Werewolf The Apocalypse

بازی Werewolf The Apocalypse Earthblood یک تجربه‌ی بی‌نظیر از نبردهای وحشیانه همراه با ماجراهای عرفانی است که می‌توانید در سبک نقش آفرینی آن را تجربه کنید

44,000 تومان

ویندوز
2 عدد
نقش آفرینی
Nacon
2021
FitGirl
32897
بالای 18 سال

بازی Werewolf The Apocalypse Earthblood یک تجربه‌ی بی‌نظیر از نبردهای وحشیانه همراه با ماجراهای عرفانی است که می‌توانید در سبک نقش آفرینی آن را تجربه کنید. شما در بازی نقش شخصیت کاهال را برعهده می‌گیرید که یک گارو قدرتمند و همراه با اهداف بلندپروازانه است. او کنترل خشم خودش را از داده است و به‌صورت مخربی همه را مورد تاخت و تاز خود قرار می‌دهد. حال او تبعید شده است و قصد دارد که دوباره در قامت یک گرگ به میدان نبرد بازگردد.

او باید به یک کرینوس تبدیل شده و جانور وحشی قدرتمندی باشد که می‌تواند همه را به‌طرز وحشیانه‌ای بدرد. او حال می‌توانید در قامت سه شکل انسان، گرگ و کرینوس ظاهر شده و قدرت هرکدام از آن‌ها را نیز داشته باشد. تسلط او به این شخصیت‌ها بسیار عالی است و تجربه‌ی خارق‌العاده‌ای را نیز برای شما به‌همراه خواهد داشت. شما در این بازی باید مادر کره زمین که همه چیز را آلوده کرده است را مجازات کرده و اجازه ندهید که بار دیگر شما را نابود کند.

در بازی Werewolf The Apocalypse Earthblood شما می‌توانید مزایای هرکدام از اشکال شخصیتی خود را داشته باشید. گرگ می‌تواند به‌صورت دزدکی حرکت کرده و غیرقابل شناسایی باشد. کاهال می‌تواند در قامت انسانی خودش با افراد دیگر ارتباط برقرار کند و در نهایت، گرگینه‌ای به کرینوس نیز می‌تواند خشم را از بین برده و دشمنان را از هم بپاشاند. در این بازی شما باید بدانید که خشم بزرگ‌ترین سرمایه‌ای است که در اختیار دارید و اگر درست از آن استفاد نکنید، می‌تواند تبدیل به بزرگ‌ترین ضعف شما شود. پس باید با استراتژی دقیقی حملات خود را انجام داده و در تلاش برای رستگاری باشید. کاهال انسانی نقش مهمی در نبردهای سرزمین دارد و قرار است که یک شرکت نفتی قدرتمندی را در طی ماموریت‌هایش نابود کند. او می‌تواند روحیه مخرب خودش را کنترل کرده و به نابودگری برای سیاره تبدیل شود. بازی از گیم‌پلی هیجان انگیزی تشکیل شده است و گرافیک بازی نیز کاملا قابل قبول است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5-3470 | AMD FX-8370
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 650, 1 GB | AMD Radeon HD 7790, 1 GB

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-8700 | AMD Ryzen 5 3600X
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 780, 3 GB | AMD Radeon R9 290, 4 GB

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش