Ratchet & Clank Rift Apart

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart از استودیو اینسامنیاک گیمز به نقاط قوت فنی خود محدود نمی‌شود. بلکه از آن‌ها برای داستان‌گویی جذاب و ارائه‌ی گیم‌پلی سرگرم‌کننده بهره برده است.

154,000 تومان

ویندوز
7 عدد
تیر اندازی سوم شخص
Sony Interactive En
2023
DoDi

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart از استودیو اینسامنیاک گیمز به نقاط قوت فنی خود محدود نمی‌شود. بلکه از آن‌ها برای داستان‌گویی جذاب و ارائه‌ی گیم‌پلی سرگرم‌کننده بهره برده است. ریوت شخصیت فوق‌العاده‌ای است. شاید آغاز بررسی با تاکید ساده روی این نکته کمی شتاب‌زده به نظر برسد. ولی آن‌چه که در وجود شخصیت ریوت (Rivet) بازی رچت و کلنک: ریفت اپارت خلاصه شده است، در سرتاسر این محصول شرح و بسط پیدا می‌کند. نخستین برخورد جذاب برای بسیاری از گیمرها با بازی Ratchet & Clank: Rift Apart صرفا براساس مواجهه با ظاهر این کاراکتر رقم خورد؛

داستان بازی Ratchet & Clank Rift Apart بعد از مبارزه با پرسیوال آغاز می‌شود. رچت و کلنک حالا به عنوان قهرمانان فضایی شناخته می‌شوند. کلنک در جشنی که به مناسبت تقدیر از رچت شکل گرفته به او خبر می‌دهد که موفق به تعمیر دیمنشنیتور شده است. و این دو می‌توانند باری دیگر سفرهای کهکشانی و میان بعدی خود را آغاز کنند. در همین زمان و با ورود شخصیت ضدقهرمان دکتر نفاریوس و دزدیدن دیمنشنیتور همه چیز بهم می‌ریزد. رچت و کلنک در پروسه تعقیب دکنر نفاریوس به شکلی ناخواسته وارد بعدهای جدیدی شده و منجر به شکافتگی‌های میان بعدی متعددی می‌شوند. در نهایت این دو به بعدی پرتاب می‌شوند که نفاریوس در آن حاکم جهان شده و همه چیز بهم ریخته است. کلنک که رچت رو گم کرده است با لامبکس مونثی به اسم ریوت (Rivet) آشنا می‌شود.

بازی Ratchet & Clank: Rift Apart در بخش گیم‌پلی، المان‌های کلی سه سبک هک اند سلش، پلتفرمر و اکشن ماجراجویی را با یکدیگر ادغام کرده است. در طول بازی، باید با سلاح‌های سرد و گرم مبارزه کنید، تیراندازی کنید، سکانس‌های گاه و بیگاه پلتفرمینگ را انجام دهید و برخی معماهای کلی را حل سازید. در کل گیم‌پلی بازی بسیار چند شاخه و گسترده است و به اکشن صرف یا ماجراجویی صرف خلاصه نمی‌شود که این مسئله نشان دهنده استاندارد بودن لول دیزاین بازی در سطح پایه است. مبارزات بازی، از حیث تنوع ظاهری بسیار خوب عمل می‌کنند. در طول بازی و با پیشروی در داستان بیش از 10 سلاح مختلف در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. از The Enforcer، شاتگانی که رعد و برق شلیک می‌کند گرفته، تا انواع و اقسام سلاح‌های اتوماتیک بزرگ و کوچک که هر کدام گلوله‌های مختلف شلیک می‌کنند و از لحاظ ظاهری و Visual هویت مستقل خود را دارا هستند.

سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (version 1909 or higher)
Processor: Intel Core i3-8100 or AMD Ryzen 3 3100
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960 or AMD Radeon RX 470
Storage: 75 GB available space
Additional Notes: SSD Recommended

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (version 1909 or higher)
Processor: Intel Core i5-8400 or AMD Ryzen 5 3600
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060 or AMD Radeon RX 5700
Storage: 75 GB available space
Additional Notes: SSD Required

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش