Haven

بازی Haven در مورد عشق و قدرت آن در تسخیر زندگی انسان‌ها است. بازی با این سوال آغاز می‌شود که آیا عشق می‌تواند همه را تسخیر کند؟

22,000 تومان

ویندوز
1 عدد
نقش آفرینی
The Game Bakers
2020
GOG

بازی Haven در مورد عشق و قدرت آن در تسخیر زندگی انسان‌ها است. بازی با این سوال آغاز می‌شود که آیا عشق می‌تواند همه را تسخیر کند؟ شخصیت‌هایی به نام یو و کی در یک سیاره فراموش شده حضور دارند و آن‌چه که قبل از آشنایی برایشان رخ داده بود را با فرارشان فراموش کرده‌اند. آن‌ها را در یک دنیای جدید استقرار پیدا کرده‌اند و قرار است که شما داستان آن‌ها را دنبال کنید. در این سیاره کاوش کرده و به دنبال قطعات و المان‌هایی برای تعمیر کشتی خود و تبدیل کردن آن به خانه‌ای دنج باشید.

همه چیز در این سیاره امکان پذیر است و می‌توانید وعده‌های غذایی را نیز خودتان درست کنید. شما می‌توانید منابع گران‌بها را جمع‌آوری کرده و برای رسیدن به روز بعد لحظه شماری کنید. از لحظات روزمره لذت ببرید و با عشق، کاراکترهای بازی را کنترل کنید. در بازی Haven مبارزاتی نیز وجود دارد که برای محکم کردن پیوند این عشق است و همواره باید هم راستا خرکت کنید. بازی ریتم مناسبی دارد و موسیقی نیز همراهی جالبی خواهد داشت. شما باید علیه کسانی که می‌خواهند شما را از هم جدا کنند، جنگیده و آن‌ها را دور کنید.

در بازی Haven که به‌صورت ماجراجویانه و نقش آفرینی دنبال می‌شود، می‌توانید از موسیقی متن بازی لذت برده و به سمت سیاره‌ای وحشتناک و ناپایدار بروید. از ویژگی‌های کلیدی بازی می‌توانیم به رابطه‌ای اشاره کنیم که هر دو شخصیت نقش بزرگی در آن دارند و شما همزمان آن را تجربه خواهید کرد. بازی در مورد ارزش‌هایی است که باید برای در کنار هم ماندن آن‌ها را فدا کنید. باید یک سو را انتخاب کرده و در این انتخاب خود مسر باشید و همه چیز را در نظر داشته باشید. بازی دارای موجوداتی است که می‌توانند دوست یا دشمن شما باشند. تاکتیک و زمان‌بندی را در نظر داشته و سعی کنید که علیه چیزهایی مبارزه کنید که شما را از هم دور نکند. رابطه صمیمانه می‌تواند غرق در حماسه شده و شما را تحت تاثیر قرار دهد.

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8, 10
Processor: Intel Core i3 / AMD Phenom II X4
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 650 / AMD R7 250 (1GB VRAM min)
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Additional Notes: Controller supported and recommended. Two controllers required to play co-op

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش