasane Randall به عنوان پیشاهنگ فعالیت داشته است. او تجارت زیادی دارد و با آمیختن آن‌ها تلاش خواهد کرد که عضو خوبی در گروه انسان‌ها باشد. داستان این شخصیت را کاملا فاش خواهید کرد و می‌توانید رمز و رازهای آینده جهان Brain Punk را پیدا کنید. توانایی‌های شما در این گروه بالا بوده و می‌توانید از آن‌ها برای پیشبرد نبردهای خود استفاده کنید. سیستم نبرد بازی خاص و تنوع است و دنیای بزرگی را پیش روی شما قرار خواهد داد.

بزرگ‌ترین سلاح شما در بازی SCARLET NEXUS ترکیب حملات است و می‌توانید با این روش دشمنان خود را به زباله دان تاریخ بسپارید. می‌توانید جهش یافته‌های بهم ریخته‌ای که از آسمان بر سر شما نازل می‌شوند را نابود کرده و دفاع جانانه‌ای در برابر آن‌ها داشته باشید. این موجودات هم از جهش یافتگی خود رنج می‌برند و به دنبال مغز موجودات دیگر هستند تا آبی بر آتش جنون خود بریزند. شما باید آینده Brain Punk را کشف کرده و چشم انداز بزرگی را برای کره زمین ایجاد کنید. بازی دارای انیمیشن‌های کلاسیک و داستان‌های علمی تخیلی بوده و می‌توانید از المان‌های کاوش در جهان بازی استفاده کنید.

بازی SCARLET NEXUS تجربه داستانی دوگانه را برای شما خواهد داشت و می‌توانید داستانی پیچیده از پیوند بین شخصیت‌ها را هم داشته باشید. شما باید در جهان بازی شجاع بوده و بتوانید از قهرمانان خود استفاده کنید. ذهن خلاقی پشت تمام این ماجراها وجود دارد و می‌توانید روایتی نمادین از تمام این شخصیت‌ها را داشته باشید. بازی سبک گیم‌پلی خاصی دارد و هیچگاه شما را خسته نخواهد کرد. نبردها می‌توانند چندین ساعت ادامه پیدا کنند و قابلیت تکرار بالا، سبب شده است که بازهم بتوانید از جنبه دیگری این داستان‌ها و نبردها را تجربه کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8350
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 760, 2 GB | AMD Radeon HD 7970, 3 GB
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-4690K | AMD Ryzen 5 2600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 970, 4 GB | AMD Radeon R9 290X, 4 GB
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش