Starfield

Starfield، شاهکار مورد انتظار Bethesda، به عنوان یک بازگشت پیروزمندانه به ژانر نقش آفرینی تک نفره پس از انتشار پرفراز و نشیب Fallout 76 ظاهر می‌شود.

440,000 تومان

ویندوز
20 عدد
نقش آفرینی
Bethesda
2023
DoDi
34861
دریافت نکرده است

Starfield،شاهکار مورد انتظار Bethesda، به عنوان یک بازگشت پیروزمندانه به ژانر نقش آفرینی تک نفره پس از انتشار پرفراز و نشیب Fallout 76 ظاهر می‌شود. با این حال نه تنها این بازی انتظارات را برآورده می‌کند، بلکه از آن فراتر می‌رود و یک سفر فضایی حماسی و فراموش نشدنی ارائه می‌کند که مطمئناً بازیکنان را برای ماه‌ها مجذوب خود می‌کند. مشخصه استارفیلد در گیم پلی باز آن نهفته است که راه‌های زیادی برای مقابله با مأموریت‌ها و پیامدهای پیش‌بینی‌نشده‌ای که در روایت موج می‌زند، ارائه می‌دهد. خلاقیت شما کلید لذت بردن عمیق از این بازی بوده و بدون شک این بازی تا مدت‌ها ذهن شما را درگیر می‌کند.

عظیم‌ترین بازی نقش آفرینی سال

ویژگی مشخص Starfield مقیاس عظیم آن است. این بازی بازیکنان را دعوت می‌کند تا خود را در یک جهان گسترده و پیچیده غوطه ور کنند و صدها ساعت کاوش و ماجراجویی را ارائه می‌دهد. حتی پس از اختصاص هفته‌ها و بیش از 80 ساعت به داستان اصلی و مأموریت‌های اصلی، مشخص می‌شود که هنوز تعداد زیادی از مناطق ناشناخته مأموریت‌های فرعی در انتظار کشف هستند. همان‌طور که در مورد عناوین Bethesda مرسوم است، این بازی در ساختن جهان‌های گسترده‌ای می‌درخشد که بازیکنان را تشویق می‌کند تا خود را در درون آن گم کنند. بازیکنان می‌توانند از تعداد زیادی سیاره بازدید کرده و کشتی خود را ارتقا دهند.

اکشنی نفس گیر و کاملاً مدرن

یکی از قابل‌توجه‌ترین تغییرات نسبت به بازی های قبلی Bethesda، سیستم مبارزاتی چشمگیر مبتنی بر اکشن است. Starfield در تضاد کامل با بازی‌های قبلی استودیو بوده و یک تجربه رزمی هیجان‌انگیز و سریع ارائه می‌کند. معرفی یک جت پک سفر هوایی را به حرکت شما اضافه می‌کند و بازیکنان را قادر می‌سازد تا نقشه را با چابکی بپیمایند، به خصوص در مناطق گرانش پایین. مکانیک تیراندازی به طور قابل توجهی بهبود یافته است و آن را به یکی از ویژگی‌های برجسته بازی تبدیل می‌کند. اگرچه با بازی هایی مانند Call of Duty یا Destiny هم‌تراز نیست، اما به راحتی از عناوین مشابه مانند Cyberpunk 2077 برتری می‌یابد.

نبرد با کشتی‌های عظیم فضایی

علاوه بر نبرد زمینی، نبردهای سفینه فضایی لایه دیگری از هیجان را ارائه می‌دهند. اگرچه به اندازه نبردهای زمینی شهودی نیست، اما به لطف سیستم منحصر به فردی که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا هدف‌های خاصی را روی کشتی‌های دشمن قرار دهند، این جنگ‌ها رضایت‌بخش و جذاب هستند. شما می‌توانید موتورهای سفینه حریف را غیرفعال کنید، سوار کشتی آنها شوید و گنجینه‌های آن را غارت کنید یا به سادگی یک رویکرد انفجاری و مستقیم‌تر را انتخاب کنید. Starfield همچنین در ارائه مأموریت‌های جانبی متنوع که از ویژگی‌های بارز بازی های Bethesda است، برتری دارد و هرگز طرف‌داران قدیمی را ناامید نخواهد کرد.

روایت و شخصیت‌های به‌یادماندنی

Starfield نسبت به چند بازی اخیر کمپانی تأکید بیشتری بر داستان سرایی و شخصیت‌پردازی‌های به‌یادماندنی دارد، اگرچه به عمق روایت بازی هایی مانند Mass Effect نمی‌رسد. علاوه بر این، همراهان نظرات قوی در مورد انتخاب‌های بازیکن نشان می‌دهند و از خشونت بی رویه برای کسانی که آرزوی تبدیل شدن به دزدان دریایی بی رحم فضایی را دارند، جلوگیری می‌کنند. از نظر بصری با یکی از بهترین بازی‌های این کمپانی طرف هستیم که از نظر مناظر و مدل‌های فضایی، از خیره کننده‌ترین‌های ژانر خود محسوب می‌شود. در نهایت تجربه این بازی شاهکار را به تمامی عاشقان کمپانی Bethesda و ژانر نقش آفرینی توصیه می‌کنیم.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Cyberpunk 2077 Edgerunners و The Outer Worlds را نیز بررسی کنید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10 version 21H1 (10.0.19043)
Processor: AMD Ryzen 5 2600X, Intel Core i7-6800K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 5700, NVIDIA GeForce 1070 Ti
DirectX: Version 12
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10/11 with updates
Processor: AMD Ryzen 5 3600X, Intel i5-10600K
Memory: 16 GB RAM
Graphics: AMD Radeon RX 6800 XT, NVIDIA GeForce RTX 2080
DirectX: Version 12
Network: Broadband Internet connection
Storage: 125 GB available space
Additional Notes: SSD Required

0
دیدگاه کاربران
سوالات ، نظرات و یا پیشنهادات خود را بنویسید :
نظرات پس از تایید منتشر میشوند!
*
*

برچسب ها

نماد اعتماد وزارت صنعت و معدن تجارت

لوگو طلایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گواهی دیجیتال جشنواره وب ایران

مجوزهای درگاه پرداخت اینترنتی

امنیت شما را تضمین میکنیم !

پشتیبانی در شبکه های اجتماعی

https://pcgamescenter.ir/img//telegram.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//whatsapp.jpg

https://pcgamescenter.ir/img//instagram.jpg

محصولات جدید

محصولات پرفروش