Diablo IV

یک دهه بعد از انتشار سومین قسمت از مجموعه دیابلو، حالا نوبت به بازی Diablo 4 رسیده تا برای بار دیگر جان دوباره‌ای به ژانر اکشن نقش آفرینی بدهد.

396,000 تومان

ویندوز
18 عدد
نقش آفرینی
Blizzard Entertainment
2023
Full Unlocked
34846
دریافت نکرده است

به دستور بنیاد ملی بازی های رایانه ای این محصول غیر قابل فروش است و لینک خرید آن حذف گردید

یک دهه بعد از انتشار سومین قسمت از مجموعه دیابلو، حالا نوبت به بازی Diablo 4 رسیده تا برای بار دیگر جان دوباره‌ای به ژانر اکشن نقش آفرینی بدهد. هرچند بازی‌های بسیاری سعی کردند جایگاه بلیزارد در این سبک را به خود اختصاص دهند اما می‌توان گفت که هیچ‌کدام نتوانستند تا موفقیتی در حد و اندازه Diablo کسب کنند. آثاری که اکثرا سعی داشتند با اضافه کردن المان‌های آنلاین خود را یک قدم جلوتر از ساخته بلیزارد قرار دهند. اینبار اما بازی Diablo IV هر آن چیزی که طی این یک دهه تبدیل به استاندارد شده را در خود جای داده و آنها را نسبت به دیگر رقبا ارتقا داده تا به نتیجه‌ای ایده‌آل دست پیدا کند.

برای اولین بار در این مجموعه، واقعاً می‌توانم این موضوع که چرا آنتاگونیست باید چنین کارهایی را انجام می‌دهند را درک کنم و این موضوع یک عنصر حیاتی در ساخت یک شخصیت منفی بزرگ است. همین سه بعدی بودن به بسیاری از شخصیت‌های دیگر بازی نیز تعمیم می‌یابد. اگرچه در بازی‌های قبلی این مجموعه تاریکی و زجر زیادی وجود داشت، اما در Diablo IV بسیار ناراحت‌کننده‌تر و شوم‌تر به داستان پرداخته می‌شود. ناگفته نماند که شرایط در مورد گیم‌پلی بازی Diablo IV هم به همین منوال پیش می‌رود، اما کمی و کاستی‌هایی در آن وجود دارند که تقریباً می‌توانند روی تجربه‌ی بازی اثر منفی بگذارند. در حقیقت، گیم‌پلی این بازی بیش از حد آشنا به نظر می‌رسد و واقعاً نمی‌تواند به طور قابل توجه‌ای در هر کاری که بازی‌های قبلی انجام می‌دادیم نوآوری کند. البته، پیشرفت‌های قابل توجه‌ای نیز در کیفیت کلی گیم‌پلی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به افزوده شدن برخی از سیستم‌ها اشاره کرد. اما اکثر رویدادهای جهان بازی همگی ما را به یاد بازی پیشین این مجموعه می‌اندازند.

با اینکه معمولا خط داستان اصلی در بازی‌های اکشن نقش آفرینی اهمیت زیادی داشته و ماموریت‌های جانبی تفاوت چندانی را رقم نمی‌زنند اما اینجا وضعیت فرق کرده و شاهد این هستیم که دنیای بازی و ماموریت‌های جانبی حاضر در آن، نقش کلیدی در ایجاد پیش زمینه‌ برای اتفاقات داستانی دارند. شما می‌توانید با رفتن به سراغ هر گوشه و کناری در نقشه بازی، متوجه نکات جالبی شوید که به درک بهتر پیش‌زمینه داستانی این قسمت کمک به‌سزایی می‌کنند. بدون شک طراحی دنیا یکی از بزرگ‌ترین نقاط قوت Diablo 4 محسوب می‌شود. با اینکه هیچگاه طراحی دنیا در نسخه‌های پیشین با ضعف خاصی همراه نبود اما به خصوص در Diablo 3 شاهد ساختاری بودیم که باعث شده بود تا اکثر اوقات، بازی را در ساختارهای آشنا تجربه کنیم. اینبار اما دنیای بازی دارای تنوع بسیار بالایی است و هر نقطه‌ای از آن با اتمسفر خاصی طراحی شده و به خوبی در خدمت داستان‌سرایی قرار می‌گیرد.

سیستم مورد نیاز:

OS: 64-bit Windows® 10 version 1909 or newer
Processor: Intel® Core i5-2500K or AMD™ FX-8350
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 660 or AMD Radeon™ R9 280
DirectX®: Version 12
Storage: SSD with 90 GB available space
Internet: Broadband Connection

سیستم پیشنهادی:

OS: 64-bit Windows® 10 version 1909 or newer
Processor: Intel® Core i5-4670K or AMD™ R3-1300X
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 970 or AMD Radeon™ RX 470
DirectX®: Version 12
Storage: SSD with 90 GB available space
Internet: Broadband Connection

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش