Star Wars Battlefront II

بازی Star Wars Battlefront II توسط استودیو دایس ساخته شده و البته استودیو‌های موتیو و کرایتریون نیز در ساخت آن همکاری داشته‌اند. ناشر این بازی هم مانند نسخه قبلی، الکترونیک آرتز است.

286,000 تومان

ویندوز
13 عدد
تیر اندازی سوم شخص
Electronic Arts
2017
DoDi

بازی Star Wars Battlefront II توسط استودیو دایس ساخته شده و البته استودیو‌های موتیو و کرایتریون نیز در ساخت آن همکاری داشته‌اند. ناشر این بازی هم مانند نسخه قبلی، الکترونیک آرتز است. داستان بازی از دید یک سرباز امپراطوری با نام ایدن روایت می‌شود و سازندگان اهمیت زیادی به قرار دادن یک بخش داستانی جذاب داده‌اند. همچنین بخش چندنفره این بازی نیز با وجود حالت‌ها و ویژگی‌های جدید، بهتر و کامل‌تر از نسخه اول خواهد بود.

مدت زمان مورد نیاز برای به پایان رساندن بخش داستانی این بازی بین «پنج تا هشت» خواهد بود، البته این زمان به چگونگی بازی کردن شما نیز بستگی دارد؛ اما آنطور که به نظر می‌رسد این مدت زمان در حالت کلی اعلام شده باشد. گیم پلی پنج تا هشت ساعته این بازی چیزی شبیه به مدت زمان بخش داستانی بازی‌های مجموعه Call of Duty است. شاید این مدت زمان در مقایسه با بازی‌های نقش آفرینی کوتاه به نظر برسد، اما برای بسیاری از کاربران مدت زمان بازی به اندازه‌ی تجربه‌ی آن مهم نیست.

استودیو دایس به قول خود عمل کرده است و در زمان عرضه بازی Star Wars Battlefront II، شاهد سیستم جدید جعبه‌ها و لوت بازی هستیم. در گذشته از طریق جعبه‌ها می‌توانستید آیتم‌هایی نظیر Skill Cardها و یک سری آیتم‌های افزایش قدرت را دریافت کنید. این در حالی است که از این پس Epic Star Cardها که در واقع بهترین نوع Star Cardها هستند، از طریق جعبه‌های بازی به دست نمی‌آیند و باید آن‌ها را کرفت کنید. البته بعضی از آن‌ها از طریق پک‌های شروع کننده یا پیش خرید نسخه‌های ویژه بازی در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

دوال‌شاکرز: برای ساخت بازی Battlefront 2، چقدر در دنیای جنگ ستارگان و آثار مختلف مرتبط با آن تحقیق کردید؟

 تقریبا تمام زندگی‌ام را! من از دوران کودکی با اسباب‌بازی‌های مختلف مرتبط با جنگ ستارگان بازی می‌کردم و از این طریق با شخصیت‌های آن آشنا شدم. البته من پس از پایان اکران سه‌گانه اصلی مجموعه در سینما‌ها به دنیا آمدم و شانس دیدن آن‌ها در سینما را نداشتم اما سه‌گانه پیش درآمد را در سینما تماشا کرده‌ام. همچنین علاوه بر فیلم‌ها، من سه کتاب Thrawn را نیز مطالعه کردم و در آن زمان فکر می‌کردم که با خواندن آن‌ها، اطلاعات جامعی در رابطه با جهان جنگ ستارگان کسب کرده‌ام. اما پس از اینکه وظیفه ساخت بازی به من محول شد، فهمیدم که این کتاب‌ها با وجود جزییات بالای‌شان، شبیه به قطره‌ای در یک اقیانوس هستند و پس از آن سراغ محتویات و محصولات دیگر مرتبط با استار وارز رفتم تا اطلاعات خودم را بیش از پیش کامل‌تر کنم.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows 7 SP1/Windows 8.1/Windows 10
Processor (AMD): AMD FX 6350
Processor (Intel): Intel Core i5 6600K
Memory: 8GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2GB
DirectX: 11 Compatible video card or equivalent
Hard-drive space: 90GB

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows 10 or later
Processor (AMD): AMD FX 8350 Wraith
Processor (Intel): Intel Core i7 6700 or equivalent
Memory: 16GB RAM
Graphics card (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4GB
Graphics card (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3GB
DirectX: 11.1 Compatible video card or equivalent
Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Hard-drive space: 90GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش