GreedFall

بازی Greedfall یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط کمپانی Spiders ساخته شده است و در تاریخ 10 سپتامر 2019 منتشر شده است. میتوان از Greedfall به عنوان یک بازی نقش آفرینی تکنیکی نام برد.

110,000 تومان

ویندوز
5 عدد
نقش آفرینی
Focus Home Interactive
2021
FLT
1808
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

بازی Greedfall یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط کمپانی Spiders ساخته شده است و در تاریخ 10 سپتامر 2019 منتشر شده است. میتوان از Greedfall به عنوان یک بازی نقش آفرینی تکنیکی نام برد. از همان ابتدای بازی شما مانند هر بازی نقش آفرینی به انتخاب نوع کلاس و قیافه ی شخصیت و حتی جنسیت آن می پردازید و بعد جلوتر بازی شما را وارد دنیایی می کند که پر از داستان های گوناگون است. بازی محیطی نیمه آزادنه دارد و شما می توانید در محیط های بزرگ بازی به گشت زنی و پیدا کردن داستان ها و اتفاقات متفاوت و مختلف بپردازید. اما برخی ضعف های بازی نمیگذارد شما از تمام پتانسیل آن حداکثر استفاده را ببرید! ضعف هایی مثل مبارزات تکراری و کسل کننده نمیگذارد شما از  ماموریتهای اصلی و فرعی و اتفاقات متنوعی که هر آن در دنیای بازی در حال رخ دادن است به صورت کامل لذت ببرید.

در بازی Greedfall شما در نقشِ فردی با نام دی‌ساردت(De Sardet) ایفای نقش می کنید. او یک بازرگانِ نجیب زاده است. او به دنبال حل مسائلی خاص به جزیره ی Teer Fradee پا می گذارد. بیشتر داستان بازی در این جزیره در جریان است. جزیره ای که گروههای گوناگونی قسمت های مختلف آن را در دست دارند و در هر بخش جزیره شما اتفاقات خاصی را تجربه خواهید کرد. در اصل دی‌ساردت برای پیدا کردن درمان یک بیماری مرگبار به این جزیره پا گذاشته است . پس شما شاهد درد ، بیماری و تاریکی نیز در این جزیره خواهید بود. داستان بازی پر از فراز و نشیب است و ضعف هایی را نیز در دل خود دارد ولی در کل از آن می توان به عنوان نقطه قوت کل بازی یاد کرد.

در اوایل بازی شما میتوانید در خیابان های مه آلود و گل گرفته ی سرین که میتواند تداعی کننده ی لندن یا فرانسه در دهه ی 70 میلادی باشد بازی را انجام دهید. در ادامه ی بازی به جزیره ی Teer Fradee خواهید رفت و در آنجا بازی را پیش خواهید برد.خود جزیره مناظر زیبایی دارد و میتواند لحظات زیبایی را از لحاظ بصری برایتان تداعی کند.اما ممکن است برخی مشکلات فنی در برخی موارد شما را اذیت کند. مشکلاتی مانند افت فریم در برخی صحنه ها دیده می شود و حتی در برخی موارد ممکن است بازی شما را به دسکتاپ پرت کند و همچنین لودینگ های طولانی شما را خسته کند! از نظر مدلی محیط بازی زیبا و هنری طراحی شده است اما مدلِ چهرها به هیچ عنوان جالب نیستند و به نسبت بازی های روز اصلا مناسب طراحی نشدند.

سیستم تکنیکیِ گیم پلی بازی Greedfall  در مواجهه با دشمنان مختلف در برخی موارد جذاب و با فکر است اما در بیشتر موارد اکشن های بازی بسیار کسل کننده و عذاب آور هستند. بازی شما را به جا خالی دادن ، جهش کردن و موقعیت مناسب برای استفاده از دو نوع حمله ی سبک و سنگین دعوت می کند. باید خوش فکر بود و به موقع دست به حمله زد تا هم کمترین آسیب به کاراکتر وارد شود و هم اینکه به دشمن بیشترین آسیب وارد شود. در برخی موارد استفاده از pistol میتواند راه حل مناسبی برای هواس دشمنان را پرت کردن باشد.

در بازی به خاطر دارا بودن گیم پلی تکنیکی میتوان به صورت کامل در وسط حمله ی دشمن آن را متوقف کرد ( مانند سری بازی Dragon age)و در زمان مناسب دست به حمله زد. برخی موارد این متوقف کردن یک دید کلی نسبت به صحنه های نبرد به شما می دهد و فرصت مناسبی است که لحظه مناسب حمله را شناسایی کنید. اما انجام دادن مکرر این روش بازی را به ورطه ی تکرار و حوصله سر بری می برد. بازی به سنت بازیهای RPG دارای loot های مختلفی نیز است که بر روی قدرت شخصیتِ شما تاثیر می گذارد.محدودیت هایی نیز برای هر کلاس خاص در نظر گرفته شده است. هر  چند در بازی به اندازه ی کافی item گیرتان می آید که از این نظر مشکلی برایتان پیش نیاید.

سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64 bits)
Processor: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz) / AMD FX-6300 X6 (3.5 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
Storage: 25 GB available space

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/10 (64 bits)
Processor: Intel Core i5-4690 (3.5 GHz)/AMD FX-8300 (3.3 GHz)
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 4 GB, GeForce GTX 980 / Radeon RX 590
Storage: 25 GB available space

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش