Wanted Dead

بازی اکشن استودیوهای ۱۱۰ اینداستریز و سولیل با نام Wanted: Dead که در سبک سایبرپانک ساخته می‌شود، نوید یک اثر جذاب و هیجان‌انگیز را می‌دهد.

110,000 تومان

ویندوز
5 عدد
تیر اندازی سوم شخص
Industries 110
2023
FitGirl

بازی اکشن استودیوهای ۱۱۰ اینداستریز و سولیل با نام Wanted: Dead که در سبک سایبرپانک ساخته می‌شود، نوید یک اثر جذاب و هیجان‌انگیز را می‌دهد. در این بازی افسر هانا استون (Hannah Stone) در دنیایی سایبرپانکی با درون‌مایه‌ای انیمه‌ای، به دنبال یک پلیس سایبورگ است. از ترکیب وحشیانه‌ی شمشیرها و اسلحه‌های او در حملات به طرز چشم‌گیری استفاده می‌شود و تکه تکه شدن دشمنان مطمئناً رضایت فوق‌العاده ای را به همراه خواهد داشت.

این بازی اکشن ماجراجویی تک‌نفره‌ی سوم شخص به وضوح سرشار از طنز و شوخ طبعی است و به همان اندازه که در تریلرها شرارت و حملات خونین هانا استون را به تصویر می‌کشد، می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. همانطور که اغلب اتفاق می‌افتد، می‌توان از هم اکنون منتظر برخی از انتقادات به سبک طراحی این بازی بود، اما گیم‌پلی آن می‌تواند به تنهایی حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد. قطع کردن اعضای بدن مطمئناً پاداش رضایت‌بخشی برای غلبه بر دشمنان سرسخت خواهد بود و در نتیجه، می‌توان چنین برداشت کرد که بازی Wanted Dead سرگرمی را اولویت خود قرار داده است.

جالب است بدانید که توسعه‌دهندگان بازی Wanted: Dead در استودیوی سولیل (Soleil)، افرادی هستند که کارنامه‌ای فوق‌العاده درخشان و افسانه‌ای دارند. این تیم متشکل از گروهی است که پیش‌تر روی Ninja Gaiden و Dead or Alive کار کرده بودند. تاکید بر سیستم مبارزات در این بازی نیز به دلیل سابقۀ اعضای تیم توسعه صورت گرفته است؛ آن‌ها استادان خلق مبارزات خشن هستند. البته، این بدان معنا نیست که گیمرها می‌توانند تنها به وسیله‌ی فشردن چند دکمه به صورت مداوم از میان انبوهی از دشمنان بگذرند و در کل زمان تجربه‌ی بازی به سلاخی کردن دشمنان به وسیله‌ی اسلحه‌ی محبوب خود بپردازند. در واقع، گیم‌پلی این بازی نیاز به تسلط بر سیستم‌های مختلف مبارزه‌ای دارد و فراگیری ترکیبی از مکانیک‌های جنگ تن به تن، اسحله‌ی سبک و سنگین و حتی شمشیر برای ادامه دادن روند بازی بسیار مهم است. در نتیجه، تجربه‌ای که استودیوی خالق این بازی روی آن تاکید دارد، بسیار جالب‌تر از فشردن چندین دکمه به صورت مداوم است. طبق وعده‌های تیم سازنده، این بازی میزبان گیم‌پلی‌‎ای عمیق و فنی‌ خواهد بود و گیمرها باید راه خود را برای فراگرفتن مکانیک‌های آن طی کنند.

بازی Wanted Dead تمرکز زیادی روی داستان خود دارد و این بخش از محتوای خود را به یک هفته از زندگی افسر هانا استون و “Zombie Squad” اختصاص داده است. این پلیس نخبه‌ی ساکن در هنگ‌کنگ، به عنوان یک واحد تخصصی خارج از مرزهای سنتی نیروهای پلیس کار می‌کند. هدف او کشف یک توطئه‌ی بزرگ است و تریلرهای گیم‌پلی‌ای که تاکنون از این بازی دیده‌ایم نیز به معمایی پیرامون پیشینۀ مرموز قهرمان Wanted: Dead اشاره می‌کنند و گویی حقیقتی ناگفته در دل آن وجود دارد. شاید هانا نمی‌داند که یک سایبورگ است؟ البته در این صورت تنها با یک پیچش داستانی که مستقیماً از دل Blade Runner برگرفته شده است مواجه خواهیم شد.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64bit, Windows 11 64bit
Processor: Intel i5 2500K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX1060
DirectX: Version 11
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: DirectX feature level 11_1 is required

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64bit, Windows 11 64bit
Processor: Intel i7 2700K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA RTX2060
DirectX: Version 12
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: DirectX feature level 11_1 is required

1
دیدگاه کاربران
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش