Lost Planet 3

بازی Lost Planet نامی نیست که بازیکنان با شنیدن آن هیجان زده می شوند. پس از عرضه دو نسخه که چندان هم عالی از کار درنیامدند، خیلی از ما انتظار عرضه دنباله ای از این بازی را نداشتیم.

66,000 تومان

ویندوز
3 عدد
تیر اندازی سوم شخص
Capcom
2013
FitGirl
1637
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

بازی Lost Planet نامی نیست که بازیکنان با شنیدن آن هیجان زده می شوند. پس از عرضه دو نسخه که چندان هم عالی از کار درنیامدند، خیلی از ما انتظار عرضه دنباله ای از این بازی را نداشتیم. اما Capcom بازی Lost Planet 3 را معرفی کرد. این بازی فضایی تفاوتی نسبت به نسخه های قبلی دارد و اتمسفر اکشن آن، شرایطی مانند بازی Dead Space را به وجود آورده است. داستان بازی Lost Planet 3 بر اساس اکشن و حالت های Survival Horror نوشته شده و همین موضوع باعث جذاب تر شدن این بازی نسبت به نسخه های قبل شده است.

بعد از عرضه دو نسخه از این سری از بازی ها، بازیکنان در نقش شخصیتی به نام جیم قرار می گیرند، او عضو یکی از اولین کلونی هایی است که راهی سیاره یخ زده E.D.N III شده و یکی از کارگرانی است که با کار کردن زیاد و جمع آوری پول، سعی می کند زندگی خوبی را برای همسرش به ارمغان بیاورد. داستان بازی بیشتر درباره این شخصیت است و بازیکنان با مشکلات او در جریان بازی مواجه می شوند. صحنه های بازی و انیمیشن های صورت شخصیت ها در جذابیت داستان نقش بسیار مهمی دارند.

در بازی Lost Planet 3 خطر در هر طرف، بازیکنان را محاصره کرده است. طبیعت بازی نیز می تواند مانند موجوداتی که در طول روند بازی مشاهده می کنید، خطرناک و کشنده باشد. در هر لحظه ممکن است که طوفان های متعددی که در بازی رخ بدهند و بازیکنان در آن گرفتار شوند و از بین بروند. در داخل Mechها بازیکنان باید با ربات های دیگر مبارزه کنند و در خارج از آن باید از دید سوم-شخص با موجودات بسیار درنده مبارزه کنند. شاتگان، نارنجک و بسیاری سلاح دیگر برای بازی طراحی شده که می توانید از آن ها استفاه کنید.

ظاهرا تغییراتی که در گیم پلی این بازی شکل گرفته، آن را یک سر و گردن بالاتر از قسمت های پیشین خود قرار خواهد داد. از جمله آنان می توان به وسعت نقشه ی آن اشاره داشت. چرا که در این باره طبق گفته ی سازندگان، می توانید بازی Lost Planet 3 را در رده ی عناوین open world قرار دهید. البته نه آن وسعتی که در GTA یا اسکایریم دیدید. وسعت نقشه ی بازی با توجه به اینکه این عنوان یک شوتر مطلق است، فراتر از سبک بازی جای گرفته. همچنین صحبت با اشخاص فعال در EDN III، که دریافت ماموریت های فرعی را موجب می شود، باعث شده که سیاره گمشده ۳ را بعنوان یک open world نیز بشناسیم.

به موجب همین وسعت سیستم Fast Travel (سفر سریع) در بازی گنجانده شده؛ سیستمی که در بازی FarCry 3 بسیار مورد استقبال واقع شد. با افرادی که در حین طی کردن مسیر ها به آنها برمی خورید، می توانید صحبت کنید، شاید اطلاعات خوبی دستگیرتان شود. همچنین سیستم ماموریت فرعی نیز در بازی گنجانده شده که به موجب آن می توانید پوینت دریافت کنید و به یاری ارتقا اسلحه های خود برسید.

لیست آیتم های موجود در نسخه Complete :

* Lost Planet 3 (main game)

* Survival Pack DLC

* Assault Pack DLC

* Freedom Fighter Pack DLC

* Punisher Pack DLC

* Map Pack 1

* Map Pack 2

* Map Pack 3

* Hi Res Movies DLC

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP
Processor: Dual core CPU 2.5 GHz
Memory: 3 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® 9800 or better, ATI Radeon™ HD 4770 or better
Storage: 23 GB available space
Sound Card: Standard audio device

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: Quad core 2.7 GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 460 or better
Storage: 23 GB available space
Sound Card: Standard audio device

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش